Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama długiej córki i i

jaka spacerówka dla dużego dziecka ?

Polecane posty

Gość mama długiej córki i i

witajcie moja córeczka ma 8 msc i nakładam jej ubranka na 96-92 raczej już częściej 92 i wzrostu ma 70-71 cm zastanawiam się jaka spacerówka będzie dla niej odpowiednia ? myślałam nad CONECO TRAPER i ma dużo pozytywnych opinii ale trafiłam na jedną nie pozytywną która dała mi do myślenia.. : " zaczne od tej dobrej strony-solidne wykonanie,lekko sie składa,biorac pod uwage stan naszych chodników prowadzi sie go wmiare dobrze i nawet czuc amortyzacje kułek,dobrze podbija pod krawezniki,kostka brukowa to tez nie problem,lekki i zwrotny i naprawde byłabym zadowolona z zakupu gdyby nie fakt ze wózek jest stworzony dla naprawde małych dzieci.moj synek ma 13 miesiecy ,13 kg i 80 cm wzrostu i on w tym wozku tak naprawde sie nie miesci.siedzonko wdg producenta powinno miec 21 cm ja zmierzyłam i ma 19 cm a to zdecydowanie za mało na pupke takiego malucha.synkowi jest strasznie niewygodnie i niechce jezdzic nowym wozeczkiem.mało tego okrycie na nozki nie da sie dopiac bo paseczki z rzepami do mocowania sa za krotkie przy dziecku rozmiarow mojego synka.wozek przeznaczony dla dzieci od 6 miesiaca do 20 kg- dla mnie bzdura.niewiem kto wymyslił ten wozek ale dał d..y co do rozmiarow." proszę o pomoc Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pronto do drewna ;p
hymm... ja zamówiłam dzisiaj tą spacerówkę na all :) ale oglądałam ją najpierw w sklepie i wydawała mi się ok i super się prowadziła i ogólnie uważam że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamkaŚląska
czemu tak krzywdzisz dziecko bo wynika z tego co napisalas ze dziecko jest grube skoro juz takie ubranka niedlugo przerodzi sie to w chorobe bo wysoka nie jest wiec pewnie chodzi o wage a co do wozka to najwygodniej bylo by jej w tych wielofunkcyjnych duzych wozkach spacerowki sa z reguly waskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko- Wózki coneco sa w sprzedaży prawie w każdej miejscowości , czy nie lepiej żebyś sama sprawdziła z dzieckiem czy dla maluszka wygodnie się siedzi, czy nie za małe siedzisko i jak siedzi . Dla mnie będzie pasowało co innego co dla ciebie . Ja wózka nigdy nie kupowałam patrząc na opinie innych . JA najpierw wózek testowałam w sklepie a później kupowałam na all , tak samo było z fotelikiem :) Może spróbuj tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta spacerówka jest okropna dla większych dzieci. Kupiłam ją dla córki jak miała 1,5 roku i jak miała 2 lata niestety nie mieściła się w niej. ciągle z niej wypadała bo nie miała miejsca. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leti.tia2
A po co wkladasz jej takie duze ubranka?? Moja corka ma 6 miesiecy, ma 71 cm i nosi rozmiar 68-74, czasami 74-82. W wiekszych wygladalaby jak w worku. A w spacerowke miesci sie bez problemu i jeszcze dlugo bedzie sie miescic. Mamy quinny speedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leti.tia2
* 74-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubranek też mnie to zdziwiło bo moja córka ma 90 cm i zakładam jej 92-98 i są dobre na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama długiej córki i i
ale ja nie pytałam o ubranka mojej córki tylko o spacerówkę :) nie wiem dlaczego was to dziwi że nakładam 92 przy jej wzroście... nakładam tylko body o takim rozmiarze bo bluzki i spodnie są za duże a body są ok nie wiem.. może trafiłam na taką firmę że rozmiar jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek też jest dość wysoki ale dalej korzystamy ze spacerówki Lira4, choć już coraz rzadziej bo woli biegać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 2,5 i 98 cm jeździmy espiro metro i nie jest maly ma jeszcze sporo miejsca w nim.espiro vayo i meyo maja bardzo wysokie oparcie sprawdź w sklepie dziecko 3 letnie spokojnie sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę- rozmiar 92 odpowiada wzrostowi 92 cm, no to jak może być 92 odpowiednie dla dziecka, które mierzy 70 cm? Autorka jest jakaś niekumata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że wątek stary i autorka tego nie przeczyta.. ale na prawdę nei rozumiem, jak można zakładać dzieciom tak duże ubrania w stosunku do wzrostu.. Jak mój syn na pół roku miał 63cm, to nosił ubrania 62, jak na rok miał 73cm, to nosił 68-74. Teraz ma 2 lata, ok 83 cm i nosi głównie 80, czasem 86, a miesiąc temu spokojnie wchodził w body na 9 miesięcy. Teraz już biega bez pieluchy, więc body odstawiłam ( i tak zostało mi sporo nowych, albo i używanych, ale takich, których on nie nosił i nosić nie będzie, bo podostawałam w rozmiarze 80, 86 albo na 18 miesięcy, a to wszystko dla niego za duże). W każdym razie ubrania ma jakoś dopasowane do wzrostu, a nie większe. No chyba, że tak, jak ktoś napisał, autorka miała grube dziecko i ubranka się po prostu rozciągały na szerokość, przez co się skracały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zalezy , moj zaraz skonczy pol roku i ma 70 cm a wchodzi w ubranka 74-80 , w tym rozmiar rozmiarowi nierowny . NOsi kombinezon 9-12 miesiecy z tesco ... i zaraz wyrosnie i co powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 6 i pół roku i ma 73 cm to chyba jest naprawdę wysoka porównując powyższe myślałam,że jest przeciętnego wzrostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 21 mcy i 92-98 rozmiar ale bywa ze 86 tez pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam i zdecydowanie polecam Navington Scooner. Nie znalazłam większej i wygodniejszej dla dziecka i mamy spacerowki. Wysokie oparcie i duży podnożek. Moje dlugasne dziecko w wieku 2 lat moglo w niej spokojnie spac na dluzszych spacerach i nie wisialy mu nogi. Płyta pod plecami i pupą daje rowna powierzchnie i dziecko nie siedzi czy lezy jak w hamaku. Latwo dostepny i pakowny kosz na zakupy, pelna rączka daje mozliwosć prowadzenia go jedna reką. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Easygo Quantum. Ma szerokie siedzisko i dla mojego 93 centymetrowego dwulatka świetnie się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmi

Elodie Details ma moja kolezanka dla córki, moje ma dopiero 3msc ale nie wiem czy nie zamówie tej samej spacerówki bo cena z empik premium kusi 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×