Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie dziecka partnerki

Nie lubie synka swojej kobiety!!!

Polecane posty

Gość nie lubie dziecka partnerki

Nie lubie synka swojej kobiety!!! Po prostu nie lubie. Moja partnerka ma na to dziecko 750 zlotych alimentow ale uparla sie by dziecko zachowac przy sobie, ja bym byl za tym zeby oddala swojego syna albo do swojego bylego albo do swoich rodzicow. Ogolnie i tak dzieciak najbardziej uwielbia byc u dziadkow ktorzy rozpuscili go jak dziadowski bicz. Mam tego dokladnie dosyc. Ostatnio rodzice mojej przyszli do nas oczywiscie z prezentami dla dziecka, ja stanowczo powiedzialem ze nie zycze sobie by on dostawal od nich jakiekolwiek prezenty i zeby byl to ostatni raz a dzisiaj przyszedl od nich z nowymi komiksami, butami, itp. Jakos nie umiem porozumiec sie z tym dzieckiem, nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
nie dajesz rady???......to, tam sa dzwi,sama jestem matka i jakby moj facet stawial warunki to bym dzwi pokazala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum uczuciowym, ogólnym
i macierzyńskim też on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łohohoho :D To musi baaardzo nie lubić tego malucha :D Albo... Cierpieć na brak zainteresowania ze strony ludzi, stad takie durne tematy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie męcz się i ich, nie ściemniej jak to nie dla ciebie. Sex jest też z agenturach ... ale tak trzeba zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet weź ja zostaw bo zniszczysz życie jej i małemu a jak jej nie zostawisz to ona to zrobi prędzej czy później... znam takie 3 sytuacje i to z autopsji więc odpuść i znajdź sobie babę bez dziecka.... daj żyć innym i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario40
szkoda mi tego dziecka, jestes egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie
normalną kobitkę bez balastu a nie jakiś wybrakowany towar z kula u nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana pindzia
hahaha jestem wybrakowanym ogniwem z kula u nogi:D:D:d donre!. jakosm oj chłopak tak nie uważa i jest z nami 4 lata już:-) Kocha mnie i moje dziecko:P jest cudownie.A jak by mój facet nie lubial mojego dziecka to bym kopa w dupe zasadziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×