Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

Jakiego podkładu , pudru uzuwać zeby mieć taki efekt ???

Polecane posty

Gość Kasik-x90x
tak! revlon jest swietny! :) ale ze zdjecia nie wywnioskujesz jaki ma na twarzy marina :P widac ze ma roz bronzer z drobinkami połyskujacymi i kryjacy/ rozwietlajacy podklad . swoja droga sliczna dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozeznana
Revlon jest dobry ale zdecydowanie nie nadaje się na okres wiosenno-letni, jest po prostu za ciężki. Marina moim zdaniem ma jakiś podkład rozświetlający i dosyć ciemny róż na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podklad revlona za ciezki? ja sie nie zgadzam :) seria Softflex jest bardzo lekka i prawie nie odczuwalna mimo iz mocno kryjąca. Fakt, ze uzywam do sery suchej i normalnej moze swiadczycc o lzejszej konsystencji bo w przypadku tlustej skory podkaly zawsze są cięzsze, ale nie uwazam ze na wiosne i lato revlon sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozeznana
Chyba teraz ciężko byłoby kupić podkład Revlona nie zawierający tej formuły. Ja używam ColorStay do skóry tłustej i mieszanej i jak dla mnie na lato się kompletnie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody vaniliowe :)
dołączam się do opinii że revlon będzie zbyt ciężki. Marina ma jakiś podkład z dorbinkami roświetlajacymi ale u Ciebie autorko ten sam podład może przezentować sie całkiem inaczej, dla każdego coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanteria
można uzyć np podkładu Lancome, Teint Idole + np. puder w kamieniu rozswietlający INGLOT ,daje super efekt albo Clinique, Gentle Light Makeup (Podkład rozświetlający) ,oczywiście odpowiednio dopasowany do odcieniu skóry / typu karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×