Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mojeOri

Praca w ORIFLAME nie tylko zarobek z marży za kosmetyki

Polecane posty

Gość mojeOri

Witam wszystkie Panie!!! serdecznie zachęcam do wstąpienia do KLUBU ORIFLAME wbrew pozorom nie jest to tylko praca na zasadzie "biegania z katalogami", choc właśnie z tym kojarzyła mi się wcześniej, na szczęście trafiłam na super dziewczyne która została moją Sponsorką w Klubie Oriflame :) dzięki jej pomocy moja przygoda właśnie z Oriflame nabrała nieoczekiwanych przeze mnie rezultatów :) juz niedługo będzie to moje jedyne źródło utrzymania :) zarabiam coraz lepsze pieniążki i robię to co lubię : spotykam się z ludźmi!!! serdecznie zachęcam, chętnie pomogę i wytłumaczę na czym polega "moja praca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Jak świat światem, tam gdzie naciągają, zachęcają, namawiają Tam pieniędzy nie zobaczysz wcale, tam naiwnych szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak świat światem tam gdzie nie wiedzą co ze sobą zrobic ciągle marudzą i narzekają :/ a pieniędzy nie zobaczą ci którzy na nie sobie nie zapracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Ja akurat nie marudzę zupełnie, wcale Niemniej świat mnie otaczający znam doskonale I drażnią mnie różnej maści i pokroju cwaniaczki Którym się marzy, że będą na nich tyrać naiwne prostaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×