Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssssssssssssssssssssssjjjjk

Jak się pozbyć zapachu kociej rujki? ;/

Polecane posty

Gość sssssssssssssssssssssssssjjjjk

Gdzieś mi kotka napsiukała w moim pokoju (zamknęłam się, kot ma "d odsypozycji" łazienkę i korytarz) bo wleciała na chwilę, jak ją wzięłam aby wynieść to psiknęła i musiałam od razu ubranie do pralki... Obwąchałąm zasłony, pościel, umyłąm podłogę, biurko, ścianę... ale nie umiem zidentyfikować gdzie ten zapach :( on sam przejdzie? jest koszmarny, boję się, że mi ubrania nim przejdą (jestem krawcową i właśnie szyję, musiałam gorset który dopiero skończyłam wrzucić do prania i mam andzieję że zapach zejdzie, bo to ponad 40 godzin roboty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia rujka nie śmierdzi
Ona posikała moczem a nie zapachem rujki. Koty sa czyściutkie i rujka nie ma jakiegoś specyficznego zapachu. To kocury znaczą. Moja kocica jest "bezzapachowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssjjjjk
No cóż, czymkolwiek oznaczyła pachnie to zupełnie inaczej niż mocz (a zdarzyło jej się parę razy po wzięciu ze schroniska zmoczyć mi łóżko...) i jest szarawe i bardziej lepkie ;/ Nieprzyjemny cholernie zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia rujka nie śmierdzi
Może ona jest chora i to jakas wydzielina z dróg moczowych. Idź do weterynarza, zapytaj przy okazji o preparat do pozbywania sie kocich zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda reine
niemiecka soda , kup w niemieckim sklepie ok 6zł posyp na sucho i czekaj soda wchłonie zapach i nie zniszczy materiału swoja drogą ta sode niemcy uzywają do wszystkiego polecam a kota wywal to szkodniki mój tez szczynami rujnował wszystko co na jego drodze ale ze zal mi było pozbyc sie go wykastrowałam i dezynfekcja całego domu jest spokój tobie też radze bo przesmierdniesz cała tym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest kotka hodowlana? założę się, że nie w takim razie dlaczego jej jeszcze nie wysterylizowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssjjjjk
Wzięłam jąze scroniska może miesiąc temu. Pani powiedziała, aby poczekać. Miała być sterylizowana przed świętami ale postanowiła dostać rujki pierwszej... W ogóle, droga Ewo_33 masz straslziwie pretensjonalne posty - zadałam pytanie i oczekuję odpowiedzi na pytanie. Są setki powodów dla których kotka może nie być wysterylizowana (np. to nie moja kotka albo prowadzę dom tymczasowy dla zwierząt). Byłam u pani weterynarz i powiedziała mi, że kotki psiukają specjalnymi feromonami na podłogi, buty i generalnie gdzie nowe zapachy się pojawiają. Niestety nie miała nic do usuwania zapachu na razie, zaleciłą wietrzenie tylko i ewentualnie sok z cytryny. Spróbuję tej sody, bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
W kazdym sklepie zoologicznym dostaniesz profesjonalny pochłaniacz zapachów kocich-psikasz przez kilka dni i po kłopocie. Kotke sterylizuje sie po 1 rujce minimum półroczna musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×