Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Znowu
kolejne pierdoły. malo tego ze I na miejscu pasierbicy ,matki pasierbicy ,babki pasierbicy pozwalalabym beate o znieslawienie .I dolozylabym odszkodowanie o straty moralne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I znuwu
same pierdoły a nic konkretnego w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo tego ze
Temat konkretny .to beata robi g robi o malo konkretnym .Nie zrobi jak nie udowodni .Czekaj na druga instancje ,masz problem ? To czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Bo tu w dużej części występuje stado rozhisteryzowanych bab, które klepią bez składu i ładu , nie logicznie i nie na temat.Mają postawę roszczeniową a myślenie życzeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zniecierpliwionego
"nie" z przysłówkami piszemy razem. Jak to sobie przyswoisz, to moze wyniesiesz choc jedną korzyśc z produkowania sie tutaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo tego ze
Beata zrobi swoje:) Inni zrobia swoje :) A my spokojnie o czyms innym pomyslimy .Naucz sie ,To nie moje zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
zZ Zniecierpliwiony Bo tu w dużej części występuje stado rozhisteryzowanych bab, które klepią bez składu i ładu , nie logicznie i nie na temat.Mają postawę roszczeniową a myślenie życzeniowe. dokładnie zniecierpek- postawa beaty jest roszczeniowa-wiedziała z kim się zadaje,wiedziała,ze facet ma zobowiązania i musi łożyc na utrzymanie dziecka z pierwszego związku więc co sie teraz krzywi i wypomina?!! jej myślenie trafnie nazwałeś życzeniowe- głośno sobie życzy aby pasierbica oddała jej pobrane alimenty-śmiechu warte bo domaga sie tego przed sadem który je zasądził potrafisz zniecierpek nazywać trafnie po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wystepuje
tylko jedna rozhisteryzowana baba .I to jest tylko beata .Jezeli myslicie inaczej to tego topiku nie czytalyscie .. a jezeli czytalyscie to czytanie ze zrozumieniem kalania Wam sie . Ze zrozumieniem zeby na maturze jedynki nie bylo :) Tekst macie ,to ze obraza wszystkich tez .Co jeszcze wam potrzeba zeby napisac charakterystyke takiej pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wystepuje
i popieram zniecierpku .Brala pieniadze ,pewnie od ciebie ,bo placilaes podatki .Na jej dzieci ( beatki ) t fakt niech przestanie histeryzowac .Ma dzieci przy sobie ,niech sie cieszy .Sama radosc ma to niech na nie łozy .Koniec kropka zniecierpku .Zwroci te pieniadze ,ktore podatnicy placili na jej dzieci i juz ,Wszyscy beda szczesliwi Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] Foska zZ Zniecierpliwiony Bo tu w dużej części występuje stado rozhisteryzowanych bab, które klepią bez składu i ładu , nie logicznie i nie na temat.Mają postawę roszczeniową a myślenie życzeniowe. dokładnie zniecierpek- postawa beaty jest roszczeniowa-wiedziała z kim się zadaje,wiedziała,ze facet ma zobowiązania i musi łożyc na utrzymanie dziecka z pierwszego związku więc co sie teraz krzywi i wypomina?!! jej myślenie trafnie nazwałeś życzeniowe- głośno sobie życzy aby pasierbica oddała jej pobrane alimenty-śmiechu warte bo domaga sie tego przed sadem który je zasądził potrafisz zniecierpek nazywać trafnie po imieniu""""" Beata ma całkowicie słuszną rację . Zarówno w sferze moralnej jak i prawnej. Ps .córka ojca a męża Beaty nie jest już dzieckiem.Tak stanowi prawo. Ona sama ma dziecko i się zachowuje amoralnie.Jeśli ktoś uznaje jej zachowanie za moralne i zgodne z prawem ....niech nie oczekuje ,że ktoś normalny uzna to jej zachowanie za normalne. I zgodne z prawem. Szukać usprawiedliwienia dla własnego postępowania trzeba wśród sobie podobnych. ...a nie wśród ludzi normalnych. Beata \ojciec\ ma pełne prawo i zgodnie z prawem może żądać zwrotu zapłaconych alimentów od dnia 13 czerwca 2009 roku. Jeżeli będzie konsekwentna\y w swym działaniu to to uzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry zniecierpek
To pani beata pobiera pieniadze od panstwa .Prawo dziala tylko dla p beaty ? Dla innych juz nie ? Zniecierpek ,A niechby cieszyla sie nimi a nie ciagnela kasy . Badz konsekwenty .Napisz jej ze zle robila .Napisz jej ze zle robila bo roszczeniowo ciagnela na dwoje dzieci do 21 roku zycia pieniadze z naszych podatkow .Wedlug twojego kodeksu to jest moralne ???.Powinna sama starac sie zapewniac dzieciakom wszystko a nie wyciagac z funduszu pieniadze ? Zniecierpliwy nie tak ? Czy moze w miare poparcia beatki poglady ci sie zmieniaja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" sorry zniecierpek To pani beata pobiera pieniadze od panstwa .Prawo dziala tylko dla p beaty ? Dla innych juz nie ? Zniecierpek ,A niechby cieszyla sie nimi a nie ciagnela kasy . Badz konsekwenty .Napisz jej ze zle robila .Napisz jej ze zle robila bo roszczeniowo ciagnela na dwoje dzieci do 21 roku zycia pieniadze z naszych podatkow .Wedlug twojego kodeksu to jest moralne ???.Powinna sama starac sie zapewniac dzieciakom wszystko a nie wyciagac z funduszu pieniadze ? Zniecierpliwy nie tak ? Czy moze w miare poparcia beatki poglady ci sie zmieniaja ???"""" Poglądy mi się nie zmieniły i nie zmieniają. Odnoszę się do konkretnego tematu. """ To pani beata pobiera pieniadze od państwa ."""" Pobiera. Ale to pobieranie jest usprawiedliwione . Pobiera rentę z powodu choroby.. Beata pobierając nawet pieniądze od Państwa na 21=latka , postępowała zgodnie z prawem i z prawa korzystała. Prawo zostało zmienione. Przypominam ,że ,że prawo się zmieniło. W tym min. jeśli chodzi o alimenty na pełnoletniego. Jeżeli chcesz ze mną dyskutować to najpierw się musisz uzbroić w argumenty. Bo ja pyskówki nie toleruję ani nie zamierzam z nią polemizować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dzięki za wstawiennictwo, akceptację moich poglądów, wypowiedzi etc. ktoś mądry powiedział cyt.: "dla każdego adwersarza znajdzie się miejsce na mojej d..., które może pocałować ..." może to niezbyt eleganckie słowa, ale najbardziej trafne do wszystkich moich przeciwników! ... ponadto, ktoś mądry powiedział, cyt." jestem wolnym człowiekiem, kobietą, mam prawo robić błędy, potykać się, prosić o pomoc, wsparcie - niech inni mają z tym problem - ja już nie" - podpisuję się pod tym obiema rękoma. ... ZZniecierpliwiony - jestem konsekwentna razem z moim mężem, trzymamy się razem i wierzę, że nam się uda:) Bez zainicjowania tej sprawy, nie było by tej sprawy, a bez konsekwencji nie ma co liczyć na korzystny finał! Jest to jasne i oczywiste. Więc czekajmy... ... przeciwnicy moi brzytwy się chwytają, tylko niech uważają, żeby się nie poranili aż do bólu, bo w tym całym zgiełku i panice mogą chwycić za niewłaściwą stronę. ... i jak czytam zdania typu, o zrobiłeś błąd, tak się nie pisze, albo Beata taka i siaka, to wiem, że ten ktoś już taki słaby jest i już nic nie może zrobić, to musi pokpić, poniżyć, pogardzić innym człowiekiem - wtedy ten mały robal czuje się wielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo tego ze I na miejscu pasierbicy ,matki pasierbicy ,babki pasierbicy pozwalalabym beate o znieslawienie .I dolozylabym odszkodowanie o straty moralne . ... ta sprawa może zadziałać w dwie strony, jak już jesteś tak zorientowana w temacie, to musisz też dobrze pamiętać fakt, że to mnie jako pierwszą zaatakowała osoba, która podała moje nazwisko, a dlaczego, dlatego, że ta sprawa stała się tak oczywista i prawdziwa przede wszystkim czytelna, że od razu było bach z nazwiska i obrzucanie inwektywami nie tylko moją osobę, ale całą moją rodzinę, duże prawdopodobieństwo jest też w tym, że osoba powyżej jest właśnie tą osobą i też mogę ją pozwać nie tylko o zniesławienie .... mam dowody, robię też kopie tego tematu... dobranoc ... ponadto nigdzie tutaj w tym temacie na tym forum nie wklejałam moich zdjęć, jestem zarejestrowana na jednym z portali społecznościowych i dlatego ta osoba żeruje na tym jak hiena, ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
malo tego ze I na miejscu pasierbicy ,matki pasierbicy ,babki pasierbicy pozwalalabym beate o znieslawienie .I dolozylabym odszkodowanie o straty moralne . ... ta sprawa może zadziałać w dwie strony, jak już jesteś tak zorientowana w temacie, to musisz też dobrze pamiętać fakt, że to mnie jako pierwszą zaatakowała osoba, która podała moje nazwisko, a dlaczego, dlatego, że ta sprawa stała się tak oczywista i prawdziwa przede wszystkim czytelna, że od razu było bach z nazwiska i obrzucanie inwektywami nie tylko moją osobę, ale całą moją rodzinę, duże prawdopodobieństwo jest też w tym, że osoba powyżej jest właśnie tą osobą i też mogę ją pozwać nie tylko o zniesławienie .... mam dowody, robię też kopie tego tematu... dobranoc ... ponadto nigdzie tutaj w tym temacie na tym forum nie wklejałam moich zdjęć, jestem zarejestrowana na jednym z portali społecznościowych i dlatego ta osoba żeruje na tym jak hiena, ale do czasu. Nie dodawaj sobie i twórz bajek. Ot ktoś ciebie sprowadził na ziemię za ubliżanie i kłamstwa jakimi raczysz tu wszystkich. Nikt nie gnoi ani ciebie ani twojej rodziny tak jak ty to robisz tu mieszając z błotem przede wszystkim pasierbicę i jej matkę!!! To Ja którejś nocy upomniałam ciebie i wykasowałam twój post, w którym użyłaś dwóch imion i nazwiska twojej znajomej, która jak twierdzisz siedzi tu i pisze o tobie. Wpisując w googlach te dane trafiłam od razu na profil na NK. Nazwisko, które raz tu padło a które to sobie przypisałaś jest tak pospolite,że ciężko jest "zidentyfikować" ciebie w internecie. Natomiast skoro znamy twoje nazwisko można przypuszczać,że jest to nazwisko po mężu a więc i twoją pasierbicę nie trudno znaleźć,wiedząc na jakiej uczelni studiuje. Zniesławienie o którym piszesz można jedynie tobie przypisać a jeśli masz jakieś wątpliwości to wróć do początku topiku i czytaj swoje posty strona po stronie. Rozpędziłaś się zbyt daleko aby w tej chwili móc odwrócić kota ogonem. Zadałaś pytanie i otrzymałaś odpowiedzi więc zupełnie nie potrzebnie przekonywałaś wszystkich o swojej racji pisząc cudze życiorysy bez upoważnienia co do ich upubliczniania. Myślę,że teraz zrozumiałaś i nie zbagatelizujesz tego co przeczytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodawaj sobie i twórz bajek. Ot ktoś ciebie sprowadził na ziemię za ubliżanie i kłamstwa jakimi raczysz tu wszystkich. Nikt nie gnoi ani ciebie ani twojej rodziny tak jak ty to robisz tu mieszając z błotem przede wszystkim pasierbicę i jej matkę!!! To Ja którejś nocy upomniałam ciebie i wykasowałam twój post, w którym użyłaś dwóch imion i nazwiska twojej znajomej, która jak twierdzisz siedzi tu i pisze o tobie. Wpisując w googlach te dane trafiłam od razu na profil na NK. Nazwisko, które raz tu padło a które to sobie przypisałaś jest tak pospolite,że ciężko jest "zidentyfikować" ciebie w internecie. Natomiast skoro znamy twoje nazwisko można przypuszczać,że jest to nazwisko po mężu a więc i twoją pasierbicę nie trudno znaleźć,wiedząc na jakiej uczelni studiuje. Zniesławienie o którym piszesz można jedynie tobie przypisać a jeśli masz jakieś wątpliwości to wróć do początku topiku i czytaj swoje posty strona po stronie. Rozpędziłaś się zbyt daleko aby w tej chwili móc odwrócić kota ogonem. Zadałaś pytanie i otrzymałaś odpowiedzi więc zupełnie nie potrzebnie przekonywałaś wszystkich o swojej racji pisząc cudze życiorysy bez upoważnienia co do ich upubliczniania. Myślę,że teraz zrozumiałaś i nie zbagatelizujesz tego co przeczytałaś. ... wiesz, do twojego wpisu odnoszę się tak jak powyżej, pouczaj moja droga swoje dzieci, jeśli je w ogóle masz, a ode mnie trzymaj się z daleka... ja wiem na czym stoję, co robię i co to jest zniesławienie ... ... jesteś nieobiektywna, jesteś stronnicza wiadomo dlaczego i nie atakuj mojej osoby, bo nie mam takiego życzenia i nie kwestionuj tego co robię i nie nazywaj mnie kłamczuchą, bo to nie są twoje kompetencje... nic nie wnosisz do tematu, tylko prowokujesz... a teraz grozisz, jaka to ty jesteś na prawie, mam w nosie co o mnie piszesz rozumiesz? wróć do początku topiku i czytaj 101 stron ze zrozumieniem, ale ty niczego nie zrozumiesz, bo tak samo jesteś roszczeniowa .... papa szkoda pogody, słońca, dobrego nastroju, i wolnego czasu dla takich jak ty:) żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... napisałam wcześniej, ale nikt nie zauważył, że walczę o dobro i interesy moich małoletnich dzieci... ... hipokrytki, jakie zabierają tutaj szczególnie głos zauważają, że moje dzieci nie powinny istnieć, a samą córkę mojego męża 23-latkę, dzieciatą i żyjącą w konkubinacie uważają za dziecko!!! ... proszę jeszcze raz, niech mi tutaj, żadna histeryczka i krzykaczka tego tematu nie zaśmieca swoimi schizami i niech nie poniża się bardziej niż jest poniżona, grożąc mi czymkolwiek, ja się żadnej z was nie boję, gdyż użyłyście już wszystkich możliwych sposobów aby mojej rodzinie uwłaczać godności a gloryfikować córce mojego męża, będę walczyć o moje dzieci, czy wam się to podoba czy nie... i zrobię z moim mężem, to co robię, a powinnam już dawno zrobić ... hipokrytki i kłamliwe baby, zauważają dobro córki mojego męża a nie zauważają tak ważnej kwestii jaką jest dobro małoletniego mojego syna i małoletniej mojej córki proszę - nie będę więcej polemizowała z histeryczkami, które nic nie wnoszą do tego tematu... proszę czytać ze zrozumieniem !!! KONWENCJA PRAW DZIECKA Art. 1. W rozumieniu niniejszej konwencji „dziecko" oznacza każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat, chyba że zgodnie z prawem odnoszącym się do dziecka uzyska ono wcześniej pełnoletność. Art. 3. 1. We wszystkich działaniach dotyczących dzieci, podejmowanych przez publiczne lub prywatne instytucje opieki społecznej, sądy, władze administracyjne lub ciała ustawodawcze, sprawą nadrzędną będzie najlepsze zabezpieczenie interesów dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Twoje dzieci też stały się dorosłe do zasiłkw zgodnie z tymi definicjami które zacytowałaś czy jeszcze kilka lat pobyły dziećmi?Panie zniecierpliwiony piszesz pan tak fajnie że prawo się zminiło,lecz mi wydaje że zatajanie dochodu konkubenta wtedy skutkowało by podobnie jak teraz.Wtedy by ich nie dostała więc postąpiła moralnie i zgodnie z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A o dobro swoich małoletnich dzieci sama zadbaj bo całe zarabiałaś grosze a dzieci utrzymywał mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Człowiek, który nie reaguje na cierpienie innych ludzi, przechodzi obojętnie obok chorych (tzn. obok mnie, bo jakby nie było jestem chora...) i udaje , że nie widzi problemu, lub raczej pragnie jeszcze w całej swojej okazałości dokuczyć - przypomina bardziej zwierzę! Bez uczuć, bez sumienia, bez wszelkich ludzkich odruchów .... Może następnym moim tematem będzie - Znieczulica chorobą społeczną? Zastanawiam się nad tym, czy taka ulkiulki i jej podobne ... jeśli potrzebowałabym pomocy (np. realnie - w rzeczywistości), to czy otrzymałabym ją od ulkiulki, bo od córki mojego męża, od jej matki, od znajomej, od jej adwokatki wiem, że nie ale od innych obcych mi osób? Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, jednak ja spróbuję to zrobić.... Z moich obserwacji nie tylko na tym forum wynika jasno, że w dzisiejszym świecie słyszy się dużo o różnych sytuacjach i atakach często gęsto na niewinne osoby. Dowiadujemy się nie tylko z mediów, że człowiek, który mógł pomóc, tak naprawdę ominął osobę w potrzebie wielkim łukiem, bez zastanowienia, bo nie jest zainteresowany co się z tą osobą stanie! To bardzo przykre, kiedy słyszymy, że np. umarł człowiek, ponieważ nikt nie udzielił mu pomocy! Na szczęście niektórzy ludzie za drugiego człowieka są w stanie nie tylko wyjawić chęć pomocy, co realnie jej pomóc. Są też tacy ludzie, którzy za istotę ludzką są gotowi oddać bardzo dużo, nawet poświęcić swoje życie. Niestety zdarza się to bardzo rzadko. Gdyż więcej jest takich ulkiulki, co niby mają chorą osobę w rodzinie, ale są przepełnione nienawiścią i chęcią zemsty do drugiej też chorej osoby. To tak na zasadzie ulkulki, że leżącego trzeba skopać, żeby ten w końcu ducha wyzionął. Mam szczęście niebywałe, że w moim otoczeniu, nie ma takiej osoby, jak ty, jak córka mojego męża (mieszkamy w bezpiecznej odległości)!!! W chwili obecnej, tak naprawdę dla większości ludzi najważniejsze jest bogacenie się, przez pryzmat swojej chorej osobowości jesteś osobą wraz z córka mojego męża tzw. osobą bez serca... niby macie serca, ale tylko jako mięsień spełniający swoją funkcję... was nie obchodzi tylko mój los, was nie obchodzi los także innych ludzi, żadnego człowieka, bo najważniejsze że ty ulkiulki masz... a już być nie musisz i taka jesteś zapobiegliwa, że się zabezpieczyłaś na długą przyszłość (tylko czy masz tę przyszłość zagwarantowaną? - dasz głowę?) - do matki swojej potrzebujesz pomocy innych ludzi, bo sama się do tej pomocy nie nadajesz. De facto mieszkasz u matki i zapewne za pieniądze matki opłacasz mieszkanie!!! Szkoda, że nie znam ciebie osobiście, bo niejedno znalazłabym - gwarantuję! Takie jak ty osoby, a także córka mojego męża oraz jej matka, dążą do tego, aby nie tylko zaszkodzić mnie na tym forum, ale dążą na szkodę na większą skalę, dożą na szkodę dla własnych znajomych, a nawet dla rodziny... bardzo dobrze określa to powiedzenie: "Po trupach, aby do celu. Tacy jak ty, córka mojego męża i im podobne, nie mają czasu na myślenie czy nie pomagając innym robią źle? Was obchodzą tylko pieniądze!!!!!!!!!! Pieniądze moje i mojej rodziny!!!!! Pieniądze moich dzieci!!!! Pieniądze innych ludzi!!!! W waszych chorych głowach jest tylko jedna myśl przewodnia - PIENIĄDZE!!!! - ze szkodą dla Beaty a jak a co, a dlaczego niby miałabym mieć trochę lżej, a moje dzieci lepiej????!!!! Bo kiedyś prawie 10 lat temu brałam na dzieci!!!! Chora z nienawiści ulkiulki, chora z nienawiści córka mojego męża, oraz chora z nienawiści jej matka oraz inne .... dobrze, że zauważyłyście że to BYŁO!!! Chociaż tyle przyswoiłyście!!! Ponadto, uważacie, że jak będziecie bogate, to będziecie takie szczęśliwe, aż nadto przeszczęśliwe....że na wszystko będzie was stać, a jak już wszystko będziecie miały to niestety przyjdzie wam tylko umierać!!! Wiele osób nie dostrzega, że tak naprawdę pieniądze szczęścia nie dają, że odbieranie innym pieniędzy szczęścia nie daje i nie da!!!! Przykład - córka mojego męża!!! Tylko dzielenie się nimi!! Szczególnie z tymi, którzy są aktualnie w potrzebie!!! Wiele chorych osób, starych, niepełnosprawnych, cierpiących itd., potrzebują tego bardziej niż WY ludzie zdrowi!! Ale po co się dzielić? Można przejeść i wyglądać jak świnia.... po co się dzielić, można na nich spać, ale świadomość, że mam was podnieca!!!.... a po co się dzielić? jak można ciągnąć od ojca, a ten ojciec niech już najlepiej umiera, bo jeszcze można by rentę po nim dostać ... i jeszcze się trochę dłużej pobujać - tak jak ktoś, tutaj w tym temacie napisał!!!! W naszym świecie, w naszej rzeczywistości, przede wszystkim tutaj na tym forum jest więcej osób chorych nie tyle z nienawiści co na znieczulicę!!! Mało jest tych, których można nazwać ludźmi o wielkim sercu, z charyzmą, altruistami, prawdziwymi samarytaninami. Nie mam już złudzeń i nie mam w tej kwestii żadnej nadziei na metamorfozę twoją ulkiulki, na metamorfozę córki mojego męża i jej matkę - wy nie widzicie sensu w byciu człowiekiem i pomaganiu innym!!! Nie potraficie czytać między wierszami!! Ulkiulki - główną konkluzją mojego wywodu dla ciebie i dla innych, jest i tu uwaga - proszę, nie zaśmiecajcie mi więcej tego tematu... duperelami, czymś czego nie ma, waszymi chorymi domysłami, bo to co sobą reprezentujecie jest niewątpliwie chorobą i to nie jest rak, z którego można się wyleczyć!!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
nie pisz, że nie myślimy o twoich dzieciach, bo niedawno pisałam, że jest mi ich żal, że żyją w biedzie. Wysmarowałas tu post na temat traktowania innych. Jasne, pięknie, ale - niestety - mało ludzi nadstawia drugi policzek. Większość wyznaje zasadę "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Przypomij sobie, jak potraktowałas pewna dziewczynkę, która zjadła swoje słodycze zamiast dać je twoim dzieciom. Raczej trudno mi uwierzyć, ze to byl pojedynczy przypadek takiego traktowania. Teraz zbierasz tego owoce. Skoro tak lubisz cytaty mądrych (lub mniej) - przypomnij sobie Mickiewicza i jego "Bo kto nie był ni razu człowiekiem...". I jeszcze powiedzenie "Kto sieje wiatr, zbiera burzę". Tylko że ty jesteś tak bezkrytyczna w stosunku do siebie, że nie zastanowisz się nawet moment nad słowami innych, tylko zaczną się jazdy i "obrażanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata nie posiadłaś w życiu umiejętności radzenia sobie. Zarzucasz innym że np wykorzystują pomoc innych a pomyślałqś może że ta chora osoba nie chce mnie od siebie uzależnić.Ty za chwile nie wyjdziesz z domu bo ci mama nie pozwoli i to jest chore. Natomiast choroba twojej mamy nie ma nic wspólnego z alimentami gdyż ty możesz iść do pracy choćby trochę dorobić a po prostu powiedziałaś sobie nie i tyle.Więc bieduj sobie z tym nie i rób z siebie zrzędzącą babę twoja sprawa.Ja nie jestem taka może lepiej organizuje swoje życie a możee pępowinę mam odciętą.Ty nigdy nie byłaś na swoim utrzymaniu do końca bo miałaś dach nad głową od mamy nie musiałaś na niego zarobić to nic nie wiesz. Już ci powiedziałam twoje teorie o złych matkach powiedz dwójce młodych ludzi z mieszkaniem na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" ulkiulki Twoje dzieci też stały się dorosłe do zasiłkw zgodnie z tymi definicjami które zacytowałaś czy jeszcze kilka lat pobyły dziećmi?Panie zniecierpliwiony piszesz pan tak fajnie że prawo się zminiło,lecz mi wydaje że zatajanie dochodu konkubenta wtedy skutkowało by podobnie jak teraz.Wtedy by ich nie dostała więc postąpiła moralnie i zgodnie z prawem? """ No i kolejne brednie. Dochody konkubenta nigdy nie miały i nie mają znaczenia w przypadku alimentów na dziecko w sensie prawnym. Konkubent \ brak definicji prawnej a przy tym można ich mieć tysiące\ nie jest obowiązany utrzymywać cudzych dzieci. Ty się najpierw wyedukuj a później zabieraj głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
W przypadku alimentów ale w przypadku zasiłków rodzinnych i zasiłków z tyt samotnego wychowywania dzieci podawane powinny dochody wszystkich. Ale skoro jesteś na tyle dwulicowy że nie przeszkadza ci że beata mieszkając z facetem na kocią łapę nie podawała jego dochodów a w wypadku pasierbicy ten sam już ci przeszkadza to jakiej moralności ty piszesz. Zatajanie dochodów przy pobieraniu zasiłków jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalne
Karalne jest wtedy gdy kobieta pobiera zasiłek na dziecko i żyje we wspólnym gospodarstwie z ojcem dziecka. W przypadku gdy konkubent nie jest ojcem dziecka kobietą ma prawo do zasilku. I ma prawo wtedy rozliczać się z us z dzieckiem a nie konkubentem. Także Beata miała prawo do zasiłków na swoje dzieci z byłego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beato nie pisz, że nie myślimy o twoich dzieciach, bo niedawno pisałam, że jest mi ich żal, że żyją w biedzie. Wysmarowałas tu post na temat traktowania innych. Jasne, pięknie, ale - niestety - mało ludzi nadstawia drugi policzek. Większość wyznaje zasadę "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Przypomij sobie, jak potraktowałas pewna dziewczynkę, która zjadła swoje słodycze zamiast dać je twoim dzieciom. Raczej trudno mi uwierzyć, ze to byl pojedynczy przypadek takiego traktowania. Teraz zbierasz tego owoce. Skoro tak lubisz cytaty mądrych (lub mniej) - przypomnij sobie Mickiewicza i jego "Bo kto nie był ni razu człowiekiem...". I jeszcze powiedzenie "Kto sieje wiatr, zbiera burzę". Tylko że ty jesteś tak bezkrytyczna w stosunku do siebie, że nie zastanowisz się nawet moment nad słowami innych, tylko zaczną się jazdy i "obrażanie". ... no no wspaniałomyślna z ciebie istota, jest ci ich żżaaaaallllllllll!!! A co zrobiłaś w ich kierunku??? Czy tylko na żalu pozostało??? ... mała dziewczynka od dawna wyznaje zasadę ząb za ząb, tylko ja nie wiem na jakiej podstawie ona opiera tę zasadę, bo ja moja droga nie zrobiłam jej NIC a ty byłaś przy tym jak zajadała się słodyczami!!! Fakt, zajdała się sama i na tym zajadaniu zostało. A dopiero tutaj po latach o tym wspomniałam, już wtedy wiedziałam, że nic dobrego z tej dziewczyny nie będzie - więc potwierdza moją hipotezę - nic dobrego z niej nie ma!! Ja zbieram owoce - czego??? Kobieto zajrzyj w swój życiorys dogłębnie i zastanów się sama nad sobą, bo z tego co powyżej napisałam, nie zrozumiałaś NIC - dosłownie NIC! Nie mam na celu obrażanie innych, tylko jeżeli ktoś mi zarzuca coś, co jest nie prawdą to niech nie myśli, że ja się pod tym podpiszę. A jazdy to robią kobiety typu ulkiulki, córka mojego męża, jej matka, ich adwokatki no i znajoma, normalni ludzie rozumieją sytuację... i zachowują się, jak na człowieka przystało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ponadto widzę jasno, ile tutaj ktoś niewygodnych dla siebie wątków pousuwał!! czyżby się czegoś bał?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Beata nie posiadłaś w życiu umiejętności radzenia sobie. Zarzucasz innym że np wykorzystują pomoc innych a pomyślałqś może że ta chora osoba nie chce mnie od siebie uzależnić.Ty za chwile nie wyjdziesz z domu bo ci mama nie pozwoli i to jest chore. Natomiast choroba twojej mamy nie ma nic wspólnego z alimentami gdyż ty możesz iść do pracy choćby trochę dorobić a po prostu powiedziałaś sobie nie i tyle.Więc bieduj sobie z tym nie i rób z siebie zrzędzącą babę twoja sprawa.Ja nie jestem taka może lepiej organizuje swoje życie a możee pępowinę mam odciętą.Ty nigdy nie byłaś na swoim utrzymaniu do końca bo miałaś dach nad głową od mamy nie musiałaś na niego zarobić to nic nie wiesz. Już ci powiedziałam twoje teorie o złych matkach powiedz dwójce młodych ludzi z mieszkaniem na kredyt. ... kobieto, nie usprawiedliwiaj się swoimi wypocinami, bo przekroczyłaś wszelkie możliwe granice przyzwoitości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki W przypadku alimentów ale w przypadku zasiłków rodzinnych i zasiłków z tyt samotnego wychowywania dzieci podawane powinny dochody wszystkich. Ale skoro jesteś na tyle dwulicowy że nie przeszkadza ci że beata mieszkając z facetem na kocią łapę nie podawała jego dochodów a w wypadku pasierbicy ten sam już ci przeszkadza to jakiej moralności ty piszesz. Zatajanie dochodów przy pobieraniu zasiłków jest karalne. ... a skąd ty wiesz, że ja nie podawałam jego dochodów???????? ... u córki mojego męża jest nieco odwrotna sytuacja - oni mają wspólne dziecko!!a ona nie pobiera na dziecko z jej pierwszego związku, ona pobiera na dziecko ze związku ze związku w jakim aktualnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karalne Karalne jest wtedy gdy kobieta pobiera zasiłek na dziecko i żyje we wspólnym gospodarstwie z ojcem dziecka. W przypadku gdy konkubent nie jest ojcem dziecka kobietą ma prawo do zasilku. I ma prawo wtedy rozliczać się z us z dzieckiem a nie konkubentem. Także Beata miała prawo do zasiłków na swoje dzieci z byłego małżeństwa. ... dokładnie pobierałam na dzieci z mojego pierwszego małżeństwa, a na dzieci z drugiego małżeństwa nie pobieram nic i nic nie pobierałam!!! pisałam o tym wielokrotnie, ale ulkiulki nie umie czytać ze zrozumieniem.... ale to już nie chodzi o to co ona podkreśla z uporem maniaka... chodzi w tym wszystkim o jej postawę i to jest przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×