Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwia_2415

W głowie mi się nie mieści, jak faceci mogą nie brzydzić się...

Polecane posty

chyba sama zaraz zrezygnuję, bo łatwo pobudzam się, nawet samym czytaniem lub pisaniem o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie każdy ma swoje fantazje,jeśli ktoś tak lubi to tylko jego sprawa.Są kobiety które nie robią laski swoim partnerom i mi się tez to w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dankman Ja mam koleżanki,które mówią że sie brzydzą i nie dziwię się że ich faceci skakają na boki.Ale do lizania to się rozkładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bywają takie egzemplarze, sama mam taka jedną. Biedne te chłopy w tych bez lodowych związkach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski nie myślą o potrzebach faceta,najlepiej się rozłożyć i jazda,a od siebie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele lat temu moj kolega w trakcie jakiejs tam dyskusji na tematy damsko meskie stwierdzil ze lubi cyt"lizanie rowa" i wydawalo mi sie to wtedy delikatnie zboczone Wtedy jakos jeszcze nie wpadlem zeby zagospodarowac te bonusowa dziurke u kobitek Teraz zly jestem na siebie ze sam na to nie wpadlem I teraz nie wyobrazam sobie omijania tej strefy w trakcie pieszcot To jest takie glupie jak ktos tu pisze ze dupa jest od srania i koniec To znaczy sex jest tylko dla prokreacji chyba a nie walenia sie na hektary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią starzy górale :), bez pracy nie ma kołaczy (to do pań leżąco-nic nie robiących), ile dasz od siebie tyle satysfakcji dostaniesz spowrotem. Ja tam w seksie odlatuję, chyba włączam inny tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze lady 10 ma racje w spawie orala Kobiety lubia ten rodzaj sexu ale same brzydza sie brac partnerowi do buzi chyba cos za cos.. A co do analu to moje zdanie jest takie ze nie widzimi sie i uwazam to za gejowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są w łóżku leniwe.Moje drogie panie,dbajcie o swoich facetów bo jest dużo kobiet na świecie,które zrobią to za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×