Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość strasznie_napalony_

Jak rozwiązać ten problem?

Polecane posty

Gość strasznie_napalony_

Słuchajcie mam pewien problem ponieważ dzieje się coś niewyobrażalnego od jakiegoś czasu w moim życiu a mianowicie że jestem zajebiście napalony na jedną babeczkę. Prowadzi na co dzień salonik prasowy i od czasu do czasu tam kupuje gazety. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że przed każdym pójściem do tego saloniku gdzie pracuje tam taka sexowna laska kutas staje mi na samą myśl o tym że tam pójdę :D Laska nie jest jakaś mega urodziwa ale ma tak zajebiste ciało cycki, pupa że mój kutas nie może opaść przez godzinę w tamtym miejscu. Z żadną kobietą tak mi się nie działo, a na tą jak patrzę mam ochotę po prostu pierdolnąć ją na blat i mówiąc bez ogródek i brzydko wyruchać. Panna nie kręci mnie umysłowo tylko fizycznie że zwariować można. Kiedyś wjechałem tam do niej po gazety i akurat była wypięta do wejścia bo układała gazety na dolnych półkach, no normalnie aż chuj mi się z naprężenia wywinął tak że poczułem z zażenowania że widać to przez spodnie. W sumie nie wiem co teraz zrobić, czy przestać tam chodzić i zapomnieć czy próbować zaprosić ją na jakąś kawę i zaciągnąć do wyra? Jak myślicie? Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×