Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22:30

Odruch wymiotny na siłowni

Polecane posty

Gość 22:30

Witam od jakiegoś czasu - 3 tydzień podczas ćwiczeń na siłowni mam odruch wymiotny . np po serii wyciskania na klatkę, wcześniej tego nie miałem . Odruch ten występuje zarówno wtedy jak przed treningiem spożywałem posiłek i też gdy nie spożywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22:30
dzięki za pomoc...:x Forever Alone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie pomogę ale
czytałam całkiem niedawno o martwym ciągu i pisano że dobre wykonanie tego ćwiczenia może spowodować zawroty w głowie i odruchy wymiotne. Niestety nie podam źródła artykułu bo sobie nie zapisałam. Może z niektórymi innymi ćwiczeniami jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie pomogę ale
czytałam całkiem niedawno o martwym ciągu i pisano że dobre wykonanie tego ćwiczenia może spowodować zawroty w głowie i odruchy wymiotne. Niestety nie podam źródła artykułu bo sobie nie zapisałam. Może z niektórymi innymi ćwiczeniami jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj więcej informacji. Takich jak wiek Czy wcześniej trenowałeś czy masz jakieś choroby lub problemy z tarczyca. Jakie rozgrzewki robisz i jak często trenujesz. Powodów może być wiele. -Za duże obciążenie, za krotka lub brak rozgrzewki -Zbyt częste treningi ( najlepsze treningi to co 2 dzień) -Za mały lub za duży posiłek -rożne pory posiłków ( najlepiej jeść o stałej porze) -Za mało elementów potrzebnych rozwojowi mięśni takich jak białko -przeciążenie mięśni Jeśli wcześniej trenowałeś to radze iść do lekarza jeśli nie trenowałeś wcześniej to opisz jak wygląda twój trening ( czy jest on na masę{tak przypuszczam} czy na pozbycie się jej. Moj chłopak trenuje na masę: trening co 2 dzień stosuje odzywki białkowe + kreatyna. Każdego dnia robi inna partie mięśni (np. poniedziałek ręce, środa brzuch, piątek nogi i tak dalej), pije dużo wody n.gaz w czasie treningu. robi po 3 serie (1 - 8 powtórzeń 2 - 10 powtórzeń 3 - 12 powtórzeń) staraj się kontrolować oddech w trakcie treningu. takie małe rady ale i tak czekam na opis twojego treningu. Przepraszam za błędy ale siedząc w Holandii nie mam polskiego języka w laptopie;/ mecze się bez polskich znaków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×