Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sloneczniki

Samotność jest straszna po szescdziesiątce

Polecane posty

Samotnośc jest straszna.Najgorsze jeszcze jest ,że nie mozna liczyć na wsparcie rodziny.Szukam przyjaciólki .Jestem mieszkanką Pily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę młodsza jestem
W tym wieku jesteśmy jeszcze samodzielne,dużo czasu ,można realizować swoje małe marzenia ,żyć i korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczików
Wprawdzie jestem z drugiego końca Polski ale jak chcesz to napisz na adres el_kato@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje poszukac uniwersytetu trzeciego wieku w swojej miejscowości, ja prowadzę zajęcia z paniami to fantastyczne kobiety pełne życia i werwy. Tylko zazdrościć i brać przykład, najgorzej to usiąśc i tylko narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ma
moja ciocia jest przed 70 tką i chodzi na basen, calanetiks itp szałowo się ubiera i tryska humorem seksapilem :) Pozdrawiam i zyczę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijka7456
szkoda że moja mama lat 69 nie umie korzystac z netu pewnie by była miłą rozmówczynią w Paniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest?
Polska to piekny kraj, panie okolo 70 ubieraja sie szalowo, chodza na basen, calanetiks i tryskaja humorem...raj na ziemi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama za kilka lat
też skończy 60-tkę i mimo, że narzeka na zdrowie to cały czas jest bardzo aktywna. Mama nadal pracuje, zajmuje się domem, rozmawia z koleżankami na skype, a ponieważ jest bardzo wierząca to często chodzi do kościoła i zapisuje się na różne wyjazdy pielgrzymkowe. No i jeszcze ma ojca, mnie i mojego brata i dalszą rodzinę. Chociaż ja i brat nie mieszkamy z mamą to dzwonimy do siebie i się odwiedzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×