Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodziolanka

3 typy wózków - który?

Polecane posty

Witam. Mam 3 typy wózków wielofunkcyjnych nad którymi się zastanawiam. Muszę w końcu na coś się zdecydować. 1. X-lander XA 2. Maxi Cosi Mura 4 lub 3 3. Quinny Speedi Sx Możecie pomóc mi zdecydować? Może miałyście któryś z tych wózków i mogłybyście polecić. Dodam, że chodzi mi o gondolę, spacerówkę i fotelik. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexsa
Ja mam X-lander XA Co moge powiedziec, jest ok, ale jest dosc twardy tzn jak sie skreca albo jezdzi po nierownej drodze to telepie nim, bo nie mam tych sprezynek do bujania - inne to chwala bo podobno nie mozna dziecka bujac. jak spacerowke zakladasz to dziecku swieci w twarz - ma troche za maly daszek, fotelik prosty - az chyba za bardzo, dla mnie malo stabilnie to wygladalo - ale fajnie sie sprawdzil przy polaczeniu z wozkiem - mozna pojezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJEBISTA LACHA :D
Te wózki są identyczne, więc wszystko jedno, który weźmiesz. Ja odradzam przednie mniejsze i skrętne koła, a ten trójkołowy to już w ogóle... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbambombambon
Identyczne? Łojejku :( Ostatnio na teście z matmy zastanawiałam się jaki jest sens zadania "Wybierz identyczne kształty" spośród 2 kwadratów, koła i prostokąta. Banał jak nic, a tu proszę, ludzie miewają z tym problemy. Też jestem ciekawa opini pań, które mają doświadczenie. Słyszałam opinię, że sztywne przednie koło jest dobre dla babochłopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJEBISTA LACHA :D
Od razu widać, że wózki to ty widziałaś tylko na obrazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłóćcie się, nie ma o co ;) wybór wózka w moim przypadku jest utrudniony, bo w mojej małej mieścinie jest tylko 1 sklep z wózkami, a wózków w nim AŻ 5, akurat nie te na które poluję ;). Muszę kupić przez neta, dlatego tak ważna jest dla mnie opinia użytkowniczek. Z tymi kółkami to rzeczywiście padaczka. Jedni mówią, że są super, wózek sam jedzie, jednym palcem można prowadzić, drudzy, że lepiej na taczkę się przesiąść. I bądź tu mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się przede wszystkim
jakie są Twoje potrzeby :) czyli: -kiedy rodzisz? jeśli jesienią albo początkiem zimy, to zwróć uwagę na dużą gondolę, żebyś nie musiała trzymiesięczniaka wozić w spacerówce w najgorsze mrozy, bo z gondoli już wyrósł -po jakich terenach zamierzasz jeździć? gładziutkie alejki? czy normalne, polskie chodniki pełne dziur i wielkie, krzywe krawężniki? a może spacery do lasu i po plaży? małe, skrętne kółka to tylko na gładkie tereny bez żadnych przeszkód, w każdym innym przypadku wściekniesz się z takimi po 5 minutach i będziesz niosła dziecko pod jedną pachą, wózek pod drugą :O -gdzie mieszkasz? w domu albo w bloku, ale na parterze, czy gdzieś wysoko i będziesz musiała znosić wózek codziennie po schodach? wszystkie wózki z dużymi, pompowanymi kołami są cholernie ciężkie i na ogół dość szerokie -czy masz duże auto z pojemnym bagażnikiem? czy zamierzasz podróżować pociągiem, autobusem, tramwajem? obejrzyj na youtube, do jakich rozmiarów składa się Twój wymarzony wózek, bo może się zdarzyć, że zabierzesz do auta TYLKO wózek :D itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika28047
Quinni- mialam - kupilam uzywany - mialam go 3 lata i poszedla za dobra kase wiec - pompowane kola - montowane nosidelko - dla maluszka malutkiego . super sie sklada. dla mnie bomba .no i nasze chodniki - dziecko sie nie trzesie w nim , my jezdzilismy po lesie po plazy . super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się przede wszystkim Termin mam na 5 lipca, więc i tak mnie spacerówka w mrozy nie ominie, niestety. I w tym przypadku mogę zawęzić wybór do 2 sztuk, patrząc na największą gondolę. X-lander ma najmniejszą, najdłuższą Mura 4, ale najszerszą (o 2cm krótszą od Mury) ma Quinny Speedi. Zamierzam jeździć wszędzie, tzn, po naszych polskich chodnikach, lasach, plaży czyli musi to być wyczynówka ;) Ciężar wózka nie gra roli, mieszkam w bloku, ale na szczęście budynek jest z tych nowych, więc są wszelkie podjazdy i winda z garażu pod budynkiem, auto raczej większe, bo kombi. Nie zamierzam podróżować innymi środkami lokomocji. Nie pomyślałam, żeby obejrzeć na youtube wózek, dobry pomysł mi podsunęłaś. anika28047 Ten Quinni mnie kusi, bo przede wszystkim jest tańszy od Mury, a jak jeszcze piszesz, że jesteś zadowolona.....Muszę jeszcze o nim poczytać. Dzięki dziewczyny Już widzę światełko w tunelu:). Albo Mura albo Quinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się przede wszystkim
A to jak wyczynówka, to zerknij na Roan Maritę :) Nie ma lepszego wózka! Po prostu nie do zdarcia, gondola ogromna, moje dziecko jeździło w niej do 8 miesiąca życia. Do tego masz wielki kosz na zakupy, cały wózek się fajnie buja w dół, górę i na boki, co przyda Ci się, jeśli trafi Ci się mała maruda :) No i te koła, płyną lekko po plaży, po suchym czy po mokrym piachu. Aha, no i to jest wózek 4-funkcyjny, bo ma jeszcze funkcję kołyski :) I cena jeszcze niższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zerkałam na Maritę już nie raz. Niestety mężowi nie bardzo się widzi. On nie lubi klasyków, nie będę go na siłę namawiać, wiesz jak jest ;), oboje mamy być zadowoleni i nam obojgu ma się podobać, niestety;) tak uzgodniliśmy. Wiem, że jest superowa, a przede wszystkim jedna z tych co mają największą gondolę. Wczoraj widziałam piękną, gondola u dołu szara, góra i budka w szaro-czarną kratę i do tego czerwony kwiat - cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się przede wszystkim
Wiadomo, decydujecie razem :) Daj znać, co wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja mam tako jumpera x - jest rewelacyjny - ma 3 minusy: ciężki wiec nie do bloku - spory więc do kombika wejdzie do mniejszego nie bardzo i ma kiepski kosz na zakupy - ale jest super wygodny dla dziecka, siedzi rewelacyjnie w spacerówce, bardzo zwrotny i świetnie sie prowadzi, jest tani i ma mnóstwo kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać, pewnie :) Ja już przymiarki do wózka robiłam 3 m-ce temu, no ale czas się zdecydować. majoweczka09 - nawet nie widziałam Quinny z 4 kołami, chyba, że myślisz o tym przednim, małym, podwójnym. Wiecie, co mnie jeszcze wkurza? Porównuje wózki, sprawdzam wymiary (zwłaszcza gondoli) i w każdym sklepie on-line piszą inaczej. Wymiar wew.gondoli tego samego modelu potrafi się różnic 3 cm. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać, pewnie :) Ja już przymiarki do wózka robiłam 3 m-ce temu, no ale czas się zdecydować. majoweczka09 - nawet nie widziałam Quinny z 4 kołami, chyba, że myślisz o tym przednim, małym, podwójnym. Wiecie, co mnie jeszcze wkurza? Porównuje wózki, sprawdzam wymiary (zwłaszcza gondoli) i w każdym sklepie on-line piszą inaczej. Wymiar wew.gondoli tego samego modelu potrafi się różnic 3 cm. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dam znać :) Ja już przymiarki do wózka robię od ok. 3 m-cy, no ale w końcu muszę coś wybrać. majoweczka09 - nie widziałam Quinny z 4 kołami, chyba, że myślisz o tym modelu z przednim podwójnym, małym kołem. Wiecie co mnie wkurza? Oglądam te wózki w necie, porównuje wymiary (zwłaszcza gondoli) i te wymiary podają tak różne, potrafią się różnic 3-4 cm (ten sam model), w każdym sklepie inaczej. Najpierw myślałam, że te mniejsze to pewnie wew. a te większe zew., ale nie. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zdecydowałam, mało tego doszedł kolejny typ: Casualplay S4 2011+gondola Mako +fotelik/gondolka Prima Easy Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu uuu uu
Skąd ja to znam :D Człowiek szuka i szuka, ogląda, jeździ wózkami po sklepie, czyta opinie w necie, wydaje mu się, że już prawie wie i..... nagle pojawia się kolejny model do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkieeea
Wszystkie 3 brzydkie :( takie masywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tak:
1 - najtańszy i dosyć ładny (szczególnie czarny) 2 - najdroższy i taki sobie (ma ładną gondolę, ale nieładne siedzisko spacerowe) 3 - najwygodniejszy ale nie każdemu się podoba (bo nie ma wyściółek na siedzisku spacerowym, które czyniłyby je bardziej przytulnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinny speedi sx
Ja mam quinny speedi i polecam. Woziłam wcześniej takim dziecko jak byłam nianią więc już przetestowany kupiłam taki dla swojego dziecka. Jak na wózek na pompowanych kołach jest dość lekki,bardzo łatwo się podbija. Gondola podobnej wielkości jak w innych wózkach,ale spacerówka ma szerokie wygodne siedzisko,mieści się spokojnie 3-latek i jeszcze ma miejsce. Super po lesie ,plaży czy w mieście,bardzo zwrotny,nie zamieniłabym na inny.Małe spacerówki ciągle wymieniam i w sumie jeżdze tylko quinny bo jak się przyzwyczaisz do tego komfortu to trudno potem wozić dziecko w czymś innym:) Aha przydatny jest też ten ręczny hamulec, idąc z górki nie musisz biec za wózkiem czy na siłe go przytrzymywać, tylko sobie przyhamowujesz i już :) Do stelaża quinny pasuje fotelik maxi cosi,który ma dobre noty w testach zderzeniowych. Wózek bardzo łatwo się składa i rozkłada, nie zajmuje bardzo dużo miejsca.Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinny speedi sx
aha co do maxi cosi mura ,też mi się podobał ale ma bardzo krótkie oparcie w spacerówce, z tego co widziałam na ulicy to roczniakowi wystaje głowa ponad oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłupieć idzie ;) Jutro jadę do Szczecina na zakupy i popatrzę sobie na wózki, może jak zobaczę je w realu to coś postanowię. Obiecałam sobie, że do końca tygodnia wózek będzie wybrany. Człowiek tak bardzo boi się sparzyć, w końcu te wózki nie są tanie, nie jest to oczywiście wysoka półka, ale jak dla mnie to nie mało pieniędzy. A tak w ogóle to obiecaliśmy sobie jeszcze parę m-cy temu że wózek kupimy max do 1200-1300 zł, bo nie ma sensu tyle wydawać.....a potem stawialiśmy coraz wyżej poprzeczkę ...no i cena rosła w górę. A ja dalej głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup wreszcie tę cholerną
Maritę :P 3 tysiące za wózek, masakra, i to jeszcze za coś niesprawdzonego, potem będziecie gorzko płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marity się wczoraj przymierzałam, jest dla mnie za wysoka. Nawet mąż lepszym okiem na nią spoglądał, bo w necie to nie bardzo mu się widziała. Jest mi niewygodnie przy tym wózku, jestem niska może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×