Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnula268

SPADKOBIERCY:D

Polecane posty

Gość uwielbam!!!!!!!!
najepsze co moze byc w tv, :) mozna sikac ze smiechu, a najlepsze jak gosci pija drina i okazuje sie, ze to prawdziwy alkohol, albo jak sami z siebie zaczynaja sie smiac. cudenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
uwielbiam Spadkobierców :) dawno nie oglądałam, ale świetni są, choć trzeba przyznać - na początku było lepsze, ale jak wszystko chyba. Kołakowska i Czubaszek rozwalają system po prostu :classic_cool: a ten dobra rada, zapomniałam jak się nazywał.. no już pisałam że dawno nie oglądałam :P to już w ogóle odlot :D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Oglądam :) Są świetni. Mistrzowska para to Dorin i Ken ;) Sceny mogłabym oglądać na okrągło. Pani Joanna Kołaczkowska faktycznie rozwala system. Jak ona pojawia się na scenie to znaczy, że będzie się dużo działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam kiedys o ty watek, gdzieś przepadł. uwielbiam, chociaz nie mam czasu ofglądac, czasem trafiam na powtorki i... sikam ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja również uwielbiam ten serial na youtube oglądam, pełno tam odcinków uwielbiam p. Joannę, Roberta GÓRSKIEGO!!!- Jest mega super :) i Artura Andrusa i tego z kabaretu LIMO.... zresztą wszyscy tam są THE BEST zamiast gniotów typu KLAN powinni dawać ich :D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ten serial! Głównie za sprawą Czubaszek i jej niebanalnych pomysłów ;) Świetna, błyskotliwa postać. Co jakiś czas zaglądam do nich z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verayt
taak , uwielbiam ich❤️ szczególnie Kena&Dorin i przyjaciela wszystkich, czyli Warrena :D❤️ wszystkie odcinki są na youtube :D najlepszy serial i tyle w temacie:D ciekawe kiedy będą nowe odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isuckandbite
Oh ja tez kocham ten serial:D a raczej parodię seriali amerykanskich, ktore mają po 2000 i więcej odcinków:D oni wszyscy tam są zajebiści a juz najlepszy jest Ken:D taka fajna ciapa z niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×