Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 000zxc

SZUKAM WSPÓLNICZKI>POZNAŃ>

Polecane posty

Gość 000zxc

Witam Prowadzę swoją firmę i szukam kreatywnej wspólniczki. Sama zajmuję się sprzedażą biżuterii, toreb filcowych, dodatków do domu. Szukam osoby, która ma głowę pełną pomysłów, otwartość, komunikatywność, znajomość mody oraz zdolna manualnie. Sprzedaż w chwili obecnej produktów komisowo, ale z czasem myślę tez o otwarciu sklepiku, lub wyspy w centrum handlowym. Wkład ok 20 - 30 tyś. Chętnie się spotkam, zapytania na birka000(małpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszonek123
a starałaś się o dotację może? bo wtedy jakbyś się postarała to nie musiałabyś wspólniczki szukać, tylko dostałąbyś taką kasę z unii i mogłabyś inwestować.. do takiej wyspy w centrum handlowym dołożyłabym jeszcze sprzedaż internetową.. żeby mieć większe obroty.. może jakaś reklama w sieci? w panoramie firm, mozesz dać wizytówkę i oprócz tego, zę klientów moze ci przybyć, to jeszcze producenci półproduktów do twojej biżuterii mogą się odezwać i będziesz miała upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000zxc
Dotacji nie dostanę ponieważ praca na etacie mnie blokowała do tego. Wspólniczki szukam z pomysłami takimi jak ja i chętna do wspólnych realizacji. Wiem, ze wyspa, wiem ze sklep w necie...ale samej to wszystko ciężko sie ze wszystkim uporać dlatego pomyślałam o osobie co równie bardzo by sie wkręciła i razem wspólnie działała ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam o szukaniu wspólniczki. Obecnie robię domki dla lalek w skalach 1:12 i 1:6. Sama je projektuję i całkowicie wykańczam. Pracuję w drewnie, z tkaniną, masami plastycznymi. Wcześniej robiłam też dekoracje do domu, ale obecnie tylko dla siebie i dla przyjaciół. Pomysły mnie czasami tak bombardują,że sama nie wiem co najpierw realizować.Ja jestem otwarta na dalszą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×