Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan młody

W czym na noc poślubną?

Polecane posty

Gość pan młody

Witam, za niecały tydzień się ożenię i zastanawiam się, co może na siebie założyć Pan Młody na noc poślubną, żeby młoda żona się jeszcze bardziej podnieciła :) ew., żeby się po prostu wyróżniać troszeczkę od kolejnych zwykłych bokserkowych nocy.. Dla kobiet jest tyle możliwości, a dla facetów nawet fajnych ciekawych bokserek nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
ściagniesz slubny garnitur wejdziesz pod prysznic (raczej) Ona dołaczy do Ciebie i sprawa ciuszków rozwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhxdhfashgddfghfis
hm, jeśli Twoja przyszła żona nie ma fantazji albo jescze Ci o nich nie mówiła, to ja proponuję żeby zamiast jakichś ciuchów to np wysłać łóżko płatkami róż i pozapalać świeczki, włączyć muzykę nastrojową. To wyjątkowa noc i napewno każda kobieta doceni jakiś wkład Twoj. Najważniejsze żeby poczuła się wyjątkowa bądź by to było miejsce wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan młody
tak, kąpiel obowiązkowo :) nie wiem czy będziemy mieli siły na tę pierwszą noc, zaraz po weselu, śpimy w hotelu.. Możliwe, więc, że ta "pierwsza" małżeńska noc będzie później i to ją będę starał się wynieść na wyżyny, o sobie myśląc dopiero na koniec. Te płatki róż to dobry pomysł, aczkolwiek już się przewijał parę razy przez nasze życie.. Może kupię obcisłe białe, takie krótsze bokserki i białą koszulkę? Ona na pewno będzie miała biel pod spodem :) Myślałem o czymś markowym, ale na mojej przyszłej żonie Calvin Klein nie robi wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×