Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julita M

Czy Wasze dzieci wyrosły z AZS ?

Polecane posty

Gość gość
Szczerze powiedziawszy ja nie wiem czy z tego się w ogole wyrasta kiedykolwiek, odkąd pamietam mam wlasnie atopowe zapalenie skóry, uzywam dobrych kosmetyków z atopis.pl i daję sobie rade. Te kosmetyki świetnie niwelują zaczerwienienia. Ogólnie sa okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób pisze o diecie, a ja dlugo nie bylam świadoma że dieta jest taka ważna, dopiero lekarz nam powiedział i przepisał też taki środek Latopic który pozytywnie działa na pracę jelit i widzę dzięki temu sporą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMostowiak

Dieta owszem, ja również używam kremu na bazie oleju z konopi na łuszczycę i AZS. Kupuje taki krem w sklepie www.konopnymarket.pl . Krem działa bardzo dobrze na skórę, już nie jest taka sucha, oraz działa na mnie uspokajająco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

U mojego synka nic się nie zmieniło a ma już 5 lat i mysle, ze to może nie przejść dlatego, ze ja tez mam azs i mimo ze jest dużo lepiej niż kiedyś, to skora nadal jest sucha i łuszcząca się jak jej dobrze nie nawilża, ale na szczęście znalazłam najlepsze kosmetyki i dla siebie i dla synka ja uzywam emulsji atoperal a synek kosmetyki z tej firmy, tylko z serii dla dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćD

Na szczęście wyrzuciłam atoperal i wszystkie inne  bo nie spełnia oczekiwania  a jeszcze więcej drapania .

Tylko używamy  zrobione w aptece , bo  personalnie dostosowane i składy z najwyższej półki wspomagające pielęgnację ,a na dodatek komfortem jest , bo idzie się prosto do apteki i samemu  zamawia. Za dużo jest szkodliwych substancji chemicznych w tych gotowych produktach tak zalegających na półkach. Dlatego, że robione w aptece  to mam dobrany skład tak ,aby szkodliwe chemikalia wyeliminować , co bardzo ważne ,bo ze skóry pochłanianie są przez naczynia krwionośne i po całym organizmie szkody na zdrowiu.

Zdrowa pielęgnacja skóry to numer jeden dla dzieci i dorosłych , a okładanie slę chemikaliami  jest bardzo szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×