Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PMMMMMMMMMMMMMM.

DIETA JABŁKOWA

Polecane posty

Wiadomo na czym polega. jemy same jabłka. Nawet jeśli nie znajdą się osoby, które chcą zacząć ze mną- bede tutaj pisać o wadze i o samopoczuciu. Przeszłam wiele diet. Jestem osobą, ktorej łatwiej zeby schudnac jesc jak najmniej a nie jak najwiecej np.1500 kcal. Ta dieta oczyszcza. Po niej przejdę na zbilansowaną dietę. Najwazniejszą to zeby nie wystąpił efekt JOJO a on zalezy TYLKO OD NAS. PAMIETAJCIE O TYM! Tak więc od rana zaczynam ! Chce wytrzymac 7 dni. Po 3 dniach miałam 3 kg mniej! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z toba
Zaczynam z Toba od jutra- wiem na czym polega, jem jablka 3-ci dzien, ale nie zupelnie same, dzis poleglam...niewane- wazne to co jutro, a od jutra bedzie juz tylko oki.. To kiedy bylas na jablkach 3 dni- i 3 kg?? mniej?? Ty chcesz 7 dni, a ja chyba do swiat.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z toba
Ile jablek jadlas jak stosowalas te dietke??? wiem, ze oczyszcza- czuje to;) 2 dni jadlam jablka i moze plasterek ogorka czy marchewki, ale dzisiaj poleglam- brak tlumaczen.. Mamy ten sam wzrost- z jakiej wagi startujesz?? Ja rano mialam 61-62, mam stara a inna mi nie potrzebna.. Zmykam spac- do jutra, mam nadzieje ze bedziemy sie wspieraly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z toba
haha, mialo byc- mam stara ,zwykla wage, ale inna mi nie jest do szczescia potrzebna, nie bawie sie w dkg ;) Najadlam sie gofrow- dzisiaj dzien gofra- tu gdzie mieszkam-brak slow;) Wzrost 170cm- wagaok.62 kg. Ide spac, po nocy jestem,uff To fajnie;)zawsze z kims razniej:) Od jutra wielki start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z toba
Mi tam jablka smakuja:) U mnie poszlo oki, zjadlam 7 malych jablek, ciut przy duzo, ale nawet kalorycznie moze byc.. Rano sie wazylam- bylo 61 Wg uwielbiam jablka, i chyba sie nastawilam psychicznie- mam dosc ciasnych ciuchow- a wiekszych nie kupie:) Taniej schudnac- wiec startuj od jutra jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×