Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diana191919

internet na odległosc

Polecane posty

Gość diana191919

Planuję kupic laptopa i chce miec na nim internet "wszędzie" tzn np zabrac go ze sobą na wakacje włącznie z internetem. Niestety jestem kompletnie zielona w tych sprawach i nie wiem co zrobic w tym kierunku. Na swoim stacjonarnym komputerku mam internet z tp. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana191919
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
Jesli chcesz mieć Internet na odległość w laptopie to laptop ma kartę WiFi. Dzięki niej będziesz mogła połączyć się z dowolną siecią i mieć dostęp do Internetu. Ale nie jest tak łatwo. Wiele sieci jest zabezpieczonych i potrzebujesz hasła. W hotelach są otwarte sieci WiFi, często też w centrach hasndlowych, MCDonaldy też mają. I to będziesz miała. Za darmo, wystarczy laptop. Druga rzecz to Internet mobilny. Kupuje się go u operatora i płaci miesięcznie albo wg uzgodnienia. Wtedy Internet jest prawie wszędzie na terenie kraju. W google wpisz Internet mobliny Operator. WZamiast Operator wpisz operatora np Orange czy Play i zobacz oferty. Umowy sąna 2 lata przeważnie. Możesz też użyć tel. komórkowego jako router Wifi i dostarczać laptopowi Internetu z komórki. Jeśli oczywiście masz w komórce taki pakiet i komórka pozwala na bycie routerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×