Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa2020

dziś zrozumiałam że coś jest ze mna nie tak!

Polecane posty

Gość ewa2020

jestem chora na punkcie czystości, wszystko ustawiam od najmniejszego do największego, odkurzam 2x dziennie, ściereczki do kurzy wystarczą mi na tydzien! nawet dziś przy niedzieli palmowej grabiłam podwórko bo mam wyjeżdżone od samochodów ślady i mnie to drażni chciałabym wszystko zrównać z ziemią i zbudować od nowa tak dokładnie żebym nie miała do czego się przyczepić. to chyba troche chore co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia2010
chodź do mnie :D Mnie się nie chce ruszyć ręką więc mam bajzel i trochę mnie on przytłacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
ohhh ale z chęcią bym wysprzątała dawaj adres zaraz bedę z całym sprzętem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia2010
:D łyknę dropsa i sama wysprzatam... tylko jeszcze nie wiem kiedy :D Ale dzięki ;) A dlaczego wszystko musi być takie idealne dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
nie wiem po prostu jak cos widze nie rowno ustawione to musze poprawic bo szlak mnie trafia! nawet jak jestem u kogos w gosciach to staje do mycia naczyn czy pranie ukladam to jest silniejsze ode mnie a mam dopiero 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfdfdf f
ja tez tylko po dropsach sprzatam, ehhhh....zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia2010
hm... ma to swoje zalety :D do momentu w którym nie wyrywasz wszystkim dookoła sprzątania po sobie bo ty to zrobisz szybciej i lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia2010
fsdfdfdf f ja tez tylko po dropsach sprzatam, ehhhh....zycie ja nie sprzątam TYLKO po dropsach... ale bywają chwile w życiu, że hasło 'pierdolę, nie robię" jest silniejsze ode mnie. I to jest własnie jedna z takich chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
no strasznie mi to przeszkadza w zyciu bo jak pojde do kogos i zobacze cos nie tak to potem o nim mysle ze to brudas i juz raczej unikam wizyt u tego kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balllalababalalalba
Jakie macie dropsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka
tez tak mam przez co załozyłam firmę .... na brak pracy nie narzekam a w swoim domu teraz mówię pier..lę nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×