Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska45

problem z laptopem

Polecane posty

Gość ciekawska45

mój laptop nie czyta płyt tzn nie całkiem Na początku bez problemu instaluje grę wszystko super ale jak już jest zainstalowana i już klikam graj to wyskakuję komunikat żeby włożyć płytę do napędu nie rozumiem o co chodzi parę lat temu grałam w tą gre i wszystko było ok a teraz nagle coś jest nie tak miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek...
u mnie jest podobnie tylko wyskakuj za mało pamięci wirtualnej i gierka z przed 2 lat nie śmiga, a szkoda bo fajna - spore a laptopka warto dać do naprawy, znajomemu lub do fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak nie uciekniesz
dysk przepełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska45
laptop sie strasznie przy tym meczy, dyszy i sapie, czy dzwonic na pogotowie ratunkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Pierdzielicie jak moja babcia... Po 1 pewnie nie wgrałaś cracka (orginalna gra??) po 2 gie pewnie porysowana płyta Za mało pamięci wirtualnej to zazwyczaj albo za mało ramu w kompie ale jak mówisz że chodziła. To pewnie próbujesz właczać grę na windowsa 98 na windows 7 np. Klikasz prawym własciwosci. Dostosowanie uruchamiaj zgodnie z win 98 czy tam xp. 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×