Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgfkml'jj

1200 kcal

Polecane posty

Gość jhgfkml'jj

chcę schudnąć 5 kg na diecie 1200 kcal, ale nie mam nadwagi itp. i stąd moje pytanie: czy to jest odpowiednia dla mnie dieta, czy powinnam wybrać coś bardziej drastycznego? wiadomo, że im większa waga, tym łatwiej i szybciej się chudnie. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
To idealne rozwiazanie dla ciebie. Ja też chcę tyle schudnąć. Z 53 kg na 48. Żeby nie było jestem niska i drobna, więc nie będzie tragedii:) Po dwóch tyg poszło mi 3 kg, dalej trwam:) Ale ja mam 1300 kcal. 5 posiłków dziennie, ostatni o 18, zero chleba białego, ryżu, makaronu, ryżu. Jem owoce, warzywa, jogury, miesko drobiowe pieczone bez tłuszczu. No i ruch. codzinnie absy na brzuszek i czasami rolki/ skakanka, ale to różnie, może ze trzy razy w tyg. Mam pracę stojąca, więc wieczorem nie daję rady biegać, bo nogi odpadają, nic na siłę. i Najwazniejsze- nie czuję głodu:) Jest super, czuję, ze mam więcej energii i nie mam takiej dętki zamiast brzuszka:) Taka dieta jest dla nas dobra, bo nie będzie efektu jojo, który przy ekstremalnych drastycznych dietach, to prawie bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
jem co trzy godziny mniej - więcej i rozkładam posiłki tak: śniadanie - 300 kcal II śniadanie - 100 kcal obiad - 400 kcal podwieczorek - 100 kolacja 300 o sorki, jednak faktycznie 1200 wychodzi, nie wiem czemu, ale ciągle mialam wrazenie ze 1300:) tak czy siak, to moze i lepiej, ze taki margines sobie zostawilam, bo wiadomo - nie zawsze wyliczy się kalorie co do grosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×