Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Na jakim mięsie rosół?

Polecane posty

Gość harmid

Mam dość, kazdy pisze co innego. Co najlepsze i w jakich ilościach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół taki prawdziwy
to oczywiście z kury :). Niektórzy gotują na wołowinie ale to raczej bulion nie rosół , chociaż też dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy na kurze, ale co kto
lubi, niektórzy robią na kurze i wołowinie ale mi osobiście jak i moim domownikom taki nie smakuje. A co do ilości to zalezy ile tego rosołu chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
w/g mojego przepisu porcja rosołowa z kurczaka porcja rosołowa z indyka porcja rosołowa z kaczki kawałek żeberek wołowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie na kurze!! najlepiej takiej tłustej:) taki rosołek jest najlepszy na kaca:) moja mama robi jeszcze na kaczce ale to juz nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
to zalezy jaki TY lubisz smak. dlatego slyszysz tyle roznych glosow i opinii na ten temat. jeden woli rosolek delikatniejszy, inny konkretny, bulionowy z wolowina. w sumie rosol/wywar miesny mozesz zrobic z jakichkilwiek kosci z miesem. caly szkopul tkwi w przyprawieniu i w tym, zeby wywar byl esencjonalny. wtedy nie trzeba dodawac kostki bulionowej, jak to niektorzy chetnie robia, bo im sie do przyprawienia przylozyc nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdrwer
Jak to z czego rosol? Oczywiscie ze z prosiaka, kto by tam rosoly z kury gotowal hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne wiem co najlepsze, ale ja najbardziej lubie rosół z kury hodowanej w domu, dostaję takie od mojej babci :) tylko że mięso jest wtedy twarde i nie za bardzo nadaje sie do jedzenia, ale rosół wychodzi świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto przeczytac
wolowo-drobiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla86
Witam, a ja rosolek robie na ćwiartkach z kurczaka, do tego jak mam to porcja z kaczki, ale mała (albo pol), kilka zoladkow z kurczaka i serdudszek i odpowiednie warzywa ( duzo marchwi, pietruszka korzeń, kawałek pora, przypalona na piecu cebula (mozna i na gazie)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×