Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak wyrwac wiecej kasy???

4500 z 18000 - sad wymyslil - toz to kpina!

Polecane posty

Gość matacz,.,
jeszcze pizda nabrała kredytów ktore on spłaca .... masz sie jak wisienka na ciescie , ja bym w zyciu tak nie zrobił , twoje kredyty , nasze , spłacamy je oboje , a nie ze on 5000 zł kredyty , jeszcze tobie 4500 żł a ty pizdrzysz ze mało . PASOZYT PIERWSZA LIGA , dzieci cie kopną w zad zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
ja ma dwie kobiety obie jakos zadowolone ! ale pasozytnictwa nie trawie , rozdzielnosc majatkowa to podstawa u mnie i kazdy ma swoje miejsce jak i je zna . Wie tez co do niego nalezy , a cudów nie wymagam a normalnosci ! 19 lat jedno dziecko , drugie ile tam pisało 16 i trzecie 14 , czy jakos tak , masz probklem to rozdzielic ? a moze wszystkie chca do ojca ? tego nie bierzesz pod uwagę ? najlepiej skrytykowac moje poglady ! ktore sa wlasnie normalne , jak ci ciezko to zrób kupę , a nie obarczaj wina za ciezki stan meza ! kazdy na swój los pracuje sam , nie ma wiszenie komus na plecach , co innego partnerstwo i pomoc w niedoli , a co innego pasozyt i smierdzacy len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
mój przyjaciel miał taką babe , swiata za nia nie widział do czasu po 20 latach małzenstwa gdzie ona była w nim ksiezniczką , znalazła sobie kochanka , on zapierdałał i majatek gromadził , ona jak wyszedł nowy model samochodu zaraz go miała , podczas gdy on na giełdzie ze mna w weckendy , ona w wisle z koleznakami w spa ! a dzieci u mamusi , i tak to trwało i co ? po tych ponad 20 latach małzenstwa musiał ja spłacić , 350000 żł bo tak sad zasadził , a dnia w pray nie była , a dzieci na 40% były u rodziców i tesciów ! TAKIE SĄ BABY , I TA TU JEST CAŁKIEM PODOBNA ! GÓWNO ROBIŁA W ZYCIU , ALE PO ROZSTANIU CHCIAŁA BY WSZYSTKO ! I DALEJ GÓWNO ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
DOPROWADZICIE , ZE NIKT SIE Z WAMI WIAZAC NIE BEDZIE , BO RYZYKO BEDZIE ZA DUZE , A JAK JUZ BEDZIE , TO INTERCYZA BEDZIE NA PORZADKU DZIENNYM ....ja i tka ją kazdemu polecam , bo licho nie spi , a ona , intercyza chroni obie strony a nie tylko jedną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
gówno masz , gówno dostaniesz w razie draki , ale też jezeli maz coś nawywija , ty tego nie bediesz musiała spłacac , bo za długi meza wtedy nie odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Nie w tą stronę myślisz. Naet jeśli wyrwiesz 100 000/m-c - to ci nie pomoże. Dostajesz 4500 - a co będzie jak firma padnie? Dostaniesz 1500 - po 500 zł na dziecko z funduszu. I bony na zupe w caritasie. Rada moja jest taka - dom, który ci zostawił, jak się domyślam, wart jest 1- 2 miliony (samo ogrzewanie 1500/m-c). Prawda? Powinnaś go sprzedać i kupić dom za 300 tys. Taki dom ogrzejesz za 500/m-c A kasa, która ci zostanie pozwoli żyć z odsetek. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbnkjbk
taaaaaaaa zostawi jej dom wart 2 miliony - ty chyba głupi jesteś , bo on musiał by być by to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrwac wiecej kasy???
Dom ma mi zostawic, tak powiedzial. Nawet auto na pozegnanie kiedys proponowal. On sie wqrza, bo ja sie lecze psychiatrycznie i nie moge zeznawac - ani w sprawie o rozdzielnosc ani rozwodowej. Jestem zalamana, mam depresje, dla Was to kpiny ale swiat mi sie zawalil po tym jak mnie zostawil. I - mysli, ze mnie tym przekupi, mowi, ze "do dla dzieci", ze nic nie chce tylko jasnej sytuacji prawnej. Pewnie z nowa pindzia chce sie zenic! Dom, moze jest wart z 1,5. Ok sprzedam i co? Do jakiejs klitki sie wprowadze z dziecmi? wszystko zostawil, wzial walizke ciuchow i samochod z kredytem. Nasz samochod, ale jego prawnik powiedzial, ze samochod - tzn. kredyt na niego jest wspolny wiec - jak chce uzytkowac to mam ponosic koszta eksploatacjo auta. Ciekawe z czego... Ogrzewanie - pewnie, ze drogie, gaz przeciez drogi. Mam niby tez piec, ale - nawet nie umiem tym opalem rozpalac, poza tym boje sie wybuchu i zaczadzenia. Uwierzcie mi, ledwo zyje z tej forsy, od rodzicow musze na jedzenie pozyczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
Jak wyrwac wiecej kasy???0- chyba sam tytuł świadczy , że to prowokacja.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrwac wiecej kasy???
Chwytliwe tematy i nicki przyciagaja, dlatego tak sie to zatytulowalo. A co mialam napisac? Naprawde pytam sie jak wyrwac wiecej kasy do palanta, ktory nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci za mnie i za dzieci? Ze mialam do dyspozycji 10.000 co najmniej a teraz mam 4500 - kredyt cyli 3000? Jak za to zyc?Mam trzech synow - chlopaki duzo jedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
Przeciez poczuwa się, debilko , masz ogroomne te alimenty. Ja wychowuje sama dziecko niepełsnorpawne, też się rozwodze, mamy dwójkę dzieci, straszy syn mieszka z ojcem, młodszy ze mną. Dysponuje kowta ok. 1000 zł, która musi mi wystarczyc na jedznie, rachunki, całe utrzymanie moje i dziecka! I daję radę, chodze do Biedronki , limit dzienny 15 złotych na jedzenie, ubrania tylko w lumpeksie. Znam osoby co wychowuje samotnie dziecko i mają 750 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
PROWO CZY NIE PROWO JA MAM TO W DUPIE !:) PIZDA JESTES I TYL E, NAWET JESLI HIPOTETYCZNA STWORZONA NA POTRZEBY TEGO FORUM kawał psychicznie chorej pasozytniczej zmiji !! ktrej trzeba łeb uciać , jak dzieci chca z tobą byc , jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
od takij francy kazdy facet odchodzi , szkoda tylko dzieci , ale .... ja bym wiedział co zrobic z takim nierobem i kanalią jak taka hipotetyczna tutaj kobieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiababa
Widzisz, głupia babo, trzeba było wczesniej myslec żeby byc niezależną finansowo od meza. A jak sie leniem było za młodu to teraz figa z makiem. Dobrze ci tak, w ogole co to za pytanie 'Jak ja mam przezyc za 3000" - dla niektorych to kwota nie do przejedzenia rozrzutna kobieto. Puknij sie w łeb. A Dzieci sobie poradzą, sa juz prawie dorosłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
Jak wyrwac wiecej kasy??? ja sie lecze psychiatrycznie i to jest klucz do jego sukcesu !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
Faktem jest, że jak ktoś się przyzwyczai do b. bogatego trybu zycia to jest na początku ciezko. Ale co ma zrobic rencista co ma 500 zł? 3 tysiaki na 4 osoby to duzo kasy, 1500 zł na jedznie powinno starczyc bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
dobrze zakrecic kijem w wisle , a i uniewaznienie małzenstwa dostanie jesli mają slub koscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrwac wiecej kasy???
Cale zycie ciezko pracowalam - w domu i wychowywalam dzieci. Nie zycze sobie byc obrazana. Czego nie rozumiecie? Kwoty podalam tylko dlatego - ze - zarabia tyle, a nam - mi i dzieciom - dal ochlap. cale zycie poswiecilam - a teraz mam wielkie nic. Stad moje rozgoryczenie...i pytanie jak mozna wiecej wyciagnac skoro sad taki glupi. Przeciez - alimenty sa zalezne od zarobkow ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
oczywiscie ze starczy , w listopadie wszystko zliczałem , na 4 osobowa rodzinę wydałem na jedzenie 960 żł juz o tym tu pisałem , kupowałem jednak wedliny góra do 22 żł za kilogram nie tansze jednak jak 16 zł za kilogram , sery nie drozsze jak 18 zł za kilogrm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
inni na trójkę dzieci dostaja np. 800 zł , albo i mniej, jaki ochłap? Musisz isc do pracy, tez masz obowiązek alimentacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
musisz lepiej sie postarć , bo wyglada to juz smiesznie , ale ok ciagnijmy to dalej :) nie ze ciezko pracowałaś tylko sie opierdalałaś ! wychowywanie dzeci to tam jakis wysiłek jest , ale tez bez przesady !! znam kobiety co pracuja i wychowują 3 dzieci , wiec nie uzalaj sie nad soba ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
ja wydaję na naszą dwójkę ok. 500-600 zł na jedzenie juz z podstawową chemią, ale jej kupuję b. mało. Wyłącznie dyskonty, wszystko z ołówkiem w ręku, i zjadane co do grama. Niestety,paniusiu, musisz się odzwyczaic od luksusów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
sad poznał sie ja pizdencji co jest pasozytemmi tak był łaskawy i zbyt chojny dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrwac wiecej kasy???
On mnie zostawil ma wiec obowiazek alimentacyjny wzgledem mnie. Nie mamy rozwodu - jestem wiec jego rodzina. W przeciwienstwie do tej nowej q...y z ktora ma coreczke i wiem ze za spodnie dla tej malej potrafi zaplacic 60 zl! Utrzymuje swoja "nowa" rodzine to niech placi tez tej prawdziwej ktora jestem ja i moje dzieci. To chyba byloby fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo1111
ty debilko jebana tepa alimenty są przyznawane tyle ile potrzeba na wychowywanie dzieci a nie z tego ile malzonek zarabia i przestan sie zachowywac jak jebana materialistka!!! niedosc ze siedzisz calymi dniami w domu to jeszcze bys szarpala wiecej wiecej wiecej. wypierdalaj do pracy bo alimenty nie są na ciebie tylko na dzieci!!!!! i są tak przyznawane zeby matka i ojciec przyczyniali sie do zarobku pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
nie masz rozwodu ? ha ha to ja bym ci gówno daŁ , DZIECIOM TAK , ALE TOBIE NIC za takie podejscie , i zaczyna sie tu nic nie kleic ... nie masz rozwodu a zasadzone alimenty :) pogubiłas sie w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrwac wiecej kasy???
Uznam - ze wychowanie dzieci to wielki wysilek. Ta jego nowa flama do niedawna siedziala w domu - teraz - wiem z kwitow sadowych ze wrocila do pracy i zarabia 1800 brutto! Dziecko u opiekunki zostawila - wielka mi kochajaca mamusia! Uwazam ze poswiecilam wszystko dla rodziny i teraz powinno to zostac docenione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2312312321
Co za beznadziejny charakter... Jak tak ładnie nazywasz jego obecną partnerkę, to sama jestes stara q..a w takim razie, lepiej ci? Dobrze zrobił, że cię zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,
60 zł za spodnie , tosz to szmata byc musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo1111
4500 w zupelnosci wystarcza na trojke dzieci wiec skoncz szarpac pasozycie jebany od tego mezczyzny!!!!!!!! huj ci do tego ile on zarabia, ciesz sie ze wogole cos dostalas materialistko jebana, obraz typowej iroganckiej kobiety polskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×