Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
myownjourneyyy

18-tka w domu - jak zrobić ???

Polecane posty

Gość gość
Skoro chcesz bez alkoholu i ogólnie kulturalnie to po co upierasz się na całonocną imprezę do rana ? bez alkoholu (albo z małą ilością) nikt tyle nie zastanie w tym wieku, no nie oszukujmy się, ludzie zrobią sobie co najwyżej u Cibie biforek i pójdą dalej :/ idźcie na pizze albo zrób małe spotkanie skoro nie znasz się na imprezach bo będzie kicha. Nie potrzebujesz awaryjnych atrakcji bo impreza albo się rozkręca i nic nie trzeba wymyślać (zwłaszcza przy tylu osobach) albo jest sztywno i nikt nie będzie czekał aż coś wymyślisz tylko się zawinie. Nie chcę Cię zniechęcać, raczej zachęcić żebyś bardziej wyluzowała i nie planowała grafiku, bo goście tylko wyczują Twoją spine... ale ja nie znam ani Ciebie ani Twoich znajomych więc moze chu*ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbaj o dobre jedzenie :D ja zamawiałam już kilka razy z firmy cateringowej Margaret i mogę polecić, smacznie i na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją 18nastke robiłam z koleżanką  wynajęłyśmy na pół sale w restauracji (to znaczy rodzice nasi) zaprosiłyśmy wspólnych znajomych plus do tego ona swoich ja swoich więc trochę ich się uzbierało stresu trochę było na kilka dni przed imprezą zima postanowiła nam o sobie przypomnieć (w styczniu mamy urodziny) już wtedy niektórzy goście odwołali swoje przybycie ze względu na słabą przejezdność dróg dzień przed poszłyśmy dekorować sale z paroma znojomymi mieliśmy elektryczną pompkę do balonów ale na miejscu się okazało że nie działa i musieliśmy pompować ręcznie trochę się nadmuchaliśmy w dniu imprezy zima już całkiem oszalała była taka zawieja kilka osób wtedy odwołało przyjazd a my się modliłyśmy żeby Ci co nie odwołali bezpiecznie dojechali (na drugi dzień prawie wcale już śniegu nie było a pogoda była bardziej wiosenna niż zimowa) ale impreza była mega śmieszna sytuacja koleżanka moja się zapierała że nie pije to brat tej co z nią robiłam imprezę dolewał jej wódki do napoju - się nie zorientowała pojechała już do domu (opowiadała po jakimś czasie) a na drugi dzień do niej rodzice że udana chyba impreza była że wchodząc do domu odkurzacz wywaliła ciekawe czemu nie pamiętała tego bo przecież ona nie piła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×