Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Verma

Jakie kupić fondue???

Polecane posty

Gość Verma

Chce sobie kupic ale nie widuje normalnie w sklepach fondue. Ma ktos z Was i uzywa? Chciałabym kupic takie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuri
Powiem Ci szczerze, że ja również rzadko widuje fondue w normalnych, stacjonarnych sklepach. Chociaż nie! Ostatnio widziałam takie małe w Pepco. Sama posiadam w domu spore, żeliwne fondue na paliwo i kupiłam je w sklepie internetowym Stylowa Zastawa. Fondue jest firmy Geist, nie wiem czy coś Ci to mówi. Do tego były jeszcze widelczyki i miseczki. Nie pamiętam ile płaciłam ale coś około 150 zł. Używamy go co jakiś czas (uwielbiam mięsne fondue!) i zawsze sprawdza się świetnie (szczególnie na imprezach). Fondue jest żeliwne, ale szybko się nagrzewa. Naprawdę fajny sprzęt, dlatego polecam wygooglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loiiiiiise
W sklepie Duka możesz kupić. Ja mam swoje kamienne kupione przez allegro, ale to prezent był i blisko 300zł. Takie metalowe jak z Duki koło 160-180zł kosztuje i jest naprawdę w porządku :) Zestaw to oczywiście palnik ze stojakiem, garnek, miseczki i łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zestaw vinzer
dostałam w prezencie ślubnym, do tej pory użyłam raz. ser się przypalił ale to pierwszy raz robiłam i nie miałam doświadczenia, trudno to paliwko odpowiednio ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zestaw vinzer
a i w moim zestawie jest garnek, podstawka, widelczyki, pojemnik na paliwko i nakładka, żeby kontrolować płomień. Yuri - a jaki jest przepis na fondue mięsne? ja znalazłam tylko taki, gdzie do garnka wlewa się tłuszcz i wkłada się w niego surowe mięso. takie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłodniałam
Odświeżam :) Ja mam zestaw fondue od philipiaka, ale rzadko używam bo mężowi się nie chce robić a ja nie bardzo potrafię ale trzeba by się nauczyć w końcu. Macie jakieś dobre sposoby na fondue??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×