Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapachowa

Rozsądne i skuteczne odchudzanie - nowa dieta!

Polecane posty

Gość madzia030890
Ja wysyłam za 5zł. Proszę pisać: madzia1260@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kto i za ile odsprzeda mi diete 3dchili ?? pisac na maila beja1991.18@tlen.pl zalezy mi na czasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula249
Ja też chętnie odkupię dietę :) mój mail: paula249@buziaczek.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami305
Hej czy zagląda tu ktoś jeszcze ? ktoś się dietuje ? ja zaczełam od dziś zobaczymy co z tego wyjdzie.... ale jestem pełna nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala111
Ja również ;) jestem na diecie na miarę 3 tydzień ijest całkiem ok, powoli widzę efekty. No i zaczęłam nordic walking, polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah56
Prawda, bardzo fajna deita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg111
Kala a który już tydzień/ miesiąc? ja jestem 2 trakcie 2giego miesiąca i jest naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala111
Drugi miesiąc :p jak na razie 9 kilogramów, więc jest okej. jeszcze 5-6 i osiągnę swój cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia123
Co tak temat ucichł? Zazdroszcze Wam tej diety na miarę, brzmi dobrze ;) Ja narazie sama sobie układam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala111
Po kolejnym miesiącu dodatkowe 4 kilo mniej i praktyczne już osiągnęłam swój cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyinred4
A to prawda, że u nich można się konsultować na skype? koleżanki polecały mi ich, ale jeździć mi się średnio chce :p a na skype to już bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko21
Z tego, co mi wiadomo, to można :p opcja dobra, zwłaszcza, jakktoś mieszka trochę dalej, po co tyle płacić za paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam za 5zł. Mój mail: madzia1260@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie się odchudzać skuteczni i rozsądnie? Idzcie do dietetyka. ja poszlam do Medicoveru http://www.odchudzanie.medicover.pl/kontakt/ bardzo mi pomogli. pani dietetyk ulozyla diete idealna dla mojego organizmu. dodatkowo wszystko co jadlam bylo przesmaczne i diete utrzymuje do dzis. tyle, ze teraz jem tez czekolade i inne slodkosci! ;) a poza zdrowa zywnoscia korzystam ze sportow wodnych, biegania i fitness.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29Anka
Ja od kilku miesięcy jestem na diecie strukturalnej i jestem bardzo zadowolona. Przez 2 miesiące schudłam 8 kg, ale co mnie cieszy dobrze się na niej czuję. Wiem, że dieta jest odpowiednio zbilansowana, a więc mam poczucie, że się też zdrowo odżywiam. Jak byłam na innych dietach to wypadały mi włosy i czułam się osłabiona. Teraz cieszą mnie nie tylko efekty, ale i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku wyjadę na wczasy odchudzające do http://www.nawzgorzu.com.pl/ chcę sobie maksymalnie podkręcić motywację i dojść do upragnionych 55 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze to odchudzać się z głową. jeść dużo i różnorodnie. a jak ktoś ma znaczną nadwagę, powiedzmy BMI na poziomie 30, to koniecznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1112
Na rynku jest faktycznie dużo preparatów na odchudzanie i łatwo się dać nabrać...Trzeba wnikliwie czytać jakie jest działanie konkretnych tabletek. Duży wybór, pewnych, sprawdzonych środków na odchudzanie mają na stronie dieta-kalorii.pl. Dobre tabletki powinny przede wszystkim przyśpieszać metabolizm i zmniejszać łaknienie i właśnie takie preparaty mają na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felina28
Ostatnio odkryłam terapię biorezonansem. Fajna sprawa bo szybko działa na przemianę materii. Ja wykonywałam ją w Gliwicach terapia-odchudzanie-gliwice.pl. Akurat mają tam dobrą cenę za taką terapię, więc się opłaca nawet dojechać gdzieś z oddalonych terenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaardzo bym prosiła i ja na maila dietę 3d chilli 18-29, czy nawet 30+ co kto ma :) proooszę :( sylwenka_20@o2.pl proszę o jakiś kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Ech, pamiętam jak sama walczyłam z nadwagą...syzyfowy wysiłek, ja swoje, a waga ciągle wracała...Postanowiłam, że jagody Acai jakie znalazłam pół roku temu na stronie www.ultimateslimming.pl będą moją ostatnią szansą...i jak? Minus 25 kg w 3 i pół miesiąca! Od dwóch miesięcy waga się utrzymuje, bez jojo. Te Jagody rzeczywiście działają, a cała magia polega tutaj na tym, że są z dodatkiem (50 proc) błonnika i betaglukanu. Przyśpieszyły one metabolizm i oczyściły organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMort
Na odchudzanie powinno sie mieć plan.Mój plany polegała na przejście na dietę i ruch.Ale po jakimś czasie doszłam do wniosku że efekty są raczej kiepskie.Dorzuciłam jeszcze do tego tabletki Foreverslim i cały proces odchudzania znacznie przyspieszył.Mogłam wcześniej dołączyć te tabletki an nie zastanawiać się co jest nie tak z moją dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z GOTOWYM programem odchudzania Limvena Dieta kaloryczna, kilku poziomowa, z przepisami na dietetyczne posiłki. Uzupełnienie o koktajle odchudzające w mojej ocenie bardzo dobre. Smaki Czekolada, Wanilia, Truskawka. Doskonale, hamują łaknienie, uzupełniają organizm w najpotrzebniejsze substancje. Dieta przynosi efekty już po krótkim czasie pod warunkiem przestrzegania zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33ss
Ja bardzo jestem zadowolona z działania młodego jęczmienia. Zamawiałam specjalny ekstrakt ze strony www.pure-health.pl . Tutaj jęczmień jest jeszcze wzmocniony o spirulinę hawajską, co razem daje potężną dawkę witamin i minerałów. Oczyszcza organizm, świetnie po wyregulowało metabolizm i powoli waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam za 5zł. Mój mail: madzia1260@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×