Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makakakkakakaka

zapalenie krtani

Polecane posty

Gość Makakakkakakaka

We wtorek wieczorem, mój 4-letni syn polozyl sie spac jak zawsze, nic mu nie dolegalo. Ok. 2 w nocy obudzil sie z mocnym kaszlem, do tego sie dusil. Wpadlam w panike i corke 9-miesieczna zostawilam z siostra i pojechalam Nim do przychodni, ale bylo nieczynne wiec pozostal mi szpital. Na miejscu zalozyli historie choroby, robili badania itp. Okazalo sie, ze syn ma zapalenie krtani. Dzis mial robione wyniki, ktore okazaly sie dobre i wyszlismy do domu. Na wyjsciu dostalismy recepte Zyrtec i syrop wykrztusny (nigdy nie chorowal wiec zdalam sie na farmaceute ) Ambrosol. Teraz syn wymiotuje (nawet przez sen), ale to nie wina lekow bo zaczal przed pierwsza dawka. Teraz nie wiem co robic... Udac sie jutro do lekarza czy przeczekac do poniedzialku? To nie sa nagminne wymioty lecz raz na jakis czas. W tym momencie np. sobie spi. Doradzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubidubudu
podnosze, martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi_zielone
Pewnie w szpitalu wylapal grype, ktora w tym sezonie ma wymioty wsrod objawow. Dziwi mnie, ze na zapalene krtani dali wam zyrtec przeciez to jest na alergie. Ambrosol dawaj do 17.00 pozniej bedzie go meczyc kaszel, a on przy kaszleniu wymiotuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater
zyrtec jest jak najbardziej zasadny-leki antyhistaminowe zmniejszaja obrzek krtani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33x
W tym momencie to mi głowy przychodzi tylko ten aparat co sami używamy czyli Sanity Simple. To jest raczej opcja za mniejsze pieniądze, sprzęt o małych rozmiarach, są też w sprzedaży sporo droższe, większe...można sobie dobrać pod swoje potrzeby i konkretną terapią. W naszym modelu można leczyć w zasadzie wszystko – są 3 typy inhalacji, na górne drogi, środkowe i dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podoba mi się jak działa nasz Novama Familino Pro, jest cichy jest szybki, także cały zabieg nie jest uciążliwy ani dla mnie ani dla dzieci. Szybko, wygodnie i skutecznie. Jeśli ktoś chce zacząć regularne inhalacje to mogę polecić ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam od paru dni inhalator Familino Pro i powoli się go wszyscy uczymy :) Fajny poręczny, raczej nieskomplikowany w obsłudze. Na pewno maseczki są bardzo wygodne, długa rurka, można sobie wygodnie usiąść nie trzeba się garbić nad urządzeniem czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.05.2019 o 10:43, Gość gość napisał:

Mam od paru dni inhalator Familino Pro i powoli się go wszyscy uczymy 🙂 Fajny poręczny, raczej nieskomplikowany w obsłudze. Na pewno maseczki są bardzo wygodne, długa rurka, można sobie wygodnie usiąść nie trzeba się garbić nad urządzeniem czy coś w tym stylu.

Świetny inhalator tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×