Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja_1985_z_Wawy

Jak wyprac zasłony aby pozbyć się sierści?

Polecane posty

Gość alicja_1985_z_Wawy

Mam w domu psa i psina mała to skacze na parapet a zasłony "leżą" na nim i się zebrało przez 3 lata sporo sierści której szczotką bnie usunę bo za dużo tego... Czy da się jakoś zasłony (ciężkie zasłony z lnu bawełnianego czy jak się to nazywa) wyprać aby kłaczków nie było? i jak suszyć, aby nie prasować - neistety, mokrych nie zawieszębo mam bardzo słabe karnisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Mi się zdaje, że najpierw musisz dokładnie odkurzyć te zasłony, tą małą końcówką co jest zawsze dołączana do odkurzaczy, zanim wsadzisz je do pralki, bo w przeciwnym razie w trakcie prania ci się powbijają w tkaninę. Albo wytrzepać. Albo to i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy pomysł na pranie
A nie możesz oddać do pralni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_1985_z_Wawy
Wiesz, myślałam o oddaniu do pralni ale się aż boję kosztów. No i czasu, to są zasłony od sypialni a ja mieszkam w pięnym miejscu że okno w okno mam sąsiadów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Sierść sciagnie Ci pieknie suszarka do prania. Jak sa bardzo zasierścione to nałóz rekawiczke gumowa i przetrzyj po zaslonach-swietnie wszystko zejdzie. Mozesz oddac do pralni a na ten czas zawiesic jakas inna zasłonke-koszty wcale nie sa duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy pomysł na pranie
No chyba pranie w pralni nie potrwa dłużej niz pranie i suszenie w domu - skoro sa tak duże to wejdą Ci do pralki? A koszty to nie takie znowu ogromne - ja za koc z wełny z lamy w rozmiarze 220 x 200 cm zapłaciłam 35 zł za czyszczenie. W domu w życiu bym sobie z nim nie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×