Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Ulkiulki
A co do zniecierpka to rozumiem że przyznajesz że twoje dzieci to potostwo krów bo nie wiem czy wiesz ale zniecierpek tutaj na tym forum tak nazwał dzieci kobiet rozwiedzionych a napisał min że krowa swoje dzieci na pastwisku i bez alimentów wyżywi. Rozumiem że twoje takimi są, bo moje nie jest stąd pomijam wpisy tego cudaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A co do zniecierpka to rozumiem że przyznajesz że twoje dzieci to potostwo krów bo nie wiem czy wiesz ale zniecierpek tutaj na tym forum tak nazwał dzieci kobiet rozwiedzionych a napisał min że krowa swoje dzieci na pastwisku i bez alimentów wyżywi. Rozumiem że twoje takimi są, bo moje nie jest stąd pomijam wpisy tego cudaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Beata możesz po raz kolejny nie zmieniać tematu jak się ciebie o coś pyta. Dlaczego twój syn mając w ręce zawód nie poszedł do pracy tylko dalej poszedł do szkoły dziennej? Podobno jak sam pisałaś nie każdy musi kończyć szkołę tym bardziej mam nadzieje stosujesz swoje zasady w swoim domu. I nie bluzgaj tylko powiedz prawdę. ... to ty kobieto nie zmieniaj tematu! to jest temat o córce mojego męża a nie o moim synu! zauważyłaś różnicę? ... ponadto, z tobą już nie gadam - przykro mi - sama tego chciałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Ulkiulki Prawnie beata to ona ma bardzo duże szanse by te alimenty wygrać i twoje listy nawet do wszystkich świętych nie pomogą. Moralnie to ja np wypięła bym się na ojca który miąl mnie w dupie jak byłam nastolatką i macochę która uważa się za wszechwiedzącego Boga. Każda kontra w twoją stronę kończy się nie odpowiedzią z twojej strony tylko bluzgami kompletnie nie na temat. Jak ci zadaje się pytanie dlaczego twój syn mógł dostwać alimenty choć miał już zawód a innych za to obrzucasz inwektywami twierdząc że nie każdy musi się uczyć to odwracasz kota ogonem i piszesz o zupełnie czymś innym. Czyżbyś bała się prawdy????A piszesz o uczciwości, niby jakiej??? Myślisz że żadna z nas życia nie zna? Nie dorobiłaś się sama ciężką pracą niczego bo ci podano na tacy a inni według ciebie są gorsi bo sami ciężko harując do czegoś dojść stąd nazywasz je pazernymi babami. Ciekawe czy miałabyś taki mądry dziób w sprawie alimentów gdybyś musiała zapłacić za wynajem mieszkania z tysiąc złotych lub kredyt za nie. ... kobieto, ja nie jestem winna twojej chorej sytuacji, ani tego że płacisz za mieszkanie lub za kredyt!! ja też płacę wyobraź sobie, odkąd tylko pamiętam, zawsze trzeba za wszystko płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
Żałosna jesteś, serio. Zwróć uwagę, że po nocach to ty piszesz. I ten temat, jak Lenin, będzie wiecznie żywy. :D A wiesz dlaczego? Bo cokolwiek ci sie nie napisze, to ty i tak zereagujesz, odszczekniesz się, będziesz próbowała rozmówce obrazić. Gdzie będziesz wyładowywac swoja frustrację, agresję, nienawiść? ... dlaczego przeszkadza ci cytowanie mojego syna? - on jest mądrym dzieciakiem - widzi bardziej jasno to co go otacza aniżeli ty! Dlaczego mi przeszkadza? Juz ci to raz tłumaczyłam. Cytaty są po to, aby posłużyć się czyjąś myślą, czymś, co ktos wyraził lepiej, niż byśmy sami potrafili. Natomiast stwierdzenie stare jak świat o wypachaniu się sianem takim nie jest i o rzekomej mądrości twojego syna nijak nie świadczy. Rozumiesz? Może tobie się wydaje mądre i śmieszne, bo jesteś zapatrzona w swoje dzieci. Mam wrażenie, ze widzisz w nich 8 cud świata, bo tak naprawdę to jedyne, co w życiu osiągnęłaś. I dobrze, że mają w tobie wsparcie, bo więcej to już nic w życiu nie mają. Zrozum jednak, że dla dorosłego te wypowiedzi są po prostu głupie. Choć pewnie i tak nie zrozumiesz tylko naszczekasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszyć się z
z symaptii zniecierpliwionego to tak samo jak skakać z radości z powodu zakażenia chorobą weneryczną cudak to delikatne i bardzo łagodne określenie :-) beata naprawdę współczuję twojej rodzinie że jesteś taką matką/żoną, pomijam już te alimenty na pasierbicę, ale twoje zachowanie i slownictwo jest jak z podrzędnej meliny. Nie dałabym ci 50 lat, czasami myślę, czy nie jesteś 17 latką z blokowiska, która bawi się w taki temat. Jaka matka takie dzieci, co wymagać od dziecka, żeby mówiło normalnie i kulturalnie jak matka tego nie potrafi. Nieźle Cię matka wychowała, że tak napiszę bardzo prosto ..... Masz problem, ok, ale pisz jak dorosły, przyzwoity człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
"... Zniecierpliwiony jest pośmiewiskiem tego forum - a ty kim jesteś na tym forum i w ogóle w życiu? " Zobacz ile tu krytycznych wypowiedzi dotyczących Zniecierpka, jest nawet temat o nim i widziałam podszywy. A czy o mnie ktoś pisał? Czy wyrażał się krytycznie? Oprócz ciebie, oczywiście, ale ty się nie liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Ja swoją sytuację zawsze sama kontrolowałam,natomiasta za twoją ty wynisz pasierbicę a winna jesteś ty sama i twój mąż po pierwsze dlatego że macie zwyczajnie dzieci na które was nie stać bo podobno macie za mało a po drugie z powodu waszych zachowań do tej pasierbicy. Jak myślisz dlaczego ona nie zrezygnowała z komornika??? Bo jak się kogoś ma w dupie to ten ktoś też ma,w końcu co ją interesuje opłata komornicza. To w waszym interesie było zachować sięw porządku bo komornik bez powodu do wypłaty nie zawitał. Jak kiedyś zastanowisz się nad tym co teraz robisz będziesz totalnie bez kasy a ona dalej się będzie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A co do różnicy między twoim synem a jego córką cóż ja nie widzę żadnej jedno po zawodówce mogło podjąć pracę drugie po szkole średniej. Jedno i drugie wolało brać alimenty więc o co hallo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] beato Żałosna jesteś, serio. Zwróć uwagę, że po nocach to ty piszesz. I ten temat, jak Lenin, będzie wiecznie żywy. A wiesz dlaczego? Bo cokolwiek ci sie nie napisze, to ty i tak zereagujesz, odszczekniesz się, będziesz próbowała rozmówce obrazić. Gdzie będziesz wyładowywac swoja frustrację, agresję, nienawiść? ... dlaczego przeszkadza ci cytowanie mojego syna? - on jest mądrym dzieciakiem - widzi bardziej jasno to co go otacza aniżeli ty! Dlaczego mi przeszkadza? Juz ci to raz tłumaczyłam. Cytaty są po to, aby posłużyć się czyjąś myślą, czymś, co ktos wyraził lepiej, niż byśmy sami potrafili. Natomiast stwierdzenie stare jak świat o wypachaniu się sianem takim nie jest i o rzekomej mądrości twojego syna nijak nie świadczy. Rozumiesz? Może tobie się wydaje mądre i śmieszne, bo jesteś zapatrzona w swoje dzieci. Mam wrażenie, ze widzisz w nich 8 cud świata, bo tak naprawdę to jedyne, co w życiu osiągnęłaś. I dobrze, że mają w tobie wsparcie, bo więcej to już nic w życiu nie mają. Zrozum jednak, że dla dorosłego te wypowiedzi są po prostu głupie. Choć pewnie i tak nie zrozumiesz tylko naszczekasz. ... cytaty służą temu, by móc wyrazić swoją myśl nie tylko bardziej dogłębnie i nie tylko dlatego, że ktoś wyraził to lepiej, ale właśnie poprzez cytat wyrażać pewne uzupełniania odrębnej, wcześniej powstałej myśli, a nie przepisywaniem i klepaniem dla samego klepania! ja mojego syna cytuję, bo jego myśli właśnie dogłębnie oddają waszą postawę oraz indolencję, są trafione i przy tym żartobliwe ! ... gdybyś czytała ze zrozumieniem to wiedziałabyś, że ja nie napisałam o wypchaniu się sianem ale o wypchaniu się trocinami - i cóż to ma na celu - te twoje ataki w moją stronę i stronę mojego 11-letniego syna?? Mam udowadniać ci mądrość mojego syna? Czy ty masz na celu zdyskredytowanie nie tylko mnie ale i także mojego syna! Już raz popełniłaś gafę, bo przeczytałaś bez zrozumienia, a potem udawałaś, że nic się nie stało! I czy przypadkiem to ty nie jesteś ulkiulki podszywająca się pod ten nick? Adwokatka od siedmiu boleści córki mojego męża ... mająca za zadanie bronienie córki mojego męża na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyć się z z symaptii zniecierpliwionego to tak samo jak skakać z radości z powodu zakażenia chorobą weneryczną cudak to delikatne i bardzo łagodne określenie beata naprawdę współczuję twojej rodzinie że jesteś taką matką/żoną, pomijam już te alimenty na pasierbicę, ale twoje zachowanie i slownictwo jest jak z podrzędnej meliny. Nie dałabym ci 50 lat, czasami myślę, czy nie jesteś 17 latką z blokowiska, która bawi się w taki temat. Jaka matka takie dzieci, co wymagać od dziecka, żeby mówiło normalnie i kulturalnie jak matka tego nie potrafi. Nieźle Cię matka wychowała, że tak napiszę bardzo prosto ..... Masz problem, ok, ale pisz jak dorosły, przyzwoity człowiek. ... ale analogiczne odniesienie "skakanie z radości z powodu choroby wenerycznej"!!! - gratuluję inteligencji - pisałam ci już - spójrz na siebie - na swoje słownictwo i środowisko, jak to piszesz z podrzędnej meliny??;) chyba ty jesteś gównarzerią w wieku 17 lat albo nieco starszą zapewne z blokowiska i nie dziwię się, że to co piszę jest dla ciebie niezrozumiałe, musisz pogadać z kimś kto zrozumie ciebie i zna się na pedagogice resocjalizacyjnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beato "... Zniecierpliwiony jest pośmiewiskiem tego forum - a ty kim jesteś na tym forum i w ogóle w życiu? " Zobacz ile tu krytycznych wypowiedzi dotyczących Zniecierpka, jest nawet temat o nim i widziałam podszywy. A czy o mnie ktoś pisał? Czy wyrażał się krytycznie? Oprócz ciebie, oczywiście, ale ty się nie liczysz. ... kobieto, zacznij być na tym forum personalnie, to się przekonasz ilu masz przeciwników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
Jaka to różnica gdy dziecko mówi wypchaj się trocinami czy tez innym sianem ? Niech tobie wypcha dupę trocinami rozpalcie sobie na niej grilla w rodzinnym gronie,bo wam wszystkim widać rodzinnie w dupach się poprzewracało,głowy to już inna strona EEG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
dzieci bawią sie same? matka nakarmiona? pomyte naczynia? sprzątnięty domek i obejście? poprane,poprasowane? z mężem wszystko dobrze się układa?ciekawa jestem który z tych obowiązków zaniedbujesz... ciebie wszędzie pełno,na każdym topiku i o każdej porze...strach pomyśleć jaki w około ciebie bałagan no bo logiczne jest,że jak się siedzi od świtu do nocy w internecie to zaniedbuje się codzienne obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
Gdybym była orzecznikiem ZUS-u to ma od miesiąca orzeczenie o całkowitej zdolności do pracy. Powinna napisać książkę pt "Moje przebrzydłe zacietrzewienie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z blokowiska Jaka to różnica gdy dziecko mówi wypchaj się trocinami czy tez innym sianem ? Niech tobie wypcha d**ę trocinami rozpalcie sobie na niej grilla w rodzinnym gronie,bo wam wszystkim widać rodzinnie w d**ach się poprzewracało,głowy to już inna strona EEG. ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] do beata dzieci bawią sie same? matka nakarmiona? pomyte naczynia? sprzątnięty domek i obejście? poprane,poprasowane? z mężem wszystko dobrze się układa?ciekawa jestem który z tych obowiązków zaniedbujesz... ciebie wszędzie pełno,na każdym topiku i o każdej porze...strach pomyśleć jaki w około ciebie bałagan no bo logiczne jest,że jak się siedzi od świtu do nocy w internecie to zaniedbuje się codzienne obowiązki ... chyba czerpiesz z własnych doświadczeń?? a co chcesz do mnie przyjechać i zrobić "cleaning control"? ... widać, że wam moja obecność na tym forum przeszkadza hehe - a ja się pytam czy to wasz prywatny folwark ? ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z blokowiska Gdybym była orzecznikiem ZUS-u to ma od miesiąca orzeczenie o całkowitej zdolności do pracy. Powinna napisać książkę pt "Moje przebrzydłe zacietrzewienie ". ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Hehe lepsza była by twoja książka pt Beata i jej przebrzydła nienawiść lub lenistwo i kłamstwo to moje cechy główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... :) ulkiulki - dlaczego ty jesteś wciąż taka agresywna? ... wygląda na to, że się naprawdę bardzo zdenerwowałaś i jesteś w niemocy :D - szkoda, że nie wiedzę ciebie - widok byłby bezcenny :D ... pamiętaj, że ja należę do osób, które walczą o swoje racje, zdanie, poglądy, idee etc. - jestem w stanie ciebie pokonać, na każdej płaszczyźnie - do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
beata04 ... ulkiulki - dlaczego ty jesteś wciąż taka agresywna? ... wygląda na to, że się naprawdę bardzo zdenerwowałaś i jesteś w niemocy - szkoda, że nie wiedzę ciebie - widok byłby bezcenny ... pamiętaj, że ja należę do osób, które walczą o swoje racje, zdanie, poglądy, idee etc. - jestem w stanie ciebie pokonać, na każdej płaszczyźnie - do potem. Szkoda tylko ze nie weźmiesz się do pracy.Twoja walka to walka która z góry skazana jest na niepowodzenie. Siedzeniem z dupskiem niczego nie osiągniesz. A siejąc zamęt,ferment i pałając nienawiścią możesz jedynie oczekiwać reemisji choroby. Warto się nad tym zastanowić i zyć naprawdę zgodnie z twoja wiara którą tu na forum wiele razy sie podpierałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Foska wyjęłaś mi to z ust. Na jakiej płaszczyźnie ty ze mną wygrasz? Gdyby ciebie teraz mąż zostawił to twoje dzieci nie mają bez pomocy babci ani gdzie mieszkać ani co jeść. Więc bierz bierz się leserze do pracy do 50 latki w najlepsze pracują. Ciotka mojego eks po amputacji piersi i po chemii pracowała do emerytury ba nawet dłużej. Choroba jest chorobą a siedzenie w domu nie sprzyja zdrowieniu kontakty z ludźmi owszem. A ty masz zawsze dużo do powiedzenia i wykorzystasz swoje oczytanie i wiedzę ogólną by twoim dzieciom żyło się lepiej. A ile zdrowia psychicznego i kasy na sądy zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Foska wyjęłaś mi to z ust. Na jakiej płaszczyźnie ty ze mną wygrasz? Gdyby ciebie teraz mąż zostawił to twoje dzieci nie mają bez pomocy babci ani gdzie mieszkać ani co jeść. Więc bierz bierz się leserze do pracy do 50 latki w najlepsze pracują. Ciotka mojego eks po amputacji piersi i po chemii pracowała do emerytury ba nawet dłużej. Choroba jest chorobą a siedzenie w domu nie sprzyja zdrowieniu kontakty z ludźmi owszem. A ty masz zawsze dużo do powiedzenia i wykorzystasz swoje oczytanie i wiedzę ogólną by twoim dzieciom żyło się lepiej. A ile zdrowia psychicznego i kasy na sądy zaoszczędzisz. ... na każdej płaszczyźnie - nie umiesz czytać ze zrozumieniem! Kobieto nie masz już żadnych argumentów i gdybyasz..."gdyby ciebie mąż zostawił??| ... heheh wbij sobie do głowy, że mój mąż mnie nie zostawi, ani ja jego - nie ma takiej opcji, mój mąż to nie mój ex i nie twój ex, next i cholera wie kto jeszcze!! I proszę nie ubliżaj mi i nie wyzywaj od leserów, bo leserem zapewne ty jesteś adwokatko od siedmiu boleści hehe :D ja mam rentę usprawiedliwioną a ty do pracy, bo nawet renty jak choróbsko nieplanowane w oczy zajrzy nie będziesz miała... Mnie ciotka twojego exa czy nexa nie interesuje, nie masz żadnych argumentów i czepiasz się dla samego czepiania. Kontakty z ludźmi takimi jak ty nie sprzyjają zdrowieniu - toksyczne osoby potrafią wiele szkody zrobić niejednej osobie zdrowej a co dopiero chorej! Mój stan umysłu i moje wykształcenie nie powinno ciebie obchodzić w ogóle... patrz na siebie i dbaj o siebie ... bo zachorujesz ulkiulki tak eksponujesz się i denerwujesz, zapewne "spaliłaś dzisiaj niejedną cegłę, albo buraka" tutaj na kafe :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foska beata04 ... ulkiulki - dlaczego ty jesteś wciąż taka agresywna? ... wygląda na to, że się naprawdę bardzo zdenerwowałaś i jesteś w niemocy - szkoda, że nie wiedzę ciebie - widok byłby bezcenny ... pamiętaj, że ja należę do osób, które walczą o swoje racje, zdanie, poglądy, idee etc. - jestem w stanie ciebie pokonać, na każdej płaszczyźnie - do potem. Szkoda tylko ze nie weźmiesz się do pracy.Twoja walka to walka która z góry skazana jest na niepowodzenie. Siedzeniem z dupskiem niczego nie osiągniesz. A siejąc zamęt,ferment i pałając nienawiścią możesz jedynie oczekiwać reemisji choroby. Warto się nad tym zastanowić i zyć naprawdę zgodnie z twoja wiara którą tu na forum wiele razy sie podpierałaś. ... szkoda odpowiadać komuś takiemu, jak ty, która klepie dla samego klepania o chorobie teraz, wałkowaliśmy to już jakiś czas temu ... i nawet nie wiesz co piszesz !!! REMISJA oznacza wyleczenie, a progresja pogorszenie! Siejąc zamęt i pałając nienawiścią do mojej osoby możecie oczekiwać odpowiedzi ... Warto się zastanowić i żyć naprawdę zgodnie same ze sobą, ja żyję zgodnie sama ze sobą z wiarą etc. ... a wam ze mną nie po drodze nawet na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
[zgłoś do usunięcia] beata04 [zgłoś do usunięcia] do beata ... widać, że wam moja obecność na tym forum przeszkadza hehe - a ja się pytam czy to wasz prywatny folwark ? ten topik? A ja się pytam,czy ty nie wiesz o tym,że to forum jest publiczne, a do topiku nie masz chronionych praw autorskich :D Każdy ma prawo napisać co myśli,a że tobie się to nie podoba to tylko twój problem .Chciałaś opinii, to je masz o co jeszcze kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
[zgłoś do usunięcia] beata04 . Warto się zastanowić i żyć naprawdę zgodnie same ze sobą, ja żyję zgodnie sama ze sobą z wiarą etc. ... a wam ze mną nie po drodze nawet na tym forum My tez żyjemy według siebie ,mnie faktycznie z twoją chorą postawą po drodze nie jest ,ale to tez nie mój problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Jeszcze masz rentę czy ją będziesz mieć nie wiesz,jeśli ktoś przeczytał by ten topik to by się zastanowił czy aby na pewno ona ci się należy. Pewnie że ciebie nie obchodzi ciotka bo dla ciebie przykład że kobieta która walczyła z nowotworem mogła potem normalnie pracować i żyć. Może nie robiła z siebie ofiary może nie chciała okazywać swojej choroby. Teraz to mi troszeczkę rozjaśniłaś problem mianowicie jeśli uznają że możesz jednak pracować to musisz załatać swój budżet alimentami. Powiedz mi tylko czy ty jesteś wróżką że umiesz przewidywać przyszłość ty wiesz że mąż nigdy od ciebie nie odejdzie. Wiesz są tu tysiące takich którym też się zdawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
O tym samym pomyślałam .Po co Beata ma iść do pracy skoro mama ma emeryturę,po co iśc do pracy ,jak córce męża udało by się odebrać alimenty. Gdyby alimenty sie jej nie należały,a sąd widział wszystkie jej dochody to wniosek o zaprzestanie płacenia by przyjął,a zapewne nie było tak jak Beata pisze,natomiast musiało być tak,że sąd zobaczył dochody ojca te 5 fakultetów :D i wziął pod uwagę możliwości zaroobkowe ojca w takiej sytuacji .Sądu nie obchodza wasze inne zobowiązanie typu kredyty jeśli takowe macie . Ludzie z różnymi chorobami pracują nie jestes pępkiem świata.Są zakłady pracy chronionej ,przestań kobieto stękać i nie rób z siebie cierpiętnicy,bo jestem w podobnej sytuacji,więc nie wypisuj tu farmazonów połączonych z pierdoletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
[zgłoś do usunięcia] beata04 Foska beata04 ... szkoda odpowiadać komuś takiemu, jak ty, która klepie dla samego klepania o chorobie teraz, wałkowaliśmy to już jakiś czas temu ... i nawet nie wiesz co piszesz !!! REMISJA oznacza wyleczenie, a progresja pogorszenie! . nie pisałam o remisji a o reemisji -chciałaś zabłysnąć czy klepiesz dla samego klepania reemisja - to nawrót choroby... po krótszym lub dłuższym okresie zaleczenia... Beata może ty sobie to zapisz, żebyś wiedziała o czym piszesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde zapisz
Znaczenie słowa Remisja to termin medyczny. Słowo pochodzące z łaciny (łac. remissio = odesłanie, ulżenie) oznacza cofnięcie się objawów choroby. Remisji nie należy mylić z całkowitym wyleczeniem, ponieważ to zmiana tylko czasowa, często poprzedzająca pogorszenie się stanu chorego. Reemisja to natomiast powtórna emisja (nadanie) programu radiowego czy telewizyjnego (łac. emissio = wydanie; wysłanie). Należy zatem uważać, by błąd wymowy czy pisowni nie zakłócił odbiorcy zrozumienia naszej wypowiedzi. Magdalena Tytuła, Marta Łosiak "Polski bez błędów. Poradnik językowy dla każdego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×