Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuncia

Jakie macie duże mieszkania ile osób mieszka?

Polecane posty

Gość Andrzej vgh56
dom w mieście, 160 m, na dole: kuchnia z jadalnią, duży salon, mały pokój, łazienka , poddasze 2 pokoje, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, duża łazienka. 2 osoby i 2 psy. bez kredytu. Dorosłe dziecko ze współmałżonkiem ma w dużym mieście mieszkanie 53m bez kredytu.Uważam że nasza sytuacja mieszkaniowa jest bardzo dobra, ale uczciwie na to zarobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trochę ponad 60 m, trzy pokoje. jest nas 5. ja i 4 dzieci - dwie pary bliźniaków. jedna parka ma jeden pokój, druga- drugi a trzeci jest mój. dobrze, że to sami chłopcy, więc mogą być razem w pokoju:) mamy jeszcze kotkę i chomiki. do czterdziestki wybuduję dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfkdjfjsgkn
Mieszkanie w kamienicy - ok. 60m. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Mieszkam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zajmujemy w domu jakieś 100m. Kuchnia. łazienka, pokój dzieci, nasza sypialnia i dość duży salon. W domu mamy jeszcze szynszyle i nasza czwóreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 - 3 pokoje małe, salon, duża Kuchnia ,garderoba, łazienka, ubikacja, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, córka i nas dwoje i jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100m ,5 osób,3-dzieci ija z mężem,starszy syn ma mniejszy pokoj,blizniaki chlopcy 2 pokoj,ja z meżem salon ktory służy jako sypialnia ,duża kuchnie ,malenka łazienke i spory przedpokoj,ciasno nam jak choler a, jakis malenki pokoj przydalby sie nam do spania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_88
Ja chyba mam najgorzej z was wszystkich :( mieszkam w cholernej ciasnocie i mam tego dośc im jestem starsza :(:(:( mieszkam w 34 m mieszkaniu z rodzicami i siostrą mamy 2 pokoje w mniejszym gniezdze sie z siostrą ;/ dobrze, że starsza siostra się wyprowadziła ponad 4 lata temu bo nie wiem jakbyśmy tu żyli i nie wiem jak mogliśmy życ wczesniej. Kuchnia ciemna klita 2 osoby jak tam są to robi się ciasno ;/ pocieszam się, że to tylko dom rodzinny i przecież nie będe tu mieszkac do końca życia. W sumie stac mnie na wynajem kawalerki, ale szkoda mi pieniędzy może kiedyś uzbieram na własne ciasne w którym będe mieszkac tylko ja! Tylko kiedy to będzie? Mam 25 lat i już bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie mieszkanie wynajęte piętro domu 1100zł / mies. za wszystko łącznie z oplatami 120m kuchnia wc łazienka salon 2 sypialnie 2 os. dorosłe i jedno dziecko 3 lata Od wiosny dom 150 m 5 pokoi salon kuchnia strych garaż łazienka pralnia za 700zł/ mies. plus opłaty mieszkanie umeblowane dom wyposażony we wszystko ( dom ma 3 lata )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow_dash
ja mam salon i 2 sypialnie. nie wiem jaki metraz ale wydaje mi sie ze okolo 60 m. mieszkam sama z corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się, że w ogóle macie coś SWOJEGO. ja po sprzedaży mieszkania, które mam na spółkę z bratem po babc**planujemy kupić 80m mieszkanie w segmentach, czyli góra albo dół. Będziemy musieli dozbierać jakieś 150 tys., dlatego planujemy wyjazd za granicę, w życiu nie wpieprzę się w kredyt na 30 lat. Wolę sprzątać albo zmywać 3 lata za granicą, ale kupić mieszkanie za gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasia457
My z rodziną myślimy o przeprowadzce do większego mieszkania wlasnie bo w swoich 48metrach już się w ogole nie mieścimy. Na razie w rankingu wygrywa Sulejkowska21 bo cena jakości do metrażu jest naprawdę super! Mieszkanie prawie 70metrow by nas urządzało jak najbardziej, jeszcze w takiej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nowe mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer w Wawrze, mieszkamy teraz w 4 osoby, 2 doroslych i dwojka dzieci, 4 pokoje, kazdy ma swoj kąt, po jednej stronie okna z widokiem na las, po drugiej na osiedle, plac zabaw itd. nie ma *****iwej ulicy pod blokiem, miejsce idealne dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile metrow ma twoje nowe mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom jakies 100m, nie wiem ile dokladnie. osoby 3 - ja z rodzicami :D trochę lipa no ale: kredytu na 40 lat nie wezmę 200 tysi wolnych nie mam babci żegnającej się z zyciem po której odziedziczyłabym mieszkanie tez nie #polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupiłam mieszkanie w Kilecach na osiedlu na górnej, dla jednej osoby 40 m2. myslę ze te dwa pokoje są w sam raz a samo osiedle jest idealnie położone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×