Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NaszaMamaKAROLINKI

Moje dziecko ma bialaczke ;(

Polecane posty

Anemia trwala min. 12 lat. Wykazaly to badania szpiku i badania genetyczne. W okresie dojrzewania mialam caly czas gleboka anemie, ktora spowodowala uskodzenia w produkcji cialek krwi. Mialam uszkodzony szpik od dawna, produkowal on uszkodzone i niewykształcone cialka krwi. Spowodowalo to maloplytkowosc i bialaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaszaMamaKAROLINKI
Leczymy sie w Poznaniu tu mieszkamy u nas od urodzenia mala choruje ciagle goraczkowala bez powodu , to zapalenie ucha , angina . Dzienkuje za wszystkie slowa otuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaszaMamaKAROLINKI
Sloneczny dzień napisze skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie niedawno w tv ordynator jednego z oddziałów hematologicznych dla dzieci mówił, że nowotwory są w ponad 90% wyleczalne u dzieci i że leczenie trwa stosunkowo krótko więc bądź dobrej myśli. Nie zakładaj, że to wyrok, to próba, którą na pewno przejdziecie i która da wam siłę na przyszłość. Maluchy są silne, mają wolę walki, ale córka potrzebuje też silnej matki. Wiem, że łatwo jest pisać gdy się nie jest w takiej sytuacji, musisz być silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny dzień
Też jestem z Poznania, możemy się spotkać i porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
pierwsze słyszę żeby anemia powodowała białaczkę. to musiałoby chorować dużo wiecej osób niż choruje bo anemię ma co 4 kobieta (czytałam gdzieś ostatnio takie dane) i co, przez te 123 lat miałaś hemoglobine na poziomie 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dlugo mialam tak niska hemoglobine. Badania wykazaly ze moj szpik zostal uszkodzony w okresie dojrzewania. mam 22 lata, cztyli mialam ok. 10 lat Moja bialaczko to dokladnie MDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazzzzzzzz
głowa do góry!!! będzie dobrze, uwierz. Dzieci tak maleńkie mają bardzo silny organizm i potrafią zwalczyć choróbska, które dla dorosłego oznaczałyby smierć. Mojej koleżanki siostrzeniec dokładnie w tym wieku miał białaczkę - wyszło, bo któś zwrócił uwage na twardy brzuszek i poszli na badania... Miał 2% szans na przezycie ale dziś ma 6 lat i ma się świetnie. Przeszedł wiele jak i jego mama (samotna zreszta:( ) ale jest juz dobrze.Wszyscy się za niego modliliśmy, Ty tez to rób... a przede wszystkim wierz, że Twoja córcia będzie zdrowa czego Ci z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat io zachorowalam na bialaczke . Przez Guza w piersi ... i jeszcze do tego jestem w Ciazy ;/ musze ja usunac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzis wlasnie umarl moj 11 miesieczny siostrzeniec na bialaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial niemowleca bialaczke, wykryto w 6 tygodni I, Na poczatku. Leczenie przeszdl ok , bylo ciezko ale przezyl ta chemie, wyszedl do domu I po 2 tyg, dostal wiznowy. Cala rodzina byla w szoku, zaczela sie druga mocniejsza. Chemia. I Togo juz organizm nie wytrzymal...Podobno. W Polsce nie przezylo Radner Tak male dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała anemie od 2 miesiąca do ponad 3 , teraz ma przeszło 4 miesiące i anemii niema ale lekarzy zastanawia to iż ma w rozmazie krwi 92% limfocytów to ponad normę u dzieci :( w czwartek ma badania w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem studentką II roku Pielęgniarstwa Studiów Magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie zbieram materiały do mojej pacy magisterskiej dotyczącej funkcjonowania rodziców dzieci chorujących na białaczkę. Badanie polega na ustosunkowaniu się i udzieleniu odpowiedzi na 33 stwierdzenia zawarte w tym kwestionariuszu. Jego wypełnienie zajmie około 10 minut. Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie zbieram materiały do mojej pacy magisterskiej dotyczącej funkcjonowania rodziców dzieci chorujących na białaczkę. Badanie polega na ustosunkowaniu się i udzieleniu odpowiedzi na 33 stwierdzenia zawarte w tym kwestionariuszu. Jego wypełnienie zajmie około 10 minut. Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc. Oto link do ankiety: http://www.ebadania.pl/9ce74b6588eb4135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZLACHETNY GEST

Twoje dziecko cierpi, nie wiesz co już robić, potrzebujesz pomocy na operacje, leki itp. Jesteśmy po to aby pomagać. Wejdź w poniższy link i napisz. POMOŻEMY !!

https://szlachetnygest.pl/jak_dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×