Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość musze zdać

w jakim mieście najławtiej zdać prawo jazdy?

Polecane posty

Gość musze zdać

jestem zdesperowana, próbowałam już 7 razy...za każdym razem jak jeździłam z instruktorem wysztsko było ok, przychodzi co do egzaminu to popełniam idiotyczne błędy...ni wiem czemu, zawsze wydaje mi się, że nie jestem zestresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmJ
Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
słyszałam, że w niektórych miastach prawei wszyscy szybko zdaja, bo oni tam maja jakiś dofinansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
na Ukrainie !!! później robi się tłumaczenie i jest honorowane u nas a tam to tylko "skolko ?" :D :D :D a Hrywna jest tania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
takie przekombinowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajfuska
podejdz bezstresowo nieprzejmuj sie niczym i naucz sie jezdzic. a zdasz wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
instruktorzy nie mieli mi nic do zarzucenia, radzilam sobie świetnie na jazdach...zawsze podchodzilam bezstresowo do egzaminów...nie załamywałam się tez jak nie zdałam...nie wiem czemu tak sie dzieję...fakt raz miałam surowego egzaminatora i na drobnym błędzie na mieście mnie oblał, ale raz nie wyjechałam nawet z placyku, gdzie na jazdach błędy mi sie nie zdarzały. naprawdę jestem zdesperowana...samochód czeka a ja co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh przecież egzaminator dokładnie robi to samo co instruktor wiec nie masz czym się przejmować i stresować na egzaminie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to mam, mój instruktor powiedział, że nie widzi problemu żadnego, tzn ten ostatni bo po 3 nieudanych próbach zdania, próbowałam jeździć z róznymi ludzmi, niestety 6 niezdanych egzaminów, nie wiem o co chodzi, stres ? możliwe, niestety po ostatnim razie szlag trafił moją pewność siebie. bo ile można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
o to chodzi ze ja nie czuje stresu podchodząc do egzaminu...w pewnym momencie pomyślałam, ze może za bardzo się staram ijak mam cos zrobić to myślę sobie co po kolei, zamista robić to instynktownie skoro potrafię? nie wiem...łapówki to ja się boje dać, przecięz nie wiadomo jaki egzamintor się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwa-torka -> co odo Nowego Sącza to byłą afera z łapówkami i już to posprzątali. a dwa trzeba uważać na obwodnicy miasta bo jest dużo skrzyżowań o ruchu okrężnym a nie wyglądają jak typowe ronda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem levvi, bywam w Sączu :) Tam, gdzie zdaje ja, jest dużo dróżek jednokierunkowy, co jest bardzo zgubne, egzaminatorzy są złośliwi, zeby zdać, w moim mieście ludzie uczą się dróżek na pamięć, gdzie stoi znak, bo sa "ukryte" dużo złośliwości z ich strony, człowiek nie ma szansy się wykazać, mówie poważnie.Jak myślę teraz, że mam podejść do egzaminu to mi sie płakać chce, bo człowiek już sie zastanawia, czy jest naprawde taki durny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
KROSNO!!!!!!!!!!!! masakra tam zdaje każdy. Ale jak ktoś miałby potem jechać do jakiegokolwiek miasta > 150 tyś................ Proponował bym kierowcom którzy nie mogą zdać nie jeździć!!!!!!!!!!!! Max 3 zdania potem powinno już nie być możliwości zdawania. Dlaczego?? ponieważ zazwyczaj nie zdają osoby mające głupie odruchy. Ot przykład lki która wjechała w ścianę. Takie osoby po prostu nie powinny prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obokciebiee
Klodzko, Chelm, Ostrowiec. A najlatwiej w siedlcach:) nawet babka 78 lat zdalna ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie mów głupst, znam osoby, które zdały za 1 razem i zaparkowac nie umieją.abo inny przykłąd.Dziewczyna zdała prawko za 1 razym i poszła na jazdy dodatkowe bo stwierdziła"boje się jeździć, mam problem z koncentracją" wiem, bo wtedy jechałam z nią eLką i mnie odwoziła, także,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
ja zdaje w Olsztynie. dokładnie, to nie ma znaczenia kto za którym razem zda..jest wielu dobrych kierowców którzy podchodziliwiele razy jaki i kiepskich którzy zdawali za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
kiedys nawet myslałam czy by sobie nie kupić prawka :o ale nawet nei wiem jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięsny jeż ty go zjesz!
W Chełmie? Co wy gadacie to zależy od Twoich umiejętności i na jakiego egzaminatora trafisz czy będzie miał dobry humor czy nie. Ja zdałam za 4 razem (nerwy wzięły górę) a np siostra za 1 choć wszystko robi tak mechanicznie. Rób u siebie w innym mieście gorzej bo nie znasz trasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo 8 razy juz :( instr to samo, że jest zdziwiony jak to mozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka bez sciemy
w Olsztynie jestw miare latwo - nie ma tramwajów, jest tylko 1 rondo ze światłami i po prostu jest malo okazji do uwalenia. Choc ja akurat zdalam za 3 razem - tez mnie stres zzeral i robilam glupoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięsny jeż ty go zjesz!
Robiłam prawko razem z taka znajoma ze szkoły, zdała za 1 razem taka dumna była. Stoję z chłopakiem pod sklepem ta zaparkowała elegancko wychodzi zrobiła zakupy WSIADA, wrzuca "wsteczny" łokieć na siedzenie głową odwrócona patrzy w tył gaz do dechy i Bec w płot przód rozwalony wrzuciła 1 zamiast wstecznego.. To za którym razem zdajesz nie świadczy o tym jakim jesteś kierowca tyle w temacie. Pozdr. I zdaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
ja jestem przerażona...zaczynam się obawiac, ze po prostu nie nadaje sie na kierowce...ale teraz bez prawa jazdy ani tusz...juz nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gzdie sie podziały wasze ambicje? Jak spadac to z wysokiego konia. ode mnie z miasteczka wszyscy zdaja w Skierniwicach. mala miescina, dwa wieksze skrzyzowania, jedno male rondo.... banal. Ja zdawałam w warszawie i zdalam za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięsny jeż ty go zjesz!
Wiem coś o tym. Ja za 4 razem dosłownie zasypiałam w Wordzie bo nabrałam się proszków i już w du** miałam czy zdam. Chciałam do domu iść spać. A jednak się udało trafił mi się miły egzaminator:) i się udało. Ale byłam szczęśliwa jak już wracałam do domu z ta kartka ehh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
W Lublinie jest trudno zdać, a nie daj Boże zdawać egazmin w godzinach największego ruchu. Ja 2 razy oblałam bo mi się na chama taksówkarze wciskali przy zmianie pasa:-0 W ostatniej chwili przyspieszali, gdy ja już miałam zmieniać pas (oczywiście wcześniej sygnalizowałam chęć zmiany). Nie wiem, czy nie robili tego specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zdać
ja z taka kartka to bym biegła do domu w podksokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
aha, jeszcze jedno, od nas sporo ludzi jezdzi zdawać prawko do Tarnobrzega podobno łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę łatwo mi się zdało egzamin w Krośnie. Małe miasto, proste skrzyżowania, brak tramwajów – waruki sprzyjały. Na kurs to przyjechałem wraz z noclegiem, takie małe wczasy przy okazji sobie zrobiłem (nocleg w Śnieżce). Takie coś oferują na stronie www.wczasyiprawko.pl. Myślę, że niedrogo – za całość 2,5 kafla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×