Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpiecznik85

Spóźniający się o tydzień okres u mojej kobiety

Polecane posty

Gość bezpiecznik85

Witam, u mojej Kobiety spóźnia się okres tydzień. Może bym nie panikował, bo nawet się zdarzało, że spóźniał się nawet o 3 tygodnie przez urojoną ciążę u mojej kobiety, która lubi strasznie panikować. Ale od dwóch tygodni u Niej najczęściej wieczorem i w nocy nasilają wielkie bóle dołu brzucha oraz całych pleców, że aż płacze z bólu. Pierwsza myśl jak nic może to być ciąża? Faktycznie miesiąc temu pofolgowaliśmy przez moment bez zabezpieczenia. Ale druga myśl, że przesadza moja Kobieta z dietą Dunkana. Schudła przez dwa miesiące ponad 12 kilo. Druga sprawa miała problem ze swoją firmą, ogromny stres przez ostatni miesiąc. No i problem w tym, że w tej chwili jest to związek na odległość, bo Ona wróciła do swojej małej miejscowości a ja nadal siedzę w swojej rodzinnej czyli w Warszawie, więc się widzimy z reguły co weekend, wyjątek jest bieżący weekend kiedy wczoraj musiałem być w pracy. Bo tak bym wziął Ją za fraka i kupił test. A tak muszę snuć domysły, choć raczej wątpię aby była to ciąża... Możliwe, że dieta, stres tak rozregulowały miesiączkę? Jak namówić moją J. na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nerki ją bolą? Słyszałam, że dukan na nerkio może źle wpłynąć, a jak stosuje się go bez badań kontrolnych u lekarza, to w ogóle masakra. Na własną rękę takie diety są do nieczego. Sama powinna iść do lekarza, skoro ją boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też po ducanie bardzo bolal brzuch. Jesli u niej jeszcze dochodzi ból pleców to rzeczywiście mogą być nerki (koleżanka po dłuższym stosowaniu diety miala kamienie na nerach) Z tą dietą trzeba bardzo ostrożnie. Wyślij ją do lekarza. Raczej wątpie, ze to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×