Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka1234562222

Jak uciszyć kotkę która ma ruję? Pomórzcie mi, rodzice nie chcą :(

Polecane posty

Gość Agnieszka1234562222

Mam kotkę ale od dwóch dni spać nie daje i ojciec już ją raz wyrzucił prawie ,obiecałam że nie będzie miauczeć i ją trzymałam całą noc za pyszczek aby nie miauczała ale w szkole jak byłam to miauczała i mama też chce ją wyrzucić. Rodzice nie chą jej zabrać to weterynarza a to "mój kot" :( Proszę pomórzcie. Sprawdzałam w internecie że to ruja ale nie mogę iść po tabletki albo zastrzyk albo operację bo dostaję kieszonkowe raz w miesiącu 20zł i nie starczy podobno. A naprawdę tata ją wyrzuci, przyniosłam ją z dworu może pół roku temu i była spokojna a teraz mruczy non stop ociera się i brudzi meble i miauczy cały czas tam głośno że raz sąsiadka przyszla i tata teraz się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłop pańszczyźany z Suchowoli
łutopić a jok nie to przestroić u weteryniorzo, na kocuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcghjk
idz do weterynarza ,moze za darmo to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfght
tak bo weterynarz to za darmo rodzine utrzymuje i charytatywnie pracuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
Teraz, jak już ma ruję to nie wiele zrobisz, dopiero, jak jej przejdzie, ale za 3 miesiące może będą małe kotki. Kup prowerę (tabletki anty) dla kota bodajże 5 miligram i dawaj 1 raz na 7 dni i nie wolno zapominać, ani dawać podwójnych dawek, bo kot się rozchoruje. Natomiast, jak będziesz dawać systematycznie, wszystko będzie ok. Musisz tylko obserwować kota, czy mu anty służy, czy szkodzi, bo nie każdy kot toleruje anty. Opakowanie ci starcza na około pół roku i spokój masz ty, rodzina i kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
Dobrze by było, żeby kotka jeden raz miała małe, to jest najlepsza opcja dla tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Absolutnie nie wolno kotki faszerowac tabsami. Idż do weta i przedstaw sytuacje może uda się cos zrobić tzn. wysterilizowac ja za darmo. Nie weim gdzie mieszkasz bo u nas w takich przypadkach pomaga albo Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami albo w Urzedzie Miasta wydział komunalny. Mozesz prosic tez o pomoc w schronisku dla zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Napisz skąd jestes. mam wiele kolezanek kociar w całej Polsce-moze jakos zorganizujemy dla kici pomoc. Trzymaj sie i wytłumacz rodzicom, ze to tylko kilka dni i kici przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś miałam kotke
a jak się ruja zaczynała to do weterynarza na zastrzyk taki hormonalny do 3-4 m-cy był spokój ;) albo wysterylizować koszt 100-200zł , może pogadaj z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1234562222
Ja mam dopiero 12 lat i średnio chcęsię umawiać jakoś ;( Pani w gabinecie powiedziała, że wysterylizowanie kotki to 250zł i koszt zostania u niej na noc. To bardzo dużo. Dzisiaj też nie będę spać bo rodzice wstają wcześnie a kotka bardzo bardzo krzyczy dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Koszt sterylizacji to góra 200 zł, jesli ktos chce wiecej to szukaj tańszego weta. Ja nie chce dziecko sie z Toba umawiac tylko pomóc kici. Jak chcesz jej pomóc i ja zatrzymac to musisz szukać żródeł sfinansowania sterylki-innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×