Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna222200000

przeczucie???proszę o pomoc

Polecane posty

Gość smutna222200000

mam pytanie czy miałyście kiedyś takie przeczucie że coś się dzieje z mężem że ma kogoś i to się sprawdziło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna22220000
jak poznać że facet zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajrzyj pod napletek
Jak ma taki biały twarożek w grudkach - to nie zdradza. Jak nie ma - to zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klelelee
Ja tak miałam z chlopakiem, powiedzialam mu nawet o tym, ze mam zle przecucia, a on na to, ze nic sie nie dzieje i mam sie nie martwic, jest tylko troche ostatnio przepracowany. Po tygodniu od tego sam peknal twierdzac ze nie moze juz dluzej udawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a magistra to pewnie masz
to na to mówi się trzecie oko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kobietybardzo często wyczuwają pewne rzeczy wcześniej niż się o tym dowiadują... Jesteśmy bardziej wyczulone na te niewerbalne sygnaly... Ale nie ma też co panikować;) Czemu myslisz że Twoj maż ma kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kobietybardzo często wyczuwają pewne rzeczy wcześniej niż się o tym dowiadują... Jesteśmy bardziej wyczulone na te niewerbalne sygnaly... Ale nie ma też co panikować;) Czemu myslisz że Twoj maż ma kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jednaaaaaaa
Ja też myślę, że kobiety wyczuwają takie rzeczy. Jeśli jesteś w stanie to sprawdzić, to po prostu sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex żona
jesli ma to urządzi bal i ubaw się po pachy...nie ma lepszej zemsty jak pozwolić kochance swego męża by go sobie zatrzymała:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riufjkfnds,n
ja miałam przeczucie że mąz zacznie pić za granicą nawet powiedziałm mu o tym to się śmiał że mogę spać spokojnie.nie minął miesiąc jak się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×