Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARYSKA23

wypadanie włosów!pomocy!

Polecane posty

od jakiegoś miesiąca wyłażą mi włosy.przez 5 lat robiłam je na bląd i zawsze były grube i mocne rozjaśniecze za bardzo im nie szkodziły od 6 miesięcy jestem brunetką bo jasny kolor mi się znudził więc tak ich nie męcze.zawsze używałam dużo odżywek maseczek itp.oraz wax na porost włosów,i właśnie miesiąc tem siostra przywiozła mi wax z lądynu i nie wiem czy to przez niego czy zbieg okoliczności zaczeły wypadać mi włosy.czy możliwe żeby zaczął mi szkodzić.a może wypadają od stresu?nie mam pojęcia co robić iść do lekażą?dodam jeszcze że mię bolą.są długie praktycznie do pasa może szkodzi im że je wiąże.doradzcie coś.może jakieś tabletki czy odżywki?miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Vax wysuszyl włosy zaczęły wypadać i sie tragicznie różdwajac choć nie jestem pewna czy to też nie zasługa Garniera szamponu ! I fakt stres i włoski lecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam przed chwilą olejek rycynowy,farmona jantar odżywka i radical. jak nie pomogą to idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisstozz
Ja polecam VItapil..po ciązy włosy wychodzily mi calymi garsciami...Po jednym opakowaniu vitapilu przestaly wypadac... a po 2,5 opakowaniach poprawila sie ich kondycja - zrobiły się grubsze, bardziej puszyste i szybciej rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisstozz
używałam też szamponu dermena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
po vitapilu przytyłam 3 kb, polecam bellise piękna skóra włosy i paznokcie, choć najwiekszy efekt widzę na paznokciach, dermena też jest bardzo dobra, widac po pru tygodniach mase dromnych włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
*3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady ale na razie zostanę przy tym co kupiłam bo mają najlepszą opinie a olejek rycynowy stosowała koleżanka i włosy znacznie się poprawiły jedyne czego się boje to że zaczną wyłazić jeszcze bardziej.a może je ściąć?są do pasa to może przeciążone?co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same odżywki nic nie dadzą.. :o wzmocnij je od środka .. kup sobie jakiś suplement polecam Silice mi po niej przestały wypadać włosy ale każdy musi znaleźć dla siebie odpowiednie tabletki. Przestań prostować , kręcić czy suszyć włosy i nie używaj pianek, lakierów i innych. Rób sobie maseczki z nafty kosmetycznej, żółtka i cytryny dbaj o włosy a przestaną wypadać :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że możesz trochę je podciąć to zawsze troche je wzmocni i nada "świeżości" olejek rycynowy jest ok ale ja osobiście wolę naftę kosmetyczną i robić z niej maseczki :) jak napisałam wyżej polecam kup sobie naftę kosztuje kilka zł i zrób maseczkę : łyżka nafty kosmetycznej , 1-2 żółtka jaja, pół cytryty i trzymaj na włosach pół godziny -godzine -dwie (ile masz czasu) i tak 2 razy w tygodniu włosy powinny się poprawić :) idz też do jakiejś dobrej hurtowni fryzjerskiej i kup sobie dobrą odżywkę na regenerację włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nafte mam także dzisiaj zrobię sobie maskę.co do odżywek to nic nie pomaga obecnie mam maskę mleczną jeszcze inną z joanny z pantine i milion innych.ale naprawdę dziękuje wam za rady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijaja
mi tez lecą włosy;/ zbadaj tarczyce ja jutro ide na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYSKA23- takie odżywki to tylko pomagają w rozczesywaniu włosów a nie odbudowują struktury.. jeszcze raz mówie podetnij troche włosy. Kup suplement jakiś jak pisałam polecam Silice, kup sobie MASKĘ do włosów nie odżywkę i najlepiej w jakiejś hurtowni fryzjerskiej na regenerację włosów. Nie prostuj nie kręć nie susz a jak musisz to kup sobie suszarkę co ma zimny powiew nie gorący, nie używaj pianek i lakierów i cierpliwości jak niszczyłaś je dłuższy czas to z dnia na dzień się nie odbudują ale każdy dermatolog zaleci Ci suplementy diety bo musisz je wzmocnić od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Wygląda na to że są osłabione. Jeśli masz je długie a do tego katowałaś je farbą i teraz ta odżywka która mogła podrażnić mieszki włosowe. Ale nie koniecznie musi to być przyczyna skoro wcześniej było okey. Najlepiej na początek udaj się do trychologa to powie Ci co i jak :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tabletki skrzypowita.Są tanie i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×