Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywnie zaskoczona

2 blada kreska na teście. Grudzień 2012??

Polecane posty

Gość patrycja2222
dzieki :) ja za ciebie też trzymam kciuki , mam nadzieję ze tobie też sie uda :) jak cos to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
będe pisać, ale właśnie zaczął mnie troche brzuch pobolewać więc ... trzymam za ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
u mnie nie ma jeszcze i mam nadzieję ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie dziewczyny, ja ost cykle mam 28, 29 dni,próbowaliśmy wg mnie we właściwym czasie, ale ze naleze do osób bardzo niecirpliwych zrobiłam test dzisiaj ( okres powinnam dosstać w sb lub niedzielę) czyli na pare dni przed planowanym terminem @... wyszła I krecha.... chciałabym juz wiedziec czy sie udało ... masakra to czekanie objawów jako takich nie mam, czuje tylko czasami pobolewanie w brzuchu, to nasz pierwszy cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
to mniej więcej tak jak ja masz dostać, za wcześnie na test chyba, zrób w sobotę łatwo mi się mówi a sama zrobiłam wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
no właśnie... czekanie najgorsze...ale chyba sobie odpuszcze i dam na luz do sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii007
cześć kobietki mam nadzieję ze będę mogła do was dołączyć - jeszcze pewna nie jestem ale mam duże nadzieję ze ten cykl będzie szczęśliwy więc trzymajcie kciuki sprawdzam dopiero za tydzień :) ale myślę ze trafiliśmy w dni płodne i luteine biorę więc myślę ze będzie coś z tego hihi ;) pozdrawiam ps. czy ktoras z was brała luteine i pomogło zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
ja nie biore luteiny ani nic innego, "żyję" jak dotychczas, to nasz pierwszy cykl starań więc staram się by było normalnie jak zawsze bez jakiś specjalnych szaleństw i specjalnego, nadzwyczajnego dbania o siebie... ale tak jak mówie to nasze pierwsze podejście,zobaczymy co będzie dalej ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam was dziewczyny:)) u mnie bez zmian @ nie ma, nie mam żadnych objawów ciążowych, jedynie te tkliwe piersi, a tak to nic zero. Jutro kupię test i powtórzę bo ja jeszcze w to nie wierzę:D no i umówię sie do ginekologa. Była może już któraś z was na potwierdzeniu ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge dołączyć? W sobote zrobiłam rano test i wyszły dwie kreski ale druga blada wczoraj powtórzyłam i wyszła jedna a druga tylko cień.Co myślicie jestem? Mam 14 dzień cyklu wiec to możliwe,ze jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge dołączyć? W sobote zrobiłam rano test i wyszły dwie kreski ale druga blada wczoraj powtórzyłam i wyszła jedna a druga tylko cień.Co myślicie jestem? Mam 14 dzień cyklu wiec to możliwe,ze jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska88
Ja nabyłam już test i walczę ze sobą, żeby przed terminem @ go nie robić...Ale czy wytrwam?Powinnam, jeśli nie chcę się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
niuska a kiedy chcesz zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
u mnie już te lekkie pobolewania brzucha 6 dni temu oznaczały, że okres dostanę, nie wiem po co liczyłam, że jednak nie, jakoś nie umiem uwierzyć, że przed terminem okresu kiedy boli brzuch jak na okres to można być w ciąży, jak już się jest w 5 czy 6 tygodniu to ok ale tak w czy w tygodniu to jakoś trudno mi uwierzyć, może dlatego, że ja zawsze jak mnie brzuch boli to mam okres i może stąd takie przekonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska88
Powinnam zrobić 16/17 kwietnia czyli w dniu @. Mam nadzieję, że nie zrobię wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 marzec
niuska to masz jeszcze 6 dni, niby dużo niby nie ale życzę cierpliwości a najbardziej drugiej kreski :) gdybym ja miała robić test to musiałabym zrobić w piątek ale na 99% dostanę wcześniej więc zostawię sobie ten test co mam na kiedyś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
dzień dobry wszystkim, czekam jak na szpilach na ten okres a raczej na jego brak, głupia jestem, zrobiłam dzis rano test (okres mam dostać sb/ndz) no i wyszła I krecha wiem wiem niepowinnam wynik raczej nie jest wiarygodny, zaczal mnie pobolewaćbrzuch, czy to objaw na @, czy któraś z Was też ma/miała pobolewania brzucha jak na @ a okazało się ze jest w ciąży???? boli jak na @ wpierwszej ciąży miała bóle brzucha jak na @ ale to raczej był chwilowt i intensywny skurcz a teraz czuje pobolewanie jak u Was...? testowała któraś, jakieś nowe II kreski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko i jak jestes w ciazy??
bo ci kibicuje od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuska88
a mnie kusi, bardzo kusi wcześniejsze testowanie. Dziś mija 12-ty dzień po stosunku i zastanawiam czy np. jutro rano wynik mógłby być już wiarygodny...Jakoś tak powoli tracę nadzieję...Do @ małpy jeszcze 5-6 dni a mnie już podbrzusze pobolewa i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
powtórzyłam test we wtorek po południu i wyszły 2 piękne grube czerwone krechy:)) Jutro idę na usg i zobaczymy co tam będzie widać;) dziewczyny założyły kilka dni przed nami wątek " Mamusie Grudzień 2012" i tam jest dużo większa aktywność wiec zapraszam może sie też przeniesiecie bo bez sensu 2 takie same wątki( one były pierwsze):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
a co jesli test pokazuje druga kreske do polowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×