Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na brak mi innwencji cholera b

bylybascie w stanie podac swoje menu obiadowe 2 tyg ?

Polecane posty

Gość na brak mi innwencji cholera b

tak mniej wiecej ale bez zmyslania np pn.pomidorowa / mielone wt.wczorajszy obiad itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek - rosół z makaronem od wczoraj, ziemniaki, schabowy, surówka Wtorek - spagetti z sosem pomidorowym Środa - kasza, gulasz, ogórek kiszony Czwartek - rolady drobiowe z serkiem topionym, opanierowane i zapiekane w piekarniku, ziemniaki, surówka Piątek - łosoś w sosie jogurtowym z koperkiem, ryż, surówka Sobota - Zupa pomidorowa z lanymi kluskami Niedziela - Udka drobiowe z piekarnika, sałatka "grecka" Poniedziałek - Makaron z sosem brokułowym Wtorek - Ryba smazona, frytki, surówka Środa - placki ziemniaczane, gulasz, surówka z kiszonej kapusty Czwartek - pure ziemniaczane, kotlety mielone z ziołami, ogórek kiszony Piątek - Zupa pieczarkowa z makaronem Sobota - Filet drobiowy pokrojony w kostkę, smażony z papryką i pieczarkami, ryż Niedziela - Rolady wołowe, kluski śląskie, surówka Ale to takie przykładowe menu :) w rzeczywistości gotuję takie obiady, tyle że przeważnie 2 lub 3 razy w tygodniu jemy obiad w restauracji, albo jedziemy np do teściów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na brak mi innwencji cholera b
szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm tak mniej wiecej
poniedziałek: pomidorowa i duszonki wtorek: kotlety mielone z ziemniakami i kapustą zasmażaną środa: zupa pieczarkowa, udka pieczone z ziemniakami i surówką z czerwonej kapusty czwartek: ryba gotowana na parze z mieszanką warzyw, do tego ryż piątek: zupa ogórkowa z ryżem w sobote jadłam na mieście roladki z szynki wieprzowej z brokułem, pieczone ziemniaki i sałatka brokułowa w niedziele piersi z kurczaka w sosie ziołowo śmietanowym z ryżem i surówką z pomidora i ogórka dzisiaj: kwaśnica, kaszanka swojska z ziemniakami i kapustą zasmażaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm tak mniej wiecej
a na jutro nie planuję bo będę u rodziców więc zależy co mama ugotuje :p w środę zrobię gulasz bo dostałam od rodziny sporo mięsa ze świni więc wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
poniedziałek - pomidorowa, mielone, ziemniaki i surówka wtorek - pesto środa - zupa kalafiorowa, pierogi z mrożonki czwartek - zupa kalafiorowa, schab pieczony w rękawie, kasza, surówka piątek - żur sobota - żur niedziela - domowe hamburgery poniedziałek - łosoś grillowany, ziemniaki i surówka wtorek - chili con carne środa - chili con carne czwartek - jajko sadzone, surówka, ziemniaki piątek - ryż z warzywami sobota - zapiekanka mięsno warzywna niedziela - rosół, rolada, kluski, kapusta czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowsska
hmmmmmm tak mniej wiecej - mozesz podac przepis na te duszonki? Bo brzmi smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
Laura - ciekawe przepisy, mozesz powiedziec jak robisz tego łososia w sosie jogurtowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę czarnego nicku
pn - kapuśniak wt - zupa z kapusty śr - kwaśnica czw - kapuścianka pt - kapusta na rosole sob - sok z kapusty z jabłkiem nd - kapusta duszona na oliwie następne tygodnie tak samo :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję filet z łososia, skrapiam sokiem z cytryny, posypuję solą i pieprzem cytrynowym oraz przyprawą do ryb i układam na dużym podwójnie złożonym kawałku folii aluminiowej. Następnie z 0,5 litra jogurtu naturalnego, 4 ząbków czosnku i pęczka posiekanego koperku robie sos i połową sosu polewam filet, zawijam folię i pół godziny piekę w piekarniku na 200 stopni. Resztą sosu polewam upieczonego łososia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
dzieki, przepis wygląda smakowicie, na pewno wyprobuje. Pieprz cytrynowy - kurcze nie słyszałam o takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamczucho obesrana
fajnie gotujecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Ja nie gotuje i tez zyje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci podam, ale mniej rzeczy rzeczy, bo mam zawsze na 2 dni :D ostatnio jadlam (nie chce mi sie zastanawiac czy po kolei) - zupa wlasnego przepisu z mieszanki chinskiej - zurek - filety rybne panierowane, surowka z kapusty kiszonej (2 dnia z burakow) - leczo - gulasz + salata z sosem czosnkowym - makaron z sosami (rozne, pomidorowy, serowy, gulaszowy - sama robilam) i do tego ogorki kiszone lub pieczarki - schabowy - pieczen z karkowki w sosie grzybowym, surowka kupna meksykanska a dzisiaj moj facet robi zeberka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×