Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemnicza Beata27

Uznacie mnie za zboczoną

Polecane posty

Gość Tajemnicza Beata27

Dziś miałam rodzinny obiad. Na obiedzie wujek który ma 45 lat przysiadł się do mnie i zaczął mnie przytulać. Nikogo w pokoju nie było, a on włożył mi rękę pod spódniczkę i zaczął mnie lekko pieścić ręką. Uśmiechając się mówiłam że nie bo ktoś wejdzie, ale bardzo mi to się podobało. Widziałam przez spodnie, że mu stanął aż poczułam się mokra. Później napisał mi sms, że wiedzia o tym że byłam mokra i czy nie chce czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wujek - następnym razem nałóż spódniczkę i niech ci wyliże pipkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Beata27
Mam chłopaka, ale przyznam że tak mnie wspaniale masował że omało co nie krzyczała. Kurcze mam chłopaka jestem z nim zaręczona a tu wzdycham do wujka przecież to rodzina. Jednak nigdy, przenigdy żaden facet nie dał mi takiej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Beata27
Nie jestem patologią, bo nie sypiam z kim popadnie. Pierwszy raz mi takie zdarzenie przydarzyło się. Nie jestem jakaś dziwką która sypia jak leci. Mam faceta od 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahah smieszne
no to tym bardziej swietnie, gratuluje, jeszcze sie cieszysz z tego, jesli nie jestes patologia, to jeszcze kilka spotkan z rodzinka i niedlugo bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Beata27
Wiem, bo nie powinno do tego dojść. Nie powinnam dawać się macać komuś z rodziny kto ma żonę i swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahah smieszne
jakas nieudana ta Twoja rodzinna prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna

Mysle ze powinnas to urwac,bo ja tez mialam taka sytuacje tylko pozniej zaczely sie problemy jak zaczal mnie wujek szantazowac ze powie chlopakowi.Poczatkowo brakowalo mi kasy wiec mi dawal,ake z macanka zaczal nalegac na sex,a potem bylam jak dziw.za pieniadze i bylo mi wsyd.Ucielam pepowine gdy zmienilam chlopaka,zagrozilam ze powiem jego onie ze mnie zgwalcil.

Teraz mam spokoj a z tym wujkiem nie widzialam sie od ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.03.2012 o 22:27, Gość Tajemnicza Beata27 napisał:

Dziś miałam rodzinny obiad. Na obiedzie wujek który ma 45 lat przysiadł się do mnie i zaczął mnie przytulać. Nikogo w pokoju nie było, a on włożył mi rękę pod spódniczkę i zaczął mnie lekko pieścić ręką. Uśmiechając się mówiłam że nie bo ktoś wejdzie, ale bardzo mi to się podobało. Widziałam przez spodnie, że mu stanął aż poczułam się mokra. Później napisał mi sms, że wiedzia o tym że byłam mokra i czy nie chce czegoś więcej.

 

Też bym tak chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 22:27, Gość Tajemnicza Beata27 napisał:

Dziś miałam rodzinny obiad. Na obiedzie wujek który ma 45 lat przysiadł się do mnie i zaczął mnie przytulać. Nikogo w pokoju nie było, a on włożył mi rękę pod spódniczkę i zaczął mnie lekko pieścić ręką. Uśmiechając się mówiłam że nie bo ktoś wejdzie, ale bardzo mi to się podobało. Widziałam przez spodnie, że mu stanął aż poczułam się mokra. Później napisał mi sms, że wiedzia o tym że byłam mokra i czy nie chce czegoś więcej.

Ale patola masakra. I pogratulowac chlopaka masz go od 6lat a jeszcze nigdy przenigdy nikt nie dal ci takiej przyjemnosci. Wiec chyba wypadaloby wziasc udzielic chlopakowi jakichs lekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×