Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiedietkiii

Ziemniaki z piekarnika, oriętujecie się ile maja kalori? proosze!!

Polecane posty

Gość lubiedietkiii

Ile kalorii maja ziemniaki w 100g. takie ciete w plasterki i wsadzone do piekarnika bez tluszczu? prosze o odpowiedz:) Tak mam ochote na frytki, ale slyszalam ze to lepsza opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiem duzych ziemniakow pieczonych bez tluszczu ma tyle samo kalorii co duza (200 gram) paczka czipsow. Policz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nieee
Bzdury gadasz... Ziemniaki bez oleju maja taka samao wartosc kaloryczna co ziemniak np. ugotowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdddddddddddddddddd
8 duzych ugotowanych ziemniakow ma ile kalorii? i kto to zje?,, chyba rodina 5 osobowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki same w sobie wcale kaloryczne nie są. kalorii dodaje im dopiero ten cały tłuszcz, sosy, dodatki... niemniej, ziemniaki z piekarnika mimo wszystko "lubią" odrobinę tłuszczu z przyprawami, inaczej będą po prostu suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wysuszoneee
Ja wlasnie chce takie wysuszone ;D i zastanawia mnie to ze ziemniak bez tluszczu... bedzie mial ta sama kalorycznosc po wyciagniecu z piekarnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest seria programów "Wiem co jem". Prowadząca udziela w nich ciekawych porad żywieniowych. Był również odcinek poświęcony frytkom - jeżeli masz ochotę na nie, wybierz właśnie te z piekarnika (tzn.pokrojone ziemniaki skropione oliwą i do tego np. marchewka, a nie gotowce mrożone). Mają najmniej kalorii i szkodliwych substancji. Niestety w programie zabrakło informacji jak długo te ziemniaki trzeba trzymać i w ilu stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×