Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 77asia77

fryzjer w Poznaniu - zmiana koloru włosów

Polecane posty

Gość 77asia77

Chcę prosić o pomoc. Chcę zmienić kolor włosów - włosy mam w odcieniu ciemnej czerwieni, chcę je teraz robić bardziej na rude, miedziane, bardziej płomienne (czyli de facto chcę wrócić do swojego naturalnego koloru włosów) Próbowałam farbować sama, ale bez efektu - potrzebna jest dekoloryzacja i nałożenie nowego koloru - bez tego włosy pozostaną ciemne. Dodam, że mam bardzo długie włosy, do pasa. Bardzo boje się oddać je w ręce jakiegoś przypadkowego fryzjera, który zrobi mi maskarę na głowie. Czy możecie coś poradzić? Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77asia77
Dodam, że nie chcę zaśmiecać forum, bo wiem, że padały wcześniej pytania odnośnie dobrego fryzjera w Poznaniu, ale mnie chodzi o FARBOWANIE, a nie ścięcie, czy tworzenie nowej fryzury. Wiem, że ktoś kto umie dobrze ściąć, niekoniecznie umie dobrze farbować włosy, a mnie tak naprawdę o to właśnie chodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dawna chodzę do salonu magia i mogę Ci go szerze polecić widziałam nieraz inne dziewczyny które miały właśnie farbowane włosy i moim zdaniem też były zadowolone ale wiadomo kwestia gustu a decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up zna ktoś dobry salon fryzjerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara44aa
Sprawdzony to dla mnie salon www.salonmagia.eu, możesz tutaj wykonać regenerację, jakieś strzyżenia i fryzury, trwałe, farbowanie i inne też widziałam rzeczy jak dziewczyny robiły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×