Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodziolanka

3 typy wózków - który?

Polecane posty

Gość to ile Ty masz wzrostu?
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 163 cm i nie mam
problemów z Maritą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam marite
i powiem ci, że nie widziałam lepszego wózka, super lekko się prowadzi, no tak jakby sam jeździł, ma zajebistą amortyzację, pojedzie po każdym terenie, jedyna wada to to że jest ciężki, no ale coś za coś, lekkie wózki z reguły sa bardzo sztywne. Wiem , bo też mam taki, co z tego ze można go nosić w jednej ręce , jeśli jazda nim to poprostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita podoba mi się z wyglądu, ale jak dla mnie, jak przy niej stoję jest za wysoko gondola i rączka. Wolę wózki niższe, są dla mnie bardziej poręczne. nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako matka
wysokiej dziewczynki długo zastanawiałam sie nad wyborem. Nie wiem gdzie mieszkaszale ja w centrum dużego miasta. Wracam z placu zabaw pędze do sklepu na zakupy a to do galerii a to gdziekolwiek i schodów uwierz mi nie brakuje a wózek mam najlepszy na świecie poleciła mi go przyjacółka Torturuje go już 3rok z rzędu dziecko wielkie jak topola i ciągle jescze może sięw tym wózku swobodnie wyspać, co biorąc pod uwagę jej wzrost jest niebywałe. Co jest w wózku ważne dla mnie To że jest duży przedewszystkim bo to wygoda dla dziecka że ma solidne koła i nigdzie nie grzęźnie jeżdzi sprawnie po śniegu błocie wybojach i piachu. To że znosi duże obciążenia,żejest bardzo zwrotny a przy tym bezpieczny. Że jest bardzo lekki. i w końcu to że nabyłam go w wersji 3w1 i dostałam wszystkie niezbędne akcesoria typu przewijak plecak ocieplany śpiwór folia przeciwdeszczowa tylko parasolki nie było. Mój wózek ma regulowaną wysokość rączki nadaje się dla osób niskich i wysokich nawet dziecko jest w stanie go pchać po obniżeniu rączki posiada również hamulec. Ale najważniejsze że nawet dryblas z nieogo nie wyrośnie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×