Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan_fan_tulipan

wytłumaczcie mi bo nie rozumiem

Polecane posty

mój znajomy z pracy ma dziewczynę, jednak non stop podrywa koleżanki z firmy, flirtuje, daje dwuznaczne propozycje itp. ktoregoś razu moja przyjaciółka, która jest jego krewną powiedziała mi w tajemnicy, że on tak ma dlatego że mu ta dziewczyna prawie wogóle nie daje, a jak już pójda do łóżka to seks traktuje jak przykry obowiązek. traf chciał że ostatnio poznałem tą panne, poznał nas ten znajomy a ja pomagałem jej z pewną sprawą. po finalizacji umowy wdzięczna zaprosiła mnie na drinka. sprawy potoczyły sie jednak tak, że wylądowaliśmy w hotelu. i powiem że to był jeden z bardziej zwariowanych seksów w moim życiu, dziewczyna była ostra jak żyleta, pieprzyliśmy się na wszystkie sposoby, pieprzne słówka itp. wiem wiem, zjedziecie mnie pewnie że chuj jestem że bzyknąłem znajomemu dziewczyne, ale powiem tak, ona mnie prowokowała i to zaproponowała, a za tym znajomym nie przepadam, bo to buc taki, co włazi w tyłek szefowej i się wywyższa w pracy, więc jakoś skrupułów nie miałem... no i teraz zastanawia mnie, dlaczego dla swojego faceta jest taką zakonnica a obcemu pozwala na maksymalne perwersy? nie kumam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan no są już b.długo ze sobą, 5 lat chyba i podobno zawsze tak było z ich pożyciem. i wątpie że to plotka, bo słyszałem z baaardzo zaufanego źródła. dziwne to, swojemu wydziela seks a z innym idzie na całość w każdym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
chciałabym tak umieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Zachowywać się tak jak kobieta twojego kumpla, wiem, że to dziwnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Tak lekko podchodzić do zdrady i czerpać z tego przyjemność :) Tylko tak samo jak ty nie rozumiem po jaką cholerę ona z tym gościem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula-lalalaaaaaaaaaa
erotoman-gawędziarz dał głos :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja rozumiem że niektórzy mają problemy z wiernością, ale nie kumam dlaczego ze swoim facetem jest taka powściągliwa i mało z nim sypia a z kimś innym idzie na całość. bo panna potencjał ma nieziemski jeśli chodzi o te sprawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczko22
może on nie potrafi jej dogodzic? albo on się jej nie podoba aż tak? lub ma małego albo krzywego, lub często się kłucą różnie może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Nie wiem, może on robi tak samo? A są ze sobą tylko po to, żeby robić jeden drugiemu na złość? Dziwne, chore ponikąd, ale się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Zbyt często używam słowa cholra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan_Fan_Tulipan -> nie wiesz tak naprawde co jest między nimi. może są ze soba ze względu na jakieś czynniki trzecie (wspólny kredyt, jakieś zobowiązania itd.), a może on ją zdradził kiedyś, sprawa się rypła, jednakże się kochali i postanowili dać sobie jeszcze jedną szanse, jednak w jej głowie już była seksualna blokada i nie potrafi się z nim ostro bzykać (ale potrzeby i fantazje oczywiście jej pozostały). a może on traktuje seks egoistycznie i zaspokaja tylko siebie, więc panna unika zbliżeń by sie nie męczyć. albo poprostu jara ją jak zdradza, czasem panny tak mają że sam fakt tego że zdradzają wyzwala w nich jakąś adrenaline i na boku z obcym są w stanie zrobić o wiele więcej niż ze stałym partnerem. no dużo jest powodów dlaczego właśnie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
cholera miało być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo poprostu jara ją jak zdradza, czasem panny tak mają że sam fakt tego że zdradzają wyzwala w nich jakąś adrenaline i na boku z obcym są w stanie zrobić o wiele więcej niż ze stałym partnerem" hihihihihi Johnnie Walker to tak jak byś opisywał mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg żałosne .to raczej wiadome jest wiele powodów dla których tak sie dzieje.Ale ogólnie on ją pewnie zaniedbuje w łózku ,mysli o sobie albo po 2 minutach dochodzi nie wie co to gra wstępna itp weś pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Taaa tylko dlaczego nadal pozostają parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozajkaajka -> dlaczego są parą? może mają zobowiązania jakieś względem siebie. po za tym jak autor pisze że są ze soba 5 lat to są siebie nauczeni, do siebie przyzwyczajeni itp. trochę ciężko coś takiego czasami zmieniać dla samego seksu. a czemu laska zdradza swojego mena w taki sposób jak opisał autor, też juz napisałem, może jest egoista łóżkowym i ona woli odrobić szybko pańszczyzne i sie nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×