Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mm1990mm

emerytury po 67 roku życia

Polecane posty

Gość mm1990mm

Już wiadomo, że na państwo nie będziemy mogli liczyć. Jak zabezpieczacie się na starość ? Ja zaczynam od zamknięcia działalności gospodarczej i otwarcia za granicą. Z czasem może wyjadę na stałe, nie wiem jeszcze gdzie :) Gdziekolwiek np do Niemiec, Holandii, wszystko jedno. A wy ? Co zrobią ludzie, którzy pracują ciężko fizycznie ? Nie wiem sprzątaczki, murarze, osoby z małych wiosek ? Przeraża mnie co zrobili ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjdfjfij
większoość nie odbierze swoich emerytur to tak jest jak obywatele nie strajkują jak w grecji a potem płaczą że do 67 o akta strajkowali a o emetyture nie naiwniacy i jeszcze glupki glosuja na tego co tą emeryture wymyslił ludzie uciekajcie z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że 30 mln Polaków żyje poza Polską ? Od 2001 roku 15 mln wyjechało. Podobno Polacy to czołówka krajów gdzie więcej obywateli jest poza krajem niż w kraju pochodzenia. Ja wybieram na razie Anglię, bo mam tam najwięcej rodziny, znajomych. Potem chciałabym zamieszkać w cieplejszym kraju, ale zobaczę jeszcze jak się wszystko ułoży :) Musimy się spieszyć, bo gotowi nam granicę zamknąć ;) Już dziś jest problem, bo w kraju zostali sami emeryci, renciści i bezdomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
przeniesienie księgowości firmy do UK to bardzo fajna sprawa. ja na emeryturę z ZUS nigdy nie liczyłam, chcę sobie zalożyć fundusz emerytalny, to najlepsze wyjście. a z tymi emeryturami to się okaże czy to dobry pomysł, w Niemczech też jest 67 a kraj bardzo bogaty. We Włoszech bodajże 70lat więc nie jest u nas najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinaB
nie licz na państwo ok ale ja co miesiąc płacę 1 tys do zus szkoda mi tych pieniędzy, mogłabym iść prywatnie do lekarza czy kupić cos dzieciom, co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×