Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

JAKICH SRODKOW UZYWACIE DO MYCIA KABINY PRYSZNICOWEJ?Nied

Polecane posty

Niedawno robilam remont w lazience i kupilam ladna kabine z chyba szklanymi szybami bo nie jestem pewna i nei wiem jak ja umyc zeby jej nie zniszycz. Chcialm ja po protsu umyc Cifem ale boje sie ze sie porysuje i potem bedzie wygladac okropnie. Piszcie jakich wy srodkow uzywacie, moga byc tez "babcine " metody. Dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraczucha
to szklana czy z tworzywa sztucznego? ja myje szklaną ciepłą wodą z sodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ocet sam czy rozcienczony z woda. I zostawic go na troche czy szorowac a potem dopiero zmyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia88
ocet po prostu nanosisz na powierzchnie gąbką, szorujesz i podziwiasz efekt:) http://bralloso.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusiaaaa
proponuję ducka do wc ... i mówię tu najpoważniej w świecie i zupełnie szczerze. zlać z góry na dół szyby, rozmazać jakąś ścierką, gąbką, czymkolwiek, odczekać kilka minut (ja zazwyczaj robię to na początku, później spokojnie dalej sprzątam łazienkę i czasami nawet ubikację) zlać ciepłą (nie gorącą) wodą umyć i spłukać. fakt że, nie umyje tego na błysk i nie będzie plamek z kamienia, ale są one naprawdę mało widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilit bang, ten pomarańczowy, też mam szklana kabine- spryskuje szyby, czekam chwilke i potem gabka tylko z tej miekkiej strony wycieram, splukuje i giatar, schodzi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalusiaaaa
a i pod żadnym pozorem, nie myj tym baterii, bo zniszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie...
Plyn HG Hagesan blekitny do usuwania osadow z kamienia. U nas sie bardzo sprawdzil, bo mamy twarda wode i kazda krople widac. Sa jeszcze nablyszczacze HG do szyb po odkamienianiu, ktore tworza powloke reflex i powoduja utrudnianie osadzania sie osadu wapiennego z wody, ale tego jeszcze nie probowalismy. Poki co sam plyn odkamieniajacy moge naprawde polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka zza winkla
Ja kupuję z firmy FM (Federico Mahora) płyn do kabin prysznicowych (konkretniej nazwa Shower), ma ładny zapach i jest bardzo skuteczny ;). Kosztuje ok. 11-13 zł - 750 ml. Warto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×