Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno miiiii.......

były chłopak w nowym związku (?)

Polecane posty

Gość smutno miiiii.......

nie mam z kim pogadać...od rana mnie to męczy, w kółko o tym myśle. Miesiąc temu rozstałam sie z chłopakiem, głupia kłutnia itp. Ok 2 tyg. temu chciał sie pogodzić, powiedziałam nie, miałam już dość jego zachowania. dziś na portalu społecznościowym dodał, że jest w związku... jak to zobaczyłam, poprostu nie da sie opisać co poczułam. Wiem, że to głupie, przecież sama nie chciałam sie godzić, pewnie niektórzy powiedzą, że jestem jak ten pies ogrodnika, ale coś we mnie pekło. Byliśmy swoimi pierwszymi poważnymi partnerami, związek trwał kilka (8) lat i teraz ta myśl, że on może być z inną kobietą i to zaledwie po miesiącu od zerwania, nie wiem co sie ze mną dzieje, ale pomału wpadam już w depresje nie wiem co mysleć... raz mysle, że to musi być ściema, że pewnie chciał żebym to zobaczyła i specjalnie to dał, za chwile wyobrażam go sobie jak obściskuje inną i chce mi sie wyć... ehh życie jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Moja znajoma też tak miała. Do czasu rowerowej wycieczki. Jak jej się dzyndzel w łańcuch wkręcił. Co prawda, z bólu dzwonek odgryzła (łechtaczke trzeba było amputować widelcem, bo nóż sie zapodział), ale teraz ma luzik i inaczej patrzy na życie. Picki, oczywiście, używa nadal. Do sikania i dla dobrych znajomych czasami ;) Może pojeździj na rowerze (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×