Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliaaa 1992

Dieta, czy jak zjem coś więcej i to zrzuce to będzie tak jakbym nie zjadła? Plis

Polecane posty

Gość nataliaaa 1992

Hej. Mam 173 cm. i waże 64 kg. Chce zejść do 60 kg. I tak mam diete 1500 kcal, i schudłam już 4 kg. w 2 tyg. A teraz soi w miejscu. Czasem zjem coś więcej niż 1500 kcal. np. 1700 lub 1800... I zastanawiam się że np. 30 minut intensywnego aerobicu czy ćwiczeń pozwooli mi zrzucić np. 200 kcal, i moje pytanie wyjdzie to na to samo tak jakbym zjadła tylko 1500 ? Nie wiem, może mi to ktoś wyjaśnić ? Czy dieta 1500 to trzeba przyjac tylko tyle i cwiczenia(ja zawsze dziennie 30 min. z rozciaganiem, czasem ćwicze ok godz.) jak to jest? Jem na śniadanie 3 kromki chlebka razowego na każde łyżeczke masła szynke i ogorek pomidor. Potem troche jogurtu/kefiru 0% płatki owsiane otręby i kawałek jabłka jakieś 20 gr. Na obiad warzywa na parze, czasem dodaje 100 gr. piersi oczywiscie tylko ugotowanej, i czasem zagęszcze łyzką bułki tartej, zero masła. Na kolacje powtórka ze śniadania. I czasem niestety zdaza mi sie zjeść pare kostek czekolady... ale staram sie po tym ćwiczyć, żeby je zrzucić. Czy tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silllia
jak zjesz więcej i poćwiczysz więcej to nawet lepiej niż jak byś nie zjadła i nie ćwiczyła. Na diecie 1500 kcal i na każdej diecie deficytowej to dobrze jest czasem podnieść ten pułap i np. przez tydzień jeść te 1700 a potem znowu zejść. Jak jesz przez dłuższy czas taką samą ilość kalorii to organizm się przyzwyczaja i oszczędza to co ma, wtedy przestajesz mieć efekty. Jak podnosisz pułap ćwicząc to nawet nie przytyjesz w tym czasie jak jest wyższy a metabolizm się podkręci. Warto zwrócić uwagę co jesz. Czekolada też dla ludzi ale prawdopodobnie chce ci się jej bo masz duży deficyt kaloryczny, wiec lepiej skomponować posiłki tak żebyś nie chodziła głodna. I spróbuj sobie podzielić posiłki tak na 4, 5 posiłków dziennie w miarę o stałych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa 1992
dziekuje bardzo za odp. :) własnie cos mi sie obilo o uszy ze organizm moze przyzwyczaic sie do tych 1500 kcal. i wtedy waga stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominaaa
Lepiej jak nie zjesz to ponadplanowe coś więcej i poćwiczysz. Żeby schudnąć musi być deficyt kaloryczny, ćwiczenia siłowe podwiększają przemianę materii, aeroby oczywiście też ćwicz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×