Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy ZAwsze NA pewno

Oto wymagania dzisiejszych kobiet, względem facetów

Polecane posty

Gość jgjgjgjgjgjgjgjgj
jasne że nie za dobrze jak facet nie ma w ogóle pracy i jest życiowym nieudacznikiem ale obejdzie sie bez luksusów i zajebistego BMW..nie to jest w życiu najważniejsze,prawda?? dziwi mnie take stereotypowe uogólnianie a w wyglądzie wazna jest twarz,zadbanie,żeby nie miał nadwagi ale wzrost jest mało istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreeoooe
/// Jeśli o mnie chodzi to wystarczy jak facet spełni pierwsze dwa punkty i będzie superaśnie /// haha .. no wlasnie te punkty są najtrudniejsze do "uzyskania' przez faceta otoJAJAJAJ: mam 25 lat, wyksztalcenie wyzsze.. ale gowno mi po tym, zarabiam marne grosze , nie stac mnie na kupno mieszkania ani zajebistego samochodu czzy tez na wycieczki po całym swiecie, wiec jestem przegrany w oczach kobiet? moze tak byc.. mam na to wyjebane co do alkoholu, dla mnie z kolei odpada kobieta, ktora jest stu% abstynentką, więc zegnaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgjgjgjgjgjgjgj
kolejne : wolałabym czystego prawiczka niż kolesia który przeruchał pół osiedla i zgrywa wielkiego doswiadczonego cwaniaka..takiego brzydziłabym sie i bała mu zaufac,że mnie zdradzi dla sportu PS. nie mam facebooka i nie robie sobie sweet foci :D nie jestem gimbusiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
oree... ja jestem starsza... tak zaraz po studiach to faktycznie trudno o mieszkanie, bo nie zarabia sie tyle, by moc uzyskac kredyt pozwalajacy je nabyc. spokojnie, wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaaa..
Autorze ale zes wymyslil.Jak swiat swiatem tak bylo. Moja mama nie chciala lamagi, kolezanki mojej mamy tez nie chcialy, sasiadki tez nie.Ja tez jako dorosla szukalam dobrego zaradnego reprodukrora, moje kolezanki tez, moje sasiadki tez i widze ze moja corka i jej kolezanki juz tez.Wybacz wiec ale tak jak faceci nie chca zaniedbanych , malokobiecych, nieatrakcyjnych ,niegospodarnychi zon, tak kobiety chca odpowiedzialnych i zaradnych mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
nie jestem 100% absytentka; kiedy jade do znajomych na urodziny to biore taxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiefacet
Jestem facetem i spełniam szystkie warunki w 100 % i jestem singlem z wyboru, bo żadna nie spełnia w 100 % moich wymagań: 1. Jest inteligentna, a jej zaiteresowania wykraczają poza kolor włosów i wydarzenia w tasiemcowych serialach. Na tyle oczytana i inteligenta by nie było obciacchu wśród znajomych jak się odezwie. 2. ma odpowiedni wygląd - szczupła, z odpowiednim biustem, długie nogi, włosy naturalny blond. Zadbana, i koniecznie z zadbanymi zebami. 3. nie więcej niż 25 lat, z dosiadczeniem seksualnym. Bezpruderyjna, ale nie rozwiązła. 4. Potrafiąca dobrze i smacznie gotować, a także zadbać o dom, mieć zmysł etetyczny, aby urządzić dom ze smakiem. Niestety wśród wielu współczesnych kobiet, niewiele spełnia te warunki. Traktuję je więc jako "pamiatki z imprey", bo na tyle tylko zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreeoooe
kredyt? haha nie jestem taki głupi aby pakować się w kredyt do końca zycia przy zarobkach 1500-2000 miesiecznie, to jak petla na szyji juz wole mieszkac z rodzicami i być wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hukjdd
hahahhaaha a po co komu ofiara życiowa? Z kulą u nogi ciężko się żyje ! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
piekny post w odwecie - podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda........
wymagania a raczej marzenia o facecie to jasne że wiele kobiet ma takie jak wypisał autor tematu ale ludzie w pewnym wieku zdaja sobie sprawe jak to jest z realnoscia tych wymagań;) np wątpie żeby przecietna z wygladu dziewczyna pracujaca w sklepie takie wymogi stawiała potencjalnemu facetowi:o a jak dziewczyna jest bardzo atrakcyjna, wykształcona, z dobra praca to jasne że nie chce być z brzydalem bez kasy i perspektyw problem pojawia sie w sytuacji jak taki powiedzmy niezbyt przystojny pracownik magazynu chce mieć super dziewczyne i dziwuje sie że one go nie chcą🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nie mozna tak normalnie?ja i moj facet tyle samo wnieslismy,on zarabia niewiele wiecej ode mnie,razem kupilismy mieszkanie,razem wynajmujemy mieszkanie bo nie zyjemy w kraju,poprzednie zwiazki nas nie interesuja a po za tym jestesmy przecietnymi nie za niscy nie za wysocy nie za biedni i nie za bogaci...tak normalnie ...po co bujac w oblokach...wiecej ksiazek czytajcie a nie w media wpatrzeni budujecie kiepskie ideologie...wiekszosc z nas to normalni zwykli ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
no w takim razie mam wrazenie, ze wszyscy jestesmy zadowoleni? my kobietki nie mamy do czynienia z pasozytami; pasozyty sa zadowolni, bo mieszkaja z rodzicami i sa wolni ( za oreee...); takisobiefacet sobie uzywa z tymi, ktore sie na to godzai tego chca. pelnia szczescia :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreeoooe
// takisobiefacet // to pisała kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie czaje
Ja chyba nie czaje,po co miałabym się wiązać z facetem który by nie spełniał przynajmniej 1,2 i 5 punktu? Co ja bym miała z takiego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy zawsze na pewno
// a jak dziewczyna jest bardzo atrakcyjna, wykształcona, z dobra praca // jedno wyklucza się z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda........
ja znam takie przypadki że wcale sie nie wyklucza;) oczywiscie można mieć rózne zdania czym jest atrakcyjność, dobre wyksztalcenie albo dobra praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd coffee
Ja szukam takiego na swoim pozionie, czyli wyksztalcony, zaradny a co za tym idzie ma kase, conajmniej 300 tys zl na koncie oszczednosciowym , zadbany, maxymalnie 5 lat starszy ode mnie czyli 35 lat. ponizej tego nie zejde bo dlaczego mialabym kogos utrzymywac a za kazdym razem jak bede chciala wyjechac na wakacje bede musiala albo placic za dwoje albo rezygnowac bo utrzymywac nikogo nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyczne wieści tajne
czasy sie zmienily wiec nic dziewnego kazda chce byc spokojna na przyszlośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiefacet
dd coffe - spełniam twoje wrunki zz nadmiarem, ale jesteś za stara i pewnie zbyt brzydka i cycki ci już wiszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd coffee
takisobie facet zdziwilbys sie:) cycki mi jeszcze nie wisza , mam 30 lat, 164 cm wzrostu 50 kg wagi. fotke moge wyslac na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd coffee
żadne cycki mi nie wiszą !!! Sterczą mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie***
Czytając to wszystko,doszedłem do wniosku,że 90% kobiet to dziwki. Patrzą na portfel faceta a wchodząc w związek wiadomo,że będą dawały dupy,więc idąc na skróty dochodzimy do jednego -SEKS ZA KASĘ!!! Ja nawet nie mogę sobie wyobrazić sytuacji,że w skład kryteriów doboru partnerki może wchodzić to,ile zarabia i ile ma kasy na koncie,szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgfdg
"Ja nawet nie mogę sobie wyobrazić sytuacji,że w skład kryteriów doboru partnerki może wchodzić to,ile zarabia i ile ma kasy na koncie,szok!" ale chciałbyś żeby miała wysportowane ciało, długie nogi, wielki biust i ładną buźkę? No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd coffee
jak ludzie dobieraja sie tez na mniej wiecej podobnym poziomie materialnym to beda sie jakos dogadywac. Ja juz mialam faceta , ktory co tu duzo mowic ogladal sie caly czas na mnie, bo niby ja zalatwie, mnie stac, jestem zaradna itd w koncu powiedzialam dosc, on kupowal zarcie najtansze ja takiego nawet nie wacham, mieszkal u mnie i wydawalo mu sie ze nic nie musi bo to moje, palca do niczego nie przylozyl, ze juz nie wspomne o jakimkolwiek wyjezdzie narty czy dalej, do wyjazdu to chetny byl ale za moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789765k
takie życie kolego, tak zawsze było jest i będzie :) kobieta mając do wyboru niedojde i zaradnego, potrafi dokonać właściwego wyboru a miłośc... no cóż, spróbuj miłować się bez kasy i poczucia bezpieczeństwa jaką daje, zobaczysz ile pięknych chwil Cie czeka w związku.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie***
Do fdgfdgfdg Nie do końca tak bym chciał,długie nogi? czy ja wiem normalne,jak u kobiety do 165. Wielki biust? też nie,wolę bardziej subtelne piersi,B to jest ideał.Ładą buźkę? A i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alrbrzdrurr
Autorze musisz miec podibne wymagania wobec kobiet, skoro te supebogate, piekne, chude, z mieszkaniem i autem Cie nie chca... Ja mysle, ze wymagania mamy podobne do tego co same oferujemy. Ja nigdy nie patrzylam na takie durnoty jakie wymieniles. Grunt to miec ambicje i perspektywy. Wiadomo, ze kobieta inteligentna po 3 kierunkach studiow i z dobra praca nie chce sie wiazac z 30letnim pasozytem bez szkoly, pracy i mieszkajacym u mamusi. Taki facet powinien mierzyc w kobiety z podobnym wyksztalceniem i zainteresowaniami. To dotyczy i facetow i kobiet. Moj facet jak zaczynalismy sie spotykac nie mial mieszkania, kasy, super raxy ani fajnego auta. A mimo to jezdzilismy jego rzechem, mielismy wspolne zainteresowania i swietnie sie dogadywalismy - facet inteligentny, a studia, znalazl dobra prace i w zyciu nie chcialby byc pasozytem na moim utrzymaniu - do wszystkego dochodzimy wspolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiefacet
dd coffee Prześlij, chętnie zobaczę:) bluuetomek@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×