Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żółta_trawa

Projektowanie łazienki - szukam projektanta z Jastrzębia/Żor/Cieszyna/Rybnika

Polecane posty

Czy możecie polecić kogoś kto zaprojektuje łazienkę niekoniecznie biorąc 1500 czy 2000 zł za samą usługę? Gdzie taką usługę mogę znaleźć niekoniecznie za wszystkie pieniądze. Mając 2 łazienki do urządzenia nie mam do dyspozycji dużej kwoty :( Kogo / jaką firmę polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej :) Do Wodzisławia mam rzut beretem :D Coś więcej o tej kuzynce? Już po studiach? Projektuje dla firmy jakiejś czy sama szuka zleceń? Można gdzieś zobaczyć jej projekty? Mogę podać maila by przesłać zdjęcia albo adres strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka jest już kilka lat po studiach, projektuje budynki (nie typowo wnętrza) dla firmy. Ale urządziła z sukcesem dom własny i jeszcze kilku osób, generalnie ma do tego dryg :) . Zdjęć nie da rady wkleić- nie ma portfolio, gdyż nigdy nie miała takiej potrzeby. Jeśli interesują Cię nowoczesne wnętrza to mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi ciekawie. Fajnie byłoby zobaczyć jednak jakieś zdjęcia z aranżacji wnętrz. Ciężko bez tego wybrać osobę, której powierzy się kilka tysięcy zł i własną łazienkę. Może niech zrobi jakieś zdjęcia i wtedy prześle je mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już trochę późno i nie będę jej zawracać gitary- skontaktuję się jutro i zapytam czy znajdzie czas i możliwość zrobienia zdjęć. Zajrzyj proszę jutro po południu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa inna
jestem głównym projektantem firmy importującej płyty, w dorobku mam już pewnie ze 300 łazienek, choć nie tylko, zajmuję się projektowaniem całych wnętrz, może mogę pomóc? coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×