Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sorbini

PILNE!Wznawiam temat-praca w ING Bank Śląski

Polecane posty

Witam. Tak jak w tytule- chodzi mi o prace w banku ING. Otóż jutro mam rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko doradcy klienta w banku ING w Gdańsku (a dokladniej w placowce w Galerii Bałtyckiej). Czy ktoś już tam był? Albo ogólnie czy ktoś wie jak wygląda tak rozmowa w banku ING? Interesuje mnie tez jakie sa zarobki w ING (najchetniej dowiem sie jak to wyglada w Gdansku, ale kazda odpowiedz na wage zlota . No i jak potem się tam pracuje?? I najwazniejsze - jak się ubrac na rozmowe kwalifikacyjna tam?? Wiem ze w bankach sa jakies wymogi, ale nie wiem jakie dokladnie no i czy ING ma jakies specjalne wymogi w tej kwestii?? Myślałam o takim zestawie: czarne buty na obcasie i czarna spodnica, biala koszula. Ale bizuteria, makijaz-wiem ze to sie tez liczy, ale chyba glownie chodzi o schludnosc tak? Bede bardzo wdzieczna za jakies informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaaaaa
i co pracujesz?;) ja mam rozwowe w poniedzialek w ing na Grunwaldzkiej..... jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego.. okazalo sie ze szukaja na przestawiciela handlowego.. pozyskiwac trzeba samemu klinetow, praca traktowana jak dodatkowa no i poza siedziba banku.. jak nie pozyskasz klientow to nie masz kasy.. e tam.. wyszlam dokladnie po 4 minutach bo ja chcialam pracowac w siedzibie banku a oni mowili ze ciezko sie dostac do samego banku jako zeby siedziec tam za biureczkiem, ze to zazwyczaj po bankowosci/finansach i to tez tylko gdy zwolni sie miejsce.. a ja wysylalam aplikacje na stanowisko DORADCA ING, pff.. smiechu warte.. jesli bank w Baltyckeij to przyjmie Cie lysy, gruby koles.. caly spocony ale sympatyczny;P powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambukoo
Sporo wiadomości o pracy w ing jest na forum gowork.pl/opinie_czytaj,23672 pytania z rozmow kwalifikacyjnych zresztą tez, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×