Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatka.

Zapytanie :) petting

Polecane posty

Gość fajnyy
nic w tym zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjshak
to nic złego,wyluzuj i czerp z przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka przyajciółek i tylko jedna to robila a przynajmniej o tym tylko jedna powiedziała. Nie wiem jak się zachować. Mam dwa lata starszego chlopaka i on zapytal o to, ale ja strasznie szybko się podniecam :( Boję sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
nie masz czego sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli on albo ja będziemy chcieli coś więcej ? Nie jest to moja wieczna miłość, Widzę w nim sporo wad, ale nie chce na razie zrywac bo mi z nim dobrze. Jednak jesli chodzi o przyszlość to moge go skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
no napewno sie napalicie i zrobicie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
no to nie baw sie z nim petting jak nie chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
albo najpierw ty zaczynaj go dotykac.. to sie spusci i przejdzie mu ochota zeby ci wkladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno nie zaczną. Oprócz brata, którego nakryłam na masturbacji to nawet nie widziałam nagiego faceta , nie ma momwy bym pierwsza zaczęla go dotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
no to masz problem maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sasiadka 553t
moja sasiadka zaszła w ciaze w 3 klasie gimnazjum z chlopakiem o 2 lata od siebie starszym, jesli nie jestes pewna chlopaka pod wzgledem tego, ze ci nie pasuje oraz tego, że w trakcie zabawy moze zapragnąc czegos więcej (ty również) nie kuś losu taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jeśli nie będę chciała to on nic na siłę nie zrobi nawet jeśli będzie mial ochotę. Ale nie wiem czy dam rade w pewnym momencie powiedzieć "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sasiadka 553t
otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sasiadka 553t
wiesz, jeżeli uzależniasz rozpoczącie swoich erotycznych przygód z chłopcami od opinii na kafe to sorry, ale oprócz rady żeby z tym jeszcze zaczekać, to radzę ci jeszcze, zacznij używać swojego mózgu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
no wiadomo ze pobawi sie nia zrobi sie mokra i sama bedziesz chciala zeby wlozyl.. wiec sama sie zastanow... nikt co tu nie bedzie mowil co masz robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
ha ja jestem duzo starszy od ciebie wiec wiesz... no i jestem facetem to tez inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że wasza decyzja musi być podjeda z rozwagą zanim przejdziecie do tego etapu współżycia a dokladniej obie osoby muszą tego chcieć i pragnąć nawzajem tym większa satysfakcja i przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sasiadka 553t
jw. na prawdę będziesz chciała, zobaczysz, że zrobi ci się bardzo przyjemnie i nie będzisz już patrzeć na to że chłopak nie ten, czy że nie macie zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez zabezpieczenia nie ma mowy, nawet jeżeli byłabym mega podniecona to w takim przyadku powiedziałabym "nie". ale jeśli byłoby wszystko i wgl to ne wiem jak zareauję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
wlozy ci bez zabezpieczenia jak bedzie chcial.. w ogole ty itak jestes nastawiona ze zgodzisz sie na ten petting.. wiec milej zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zrobi jesli będę chciała. Jesteśmy razem 5 miesięcy i nie dotyka mnie. Zapytal moze 2 razy, ale powiedziałam nie i nie dotknął, nie rozebrał ani nic. Chce zobaczyć jak to jest podczas pettingu, lecz nie chce sexu. Da się powstrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu
nawet pipka twoja jest nastawiona na cos wiecej-czytam to z twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
no jasne ze tak.. wiec nie wiem poco te pytania tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak....
przez petting też możecie się doprowadzić do orgazmu i to wam powinno na razie wystarczyć, uważam, że na seks jeszcze jesteście za młodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... koniec tematu.. ! oglądałam TV i 10 latka w ciąży i ginekolog się wypowiadał i powiedział, że odbierał już 2 poród od 16-sto latki :o masakra :O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak....
dlatego nie pozwól mu więcej jak na petting, palcami możecie też sprawiać sobie przyjemność, albo językami, ustami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×